Transfery drużyn Pro Tour!

transfery

Chyba ich zmobilizowałeś, bo już jest oficjalka. :wink: Ja akurat się cieszę, bo lubię sobie zerknąć na kolarstwo kobiet i fajnie, że będzie kolejny polski akcent.

To teraz będą żeńskie Cycki i męskie Cycki? O, czasy, o, obyczaje! :wink:

Jeśli faktycznie tam będzie Vos i choć 1-2 dobre zawodniczki extra to nie będzie akcent, co cała opera! Dzieło, Panie! :slight_smile:

“Będziemy mieli polskiego sponsora i nazwę, ale zachowamy naszą tożsamość i strukturę, który przynosiła nam sukcesy w ciągu ostatnich lat.” Co do kobiecego CCC czyli “polaczki” wykładają kasę i tylko tyle a rządzą jak zwykle "obcy ". Po wypowiedziach Wadeckiego można wyłapać, że on tam nie ma nic do gadania, po prostu będzie polskojęzyczną prawą ręką Ochowicza. Komunikacja CCC z fanami, ogólnie ze społeczeństwem, nadal zatrzymała się w PRL-u sorry że tak pojechałem… może nie mam dziś humoru :slight_smile: Następnym razem napiszę coś pozytywnego.

Jeżeli rzeczywiście tak będzie, czyli że Wadecki nie będzie miał nic do gadania, to chyba dobrze? Czyli już napisałeś coś pozytywnego.

Thomas przedłużył kontrakt ze Sky o 3 lata. Nici z potęgi CCC :wink:

Nie samym Thomasem ekipy żyją :wink:

Po co komu Thomas. Jestem pewien, że taka ekipa, jak Pauwels, De Marchi i Geschke wspomagani Cernym i Owsianem poprowadzą zespół do wspaniałych sukcesów w GT i tygodniówkach.

To co, wychodzi ze poki co Geschke bylby kandydatem do liderowania w ktoryms z GT, probowal kiedys w ogole?

Skąd Ci to przyszło do głowy?

Stad ze niezle wspomagal Domoulina i jalos sobie radzi w gorach? Moze rozwin swoja mysl i wyprowadz mnie z bledu skoro tak uwazasz

Tu nie ma co rozwijac, Geschke nigdy nie bedzie liderem na GT.

Czyli “nie bo nie” to kto bardziej nadaje sie w obecnej chwili bardziej na lidera na 3tyg w nowym CCC?

A czy każda ekipa musi mieć lidera na GT? Jest coś takiego w przepisach UCI?

Czyli zakladasz ze ucieczki Avermaeta to bedzie ich maks, okej. Ja natomiast mysle ze mogli by dac szanse wykazac sie komus.

A powiedzieli, że nie dadzą? Jak ktoś będzie mógł, to się wykaże, jakiś etap może wygra albo będzie w 15. Nie rozumiem na czym problem polega.

Szansę mogliby dać, ale żeby ją dać, musi być na to odpowiedni zawodnik. Na chwilę obecną CCC takiego nie potwierdziło. Nie ma sensu wyznaczanie lidera na generalkę, jeśli tym liderem miałby być kolarz, który w przypadku życiowej formy, czasu zyskanego z odpuszczonych ucieczek i słabego poziomu rywali skończy może gdzieś na 16-tym miejscu w generalce. No chyba, że mówimy o Pauwelsie, to wtedy może na 13-tym. :stuck_out_tongue:

Ucieczki De Marchi’ego, Geschke, klasykowe końcówki dla Van Avermaeta i może jakieś sprinty Mareczki na Giro. Tak to chyba będzie wyglądać.
Szkoda, że w ekipie brakuje nie tylko liderów, ale także młodych kolarzy, którzy mogliby się w takich rozwinąć. No bo co, liczymy na Williama Bartę, że zaskoczy? Szkoda, że McNulty nie wypalił.

No ale jak na razie PCS podaje 14-tu potwierdzonych + Mareczko i Wiśniowski prawie na pewno, jak wynika z doniesień. Miało być około 24 kolarzy. Zostaje jeszcze 8. Pewnie ze 2 z CCC jeszcze, może jakiś Ten Dam, o którym była mowa. Miejmy nadzieję, że wśród pozostałych 5-6 nazwisk znajdzie się jeszcze ktoś ciekawy.

A może tak…Eder do CCC na generalkę? Pokazał, że jest ambitny. :wink:

Antunes oficjalnie potwierdzony :wink:

No proszę, więc można liczyć nawet na te 15 miejsca. :slight_smile: A tymczasem widzę, że król chińskich szos Mareczko zbiera srogi łomot w Chinach od innych Włochów. Może już ma papier z CCC i wyluzował. Może. :wink: