Tour of Oman 2015

Pozwolę sobie założyć wątek:
letour.fr/tour-of-oman/

Z naszych Majka, Poljański i Huzarski.

Po Bodku w Katarze, myślę że Rafał zawalczy na “królewskim” etapie a może i w KG.
Jak zwykle nie zabraknie mocnych górali.
Nibali, TVG, Majka, Valverde, Pinot, Purito, Frank, Konig czy Barguil.

Będzie transmisja w tv? Eurosport jeszcze chyba nie zaczyna sezonu, ale może Rai? Może u Arabów?

Eurosport już zaczął (Dubai). Na pewno transmitują Andalucia, ale o Omanie znalazłem tylko

na ES2, w środę (co znaczy, że nie może być etap 4.).

Rai nie pokazuje Omanu.

nie jestem pewny ale chyba gdzies w jakiejs telewizji ma byc tranismisja live obrazu

Looks like for the first time in its six year history, Tour of Oman will be broadcast live
to tekst ze steephill.tv

Profil “Zielonej Góry” wygląda soczyście. Ciekawe która grupa rozkręci tempo przed i na poczatku podjazdu.
Ja to widzę tak: Początek podjazdu Poljan narzuca tempo, później poprawia Roman. Następnie 1,5 km przed metą na 13,5% fragmencie Rafał rzuca bombę jak na Ścianie Bukovina :smiley:
Tak na serio to po za Majką jest kilku kandydatów do rzucenia bomby w końcówce: Valverde, Nibali, Purito, Pinot, TVG, Konig, Uran. Pytanie tylko kto jest na jakim etapie przygotowań i komu będzie się chciało. Jednak okazja sprawdzenia nogi w dość doborowym towarzystwie dobrych górali będzie kusząca.

Guardini wygrywa 1 etap.
Boonen 2, Pelucchi 3.
Sagan chyba nadal nie potrafi się odnaleźć w TS. Dopiero 7 miejsce a był nieźle rozprowadzony.

A Boonen wydaje się być dla odmiany w niezłym gazie. Może po 2 słabszych sezonach znów włączy się do walki o zwycięstwo na brukach.

Nie rozumiem, zaangażowali Merckxa, dla minutowej wypowiedzi po etapie, a relacji live brak… Wolą puszczać Arabów w studio :smiley: A przecież był to naprawdę dobrze realizowany wyścig. Mam nadzieję, że 2., 4. i 5. etap będą na żywo, przynajmniej końcówki.

Relacji live nie będzie, za to mają być podobno udostępniane 20-parominutowe filmy z etapów.

Na razie zamiast 20 min. skrótów mamy… 3 minutowe skróty. youtube.com/watch?v=mSh6XKTyqVk Rozumiem, że Eurosport nie wykupił praw, ale skoro nagrywają wszystko to równie dobrze mogliby transmitować wyścig na żywo w swojej tv.

Rafał 7 na drugim etapie. Wygrał Cancellara, ogrywając na finiszu Valverde, Pozzato, van Avermeata i …Sagana. Co zrobił Słowak, że z pięcioosobowej grupki był piaty to ja nie mam pojęcia.

Niewielu graczy zostałow grze o zwycięstwo. Raczej nikt z grupy, która straciła 46 sekund nie ma szans.

Valverde, Majka, Van Garderen, chyba taką trójkę widziałbym na podium. Uważać trzeba na Moreno i Arredondo.

Peter Sagan ruszył z programem “I ty możesz ograć na finiszu Petera Sagana, zwycięzcę klasyfikacji punktowej TdF”. Któryś z was chętny?

Tough day in office. Nawet ćwierkacza nie dało się śledzić, a z wyników widzę, że musiało się dziać. Rekin już podtopiony? Spartakus ożył. To E3 znów jego :wink:
Rafał z przodu - dobry znak.

Drugi dzień wyścigowy Rafała i jest 7 na etapie na którym Nibali stracił czterdzieści parę sekund. To cieszy. Nie mogę już doczekać się Zielonej Góry. Szkoda tylko, że nie obejrzymy tego “na żywo” w TV.

Może ktoś nie widział, kolejny 3 minutowy skrót youtube.com/watch?v=P0AZ9gvFrUI Mam nadzieje, że Green Mountain zostanie pokazane w całości, musi być :slight_smile:
P.S. Sagan się zamotał. :smiley:

Wcale się nie zamotał, świetnie ustawiony, wybrał dobre koło, wystarczało wyjść Van Avermaetowi z koła na ostatnich metrach. Ale na to sił brakło.

jest może jakaś transmisja jutrzejszego etapu? myślę, że ten jeden etap wart jest pokazania :slight_smile:

Nie wiem jak będzie jutro, wiem natomiast że dzień po danym etapie jest we włoskiej i arabskiej telewizji 30 minutowy skrót, próbowałem znaleźć jakiś stream żeby to nagrać, ale nie udało mi się. :frowning: