Transfery drużyn Pro Tour!

transfery

#2532

Cytat Na papierze CCC najsłabszą drużyną WT w 2019.
W rzeczywistości też. Będą dostawać straszne baty w każdym wyścigu. A w wielkich tourach to będzie prawdziwa kompromitacja. To jest najsłabsza ekipa w historii world touru.


#2533

Eee tam, dla mnie mają skład wyraźnie lepszy, niż Footon w 2010.


#2534

Może im ten Van Avermaet sie spłaci…


#2535

Gorzej jeśli Belg w pierwszym starcie sezonu złamie obojczyk i nie zdąży się wykurowaç do wiosny i złapać formy do TdF. :wink:


#2536

Uwielbiam takie przewidywanie przyszłości. Może najpierw dajmy im trochę pojeździć?


#2537

W składzie CCC wciąż figuruje zaledwie 23 zawodników, mowa była o transferze jeszcze kilku. Od parunastu dni nie ma nowych informacji o transferach,
Z wolnych zawodników na rynku, którzy mogą odnosić jeszcze jakieś sukcesy etapowe, albo być przydatnymi pomocnikami zostało ich bardzo niewielu - a pamiętajmy, że mogą oni jak Czerniecki czy Van Asbroeck mieć dawno kontrakty podpisane, tyle że bez ich upublicznienia.
Ci wolni kolarze to:
Riccardo Minali, Matteo Pelucchi, Kenny Elissonde, Ramunas Navardauskas, Eros Capecchi, Daniel McLay, Mekseb Debesay, Tobias Ludvigsson, Jerome Baugnies, Thomas Boudat, Jeroen Meijers, Floris Gerts, Frederik Backaert, Pieter Vaspeybrouck czy nawet Daniel Pearson
To wszystko kolarze max rocznik 86 a każdy z nich byłby kolarzem z potencjałem na zwycięstwa indywidualne lub wsparcie dla liderów w górach lub klasykach. Zwłaszcza Van Avermaet potrzebowałby jeszcze ze dwóch mocnych pomocników, bo tych zwyczajnie w składzie CCC brakuje.
Są Van Keirsbulck, Van Hoecke, Van Hooydonck, Schaar, Ventoso czy od biedy nawet Wiśniowski.
A co z resztą? Reszta nawet Flandrii w karierze nie przejechała. Kto zostanie z Van Avermaetem do końca żeby pomóc mu w trudnym momencie? Taki Frederik Backeart byłby w CCC pomocnikiem numer 2 dla Grega w trudnych wyścigach. Ciekaw jestem kto będzie wysyłany jako uzupełnienie składu i męczarnie po brukach, pewnie kolarze z dawnego CCC Pct.
W zeszłych latach dużo na forum spekulowano o tym kto dołączy do CCC, niewiele się sprawdziło, a jedyny kolarz z tu wymienianych czyli Ponzi okazał się niewypałem. Oby teraz było inaczej.


#2538

Elissonde zostaje w Sky, McLay też zostaje w swoje grupie, podobnie jak np Vaspeybrouck. Capecchi prosił o pomoc na twitterze w poszukiwaniu grupy.


#2539

Capecchi był kiedyś dobry, ale ostatnio coś fatalnie jeździ w porównaniu do kiedyś


#2540

N.Roche i R.Power w Sunweb,


#2541

Piotr Pekala i Atilla Valter w CCC Development Team. Transfer Pro Tour to to nie jest ale bezposrednie zaplecze.


#2542

Kto będzie kierować CCC Development Team?


#2543

Tomasz Brozyna jako dyrektor sportowy.


#2544

Piotr Pękala i Attila Valter to na razie plotki a nie potwierdzone transfery :wink:


#2545

Procyclingstats już ich dodało.


#2546

cyclingfever I cq też ich mają jako potwierdzone transfery


#2547

To że ja napisałem na twitterze ze na to się zanosi ze dołączą do zespołu i wiele osób to udostępniło nie oznacza ze to już pewne…Choć bardzo prawdopodobne.

Cyclingfever, Cqranking czerpią informacje właśnie z twittera i z forum kolarskich

Natomiast Procyclingstats zawsze broniło się tym ze dodają tylko potwierdzone przez grupę transfery jak widać dodają wszystko co doda cyclingfever.


#2548

haha to ja tak kiedyś miałem na forum siatkarskim w letnim okresie transferowym, że się rozmażyłem w jakimś poście o transferach jakichś wielkich zagranicznych gwiazd i na następny dzień był artykuł na sportowych faktach, że dana drużyna interesuje się tymi zawodnikami :smiley:


#2549

No i oficjalnie potwierdzone


#2550

No i już oficjalnie, żadna niespodzianka, Jaakko Hänninen w AG2R.

(edit) Choć oficjalnie dopiero od 1 sierpnia 2019: w pierwszej części sezonu kontynuuje ściganie się w barwach Saint-Etienne (młodzieżowa drużyna AG2R). Obozy i treningi jednak według sztabu AG2R.


#2551

Myślałem ze Chambery Cyclisme Formation to młodzieżówka AG2R