Transfery drużyn Pro Tour!

procentach nachylenia :wink:

1 Like

Po procentach też człowiek się nachyla,raz w jedną, raz w drugą :slight_smile:

2 Likes

Tygodnie mijają, a my cały czas nie wiemy co z:

• Samem Bennettem (i Archboldem)
  • R.Dennisem (teraz sie mowi o Israel Ccling Academy)
  • Betancurem (Movistar robi się kadrowo dziwny, pytanie czy zostanie tam miejsce dla popularnego Bananito)
  • Amadorem (przechodzi do tego Ineos czy nie?)
  • Vakocem (powrót do kolarstwa moim zdaniem miał całkiem niezły, chyba zasługuje na kolejne szanse w WT)
  • Battaglinem
  • Modolo (może wrócą z Battaglinem do Bardiani? :wink: )
  • Pozzovivo (wiadomo, 38 lat niedługo, poważny wypadek jesienią)
  • Impeyem (to niespodzianka, bo sezon 2019 miał całkiem fajny)
  • Atapumą
  • Boomem
    i
    supertalentem z Wielkiej Brytanii Ethanem Hayterem (kraksa na Tour de l’Avenir).

bez kontraktu także Bernas, Kasperkiewicz i Alan Banaszek.

Bennett i Archbold mają iść do DQS, Dennis raczej Ineos, a Vakoc i Modolo Corendon, a Kasperkiewicz do francuskiej drużyny poniżej poziomu CT

Przemysław Kasperkiewicz w sezonie 2020 reprezentował będzie francuski klub UC Nantes Atlantique.

Hayter w Ineos

Co do innych to fakt, trochę dziwna cisza z Bennettem. Telenowela z Dennisem pewnie dalej trwa.
Pozzovivo to raczej poza WT, może jakaś drużyna PCT go przygarnie albo… koniec kariery.
Impey myślę, że przedłużenie tylko może jeszcze przepychanki finansowe trwają.

to niezłe wyczucie miałem.
szczerze mówiąc ten Hayter zmotywował mnie do napisania tego całego posta powyżej :smiley:

2 Likes

Zamykając termat Dennisa:

Rohan Dennis w przyszłym sezonie prawdopodobnie reprezentować będzie barwy grupy Ineos. Mistrz świata w jeździe na czas był bliski podpisania kontraktu z polską ekipą CCC Team, ale w ostatniej chwili zmienił zdanie. – Z Dennisem wszystko było już ustalone – przyznał w rozmowie z Eurosportem Dariusz Miłek, szef grupy i Przewodniczący Rady Nadzorczej CCC S.A.**

Szkoda że Dennis na CCC się nie zdecydował. Ciekawe czy byłby też Valter w teamie czy byłoby 29 zawodników z Dennisem?

Niełatwy do prowadzenia ten Dennis, już 2 razy zerwał kontrakt w trakcie sezonu, teraz negocjuje w nieskończoność. Ja szczerze mówiąc nie jestem w 100% pewien czy trafi do Ineos.

Byłem w samochodzie, kiedy przyjaciel odebrał telefon od Miłka. “Czym mogę pomóc?”, zapytał przyjaciel. A Miłek nic nie potrzebował, tylko rozmawiać, zwłaszcza o mistrze świata i prawie mistrze świata, którzy by zasilali szeregi CCC na przyszły sezon. Szkoda, że w końcu jednak tylko ten prawie mistrz przyjdzie do drużyny.

czyj przyjaciel?

Ciekawe od czego specjalistą jest według Miłka Mareczko jeśli nie sprinterem :smiley:

Mego i Miłka (mamy wspólnego przyjaciela, ale nie znamy się osobiście)

Aa tzn byliscie razem z tym przyjacielem w jednym samochodzie?

Tak, i do niego zadzwonił Miłek.

1 Like

To mam chyba podejrzenie kim jest ten przyjaciel :smiley:

1 Like

Nic nowego ale cisza odnośnie tego transferu była dość intrygująca. W każdym bądź razie już oficjalnie, Sam Bennet i Shane Archbold w DQS czym zamykają skład.

Widziałem listę zawodników WT bez kontraktów i szczerze jestem trochę zdumiony bo można by z tego zmontować przyzwoitą drużynę WT. Pozzovivo, Bake, Vakoc, Impey, Vervaecke. Na każdego z nich ucieszyłbym się w CCC. Celowo nie umieściłem tutaj wiecznego focha Dennisa.

Pozzovivo negocjacje kontraktowe utrudnił wiek i poważna kontuzja odniesiona w sierpniu po potrąceniu przez samochód. Vakoc i Vervaeke idą do Corendon, a Impey zostaje w Mitcheltonie według CQ.

Bake ma być jakimś dyrektorem w NTT…