Transfery drużyn Pro Tour!

Oczywiście wraz z Antonio Nibalim :wink:

Natomiast w ekipie Sunweb w przyszłym roku zobaczymy Alberto Dainese oraz Marka Donovana, a od 1 sierpnia 2020 pojawi się w Sunwebie kolejny młodzieniec z SEG Racing Academy - Thymen Arensman.

Ciekawe co z tego będzie. Ekipa raczej ze słabszym zapleczem niż Bahrain czy Astana, będzie miał 36 lat, a trasa IO już nie tak dogodna dla niego jak np. w Rio.

Ciężko powiedzieć, z tego co dawno temu plotkowano to ten transfer to bardziej zachcianka sponsora - Segafredo. A dla Rekina może to być miejsce na dokończenie kariery.

Niemiecki zaciąg przechodzi do Sunwebu - Nico Denz oraz Jasha Sütterlin.

O Ilnurze Zakarinie już na pewno wspomniano w innym dziale :wink:

Natomiast Simone Consonni od 2020 roku przywdzieje barwy Cofidisu, dołączając do niedawno zakontraktowanych Włochów - Vivianiego oraz Sabatiniego.

Maximiliano Richeze od przyszłego sezonu w ekipie UAE Team Emirates :slight_smile:

Pociąg DQS nie będzie już taki imponujący!? Chyba, że Morkov będzie wszystkich rozprowadzal!:wink:

Davide Formolo w UAE Team Emirates

Na TDP bylo widac ze nie jada wspolnie z Majka przechodzi do UAE wiec dbal juz o swoj wynik ciekawe jak bedzie na Vuelcie

W sumie to Majka też z nim nie jechał i nie pomagał mu. A trasa bardziej pasowała Formolo. Więc nie czepiłbym się za TDP Formolo. Obaj mieli wolną rękę po prostu.

Tak mieli wolna reke ze skonczyli obaj na 7 i 9 miejscu czyli obaj klapa przy takiej obsadzie… Zamiast postawic na jednego i cos wykombinowac jakis atak na podium to jechali przeciwko sobie …

Ale wysuwasz spiskowe teorie!

Dziś w wywiadze poetapowym Binck Bank Tour dziennikarka zapytała Benneta jak się mają sprawy transferu do Quick Stepu. Kolarz oczywiście nie skomentował tego ale można podejrzewać, że coś jest na rzeczy. Ciągle jeszcze gdzieś z tyłu głowy tli mi się jednak nadzieja, że wyrwie go CCC. Byłby gwarantem myślę, że spokojnie kilku wygranych w sezonie.

O ile dobrze pamiętam, Cofidis kiedyś zabronił jechac Taraamae w mistrzostwach Estonii, żeby nie wygrał i żeby tym samym nie musieli ogarniać dla niego koszulki. Ciekawe czy na Vivianiego też są wkurzeni za wczorajsze zwycięstwo :wink:

Ciekawe czy Quintana przechodząc do Arkei zamyka sobie drogę na większość wyścigów z kalendarzaw WT (w tym Giro i Vueltę) czy jednak ekipa ta będzie teraz częściej brana pod uwagę, choćby na wyścigi typu Tirreno-Adriatico czy Romandia.

A wczorajszym zwycięzcą Volty - Joao Rodriguesem - interesuje się Movistar.

A czy Arkea nie celuje w zostanie ekipą WT? Czy te zapowiadane zmiany od 2020 nie powodują, że zespoły w tym roku walczą o dostanie się do tego grona?

Hirt, Masnada i Bennett to byłoby coś bardzo fajnego dla CCC, a szanownego pana Marka Jakuba wywalić i zapomnieć jak najszybciej.

To Hirta i Masnady się doczekasz, Benneta nie. Nie po to brali Trentina jako klasykowca i sprintera, który nie potrzebuje specjalnego pociągu. W tej sytuacji nie będzie miejsca dla Mareczki. Zstanie Sajnok bo odpowiada charakterystyką Trentinowi. Przy tej budowie teamu na klasyki i gt nie będzie miejsca na wybitny pociąg dla supersprintera.

mówisz, że cała ta reforma związana z bezpieczeństwem i rzekomym uatrakcyjnieniem wyścigów poprzez zmiejszenie liczby zawidników wystawianych przez poszczególne drużyny miała docelowo prowadzić do zwiększenia liczby drużyn?

Według pisma Forbes z 2018 roku i ogólno dostępnych danych Polska jest 4 producentem rowerów w Europie. Włosi to czołówka. Wydaje się jasne dlaczego Amerykański producent ściąga włoskiego kolarza z takim nazwiskiem. Sprzedaż we Włoszech musi wzrosnąć. Myślę że Trek ma jednak grubą konkurencję na miejscowym rynku. Zastanawiałeś się nad wynikami sportowymi. Gorszych nie będzie miał. To wielki kolarz. Spokojnie do emerytury dojeździ. Nie potrzebuje 7 pomocników o czym akurat doskonale wiesz druid.

Matti Breschel skończy karierę :frowning:

Tak od dziesięciu lat się na to zanosiło… Chyba nigdy nie miał całego dobrego sezonu, a i jakieś dłuższe fragmenty sezonu na topie tylko sporadycznie mu się trafiały. Dziwny przypadek zawodnika.