Transfery drużyn Pro Tour!

Może i racja, z taka jazda na czas to chyba tylko na Vuelcie miałby szansę na jakieś 3 miejsce

Ciekawe, czy Unzue po stracie Quintany i Carapaza sprowadzi kogoś w ich miejsce, czy w końcu Landa będzie liderem pełną gębą :grinning:

Valverde już GT nie zwojuje, więc w końcu czas na Mikela. Chyba że Soler się przebudzi, ale jakoś wątpię po tym co pokazuje obecnie.

Na miejscu Unzue powalczyłbym o Masa, ale raczej to trudne do zrealizowania by było.

1 Like

Z tego co plotkują, to już walczą o Masa.

Dużo plotek mówiło o pójściu Landy do Bahrajnu, w miejsce Nibalego, który ma przejść do Treka
Oprócz Masa z Movistarem wiąże się Fuglsanga.

Zakładając podobny budżet Movistaru, gdzie pewnością jest, że Carapaz zarabiał niewiele, to takie klocki dość mocno się zgadzają w tej układance. Jeśli rzeczywiście te plotki będą się potwierdzać, to zbliżające się okienko transferowe będzie chyba najgorętsze od lat.

1 Like

wg Cycling Fever Movistar planuje spory zaciąg z Euskadi oraz Dario Cataldo z Astany.

Pojawiały się też plotki o de la Cruzie, który wciąż nadaje się na solidnego pomocnika i może być liderem w mniejszych wyścigach.

Mattel Trentino ma przejść do CCC team

A kogo widzicie na miejscu lidera Movistaru, jeśli Landa odejdzie? Czy Soler to klasa na Wielkie Toury albo może Valverde jak wino :thinking:

Jeśli Landa i Carapaz(+Quintana) faktycznie odejdą, to na pewno Movistar będzie polował na kogoś nowego. Przewijają się pogłoski o zakontraktowaniu Masa i Fuglsanga.

Jeśli to prawda to niesamowity zjazd jakościowy Movistaru. Od najmocniejszej po Sky ekipy w górach do szturmowania Grand Tourów Masem i Fuglsangiem, czyli zawodnikami z 0% szans na wygraną.

Miałem w sumie nawet napisać że wygląda to jak zamykanie interesu… Ale mi się odechciało :wink: Bo też troszkę pomyślałem sobie jak dobrze jednak jadą w Tourze pomocnicy, i kto wie czy tam Unzue nie wyniuchał gdzieś jakiegoś kolejnego Carapaza. Wątpię w (stawianie na) Fuglsanga w Movistarze, no chyba że Duńczyk dogadał się na jakieś luźniejsze zakończenie kariery. Jako pomocnik i coś tam w klasykach. Wtedy czemu nie.

Movistar sobie zawsze poradzi.
Ściągną Masa, Castrillo niedługo zacznie brykać, zarzucą sieci na Sosę.
Plus świeży zaciąg Kolumbiczyków nigdy się nie kończy… Jak nie Higuita, to Munoz, jak nie Munoz to Martinez… Albo w ogóle któryś, o którym dziś jeszcze się nie słyszy.

Są też plotki, że Landa jednak może zostać. Powinno ich być stać na niego po odejściu Quintany, bo o Carapaza z INEOS ciężko rywalizować. Przedłużenie Landy, Fuglsang i Mas za Quintane i Carapaza nie wygląda źle i finansowo jest do zrobienia.

Ciekawe czy Trentinowi CCC będzie coś musiało dorzucić do pensji po wczorajszym zwycięstwie na etapie?

Do pensji to raczej nie ( ma pracowac JAK NAJLEPIEJ na swoje pieniadze ) , ale moze jakas mala premia ?

Podobno ma być fuzja Katiuszy z Arkeą i do tego mają jeździć na rowerach BMC.

1 Like

W życiu bym sie tego nie spodziewał. Quintana u ruskich (szwajcarów). BMC szybko zmienia zdanie,najpierw własny team, potem dimension teraz Arkea-Katusha,Arkea-Alpecin,Alpecin-Arkea,Katusha-Samsic dobra nieważne…

1 Like

Podobno to wszystko to plota :wink:

Arkea zaprzecza połączeniu z Katiuszą.
Ja z kolei gdzieś widziałem, że zamiast Katiuszy ma być Canyon z Van Der Poelem.