Transfery drużyn Pro Tour!

transfery

Z czołówki l’Aveniru kontraktu nie ma tylko Champoussin :wink:
Przepraszam za OT :wink:

Champoussin jak gdzieś trafi do wiadomo ze do Ag2r

To z kim ma kontrakt Mäder? bo chyba nie masz na myśli tej IAM Excelsior która nie jest nawet ekipą conti.

Caicedo ma isc do Astany

Osorio też miał iść do Astany…

Ma trzy oferty, żeby być dokładnym, tak donoszą media :slight_smile: od Astany, CCC i jeszcze kogoś

Fakt, Mollema zawiódł w Gran Tourach, ale w mniejszych ogórkach jeszcze potrafi zafiniszować

Spryciarz z tego Van Aerta. Dogadany z Jumbo, czekać kolejnego roku mu się nie chce, to nagle jest oburzony i odchodzi. :wink: Holendrzy ostatnio coraz mocniejsi, ciekawe co z niego wycisną.

Kontraktu na 2019 zdaje się, że nie ma jeszcze Prades. Ciekawe czy Movistar już się koło niego krząta.

Alejandro Osorio w Nippo Vini Fantini. Dziwna decyzja, z pewnością miał więcej propozycji.

Taki Arredondo się stamtąd ładnie wybił. Szkoda tylko, że w basenie do którego skoczył, za bardzo wody nie było :wink:

Codziennie czytam po kilka newsów transferowych, a w BMCCC cisza - prawdę mówiąc nie podoba mi się to, bo kto został? (Niemców z Bory nie liczę, bo nie przejdą zapewne)

To został Austriak z Bory :smiley:
Kto został bez kontraktu? Z ciekawszych to Gerraint Thomas :wink: , Ulissi, Henao, Nizzolo, Rui Costa (ale to akurat tylko juz nazwisko chyba), Tony Martin, Ben Swift, Mohorić (zaskoczenie, że jeszcze z nim nie przedłużyli) i paru innych…

Tony Martin idzie do Lotto Jumbo

Podobno Bora bardzo zainteresowana pozyskaniem Schachmanna, a Gasparotto będzie w Dimension Data.

Z Bory wydaje mi się, że największe szanse (jeśli można mówić o jakichkolwiek szansach) mogłyby być z wyciągnięciem Patricka Konrada (atrakcyjny dla sponsora). Ciągle marzy mi się też wyciągnięcie Ackermanna (też bardzo atrakcyjny dla sponsora no i może skusiłby się jednak by być liderem na sprinty w TdF? W Borze jednak nie przeskoczy Sagana i raczej Bennetta). Tony Martin też kojarzę, że łączony jest (podobno już dogadany) z Lotto-Jumbo.

Żartujesz? Po co Ackermann, Banaszek może się wiele nauczyć od Kankovskiego, jest tańszy. :stuck_out_tongue:

A Thomas mówił w wywiadzie że zostaje w SKy

Nie wydaje mi się żeby Acker mann miał problem z przeskoczeniem Bennetta, a i Sagana jeśli chodzi o płaskie finisze

Pewnie nie, ale nie przeskoczy pozycji Sagana w TdF. Na sprinty i walkę o klasyfikację punktową może być tylko pomocnikiem

Ktoś zaproponował Siutsou’a do CCC? To już nieaktualne.

(wątek DOPING jest zamknięty)