Transfery drużyn Pro Tour!

Bardzo prawdopodobne. Stawiam że pozostałe transfery to będą: Wiśniowski, Bernas, Schlegel, Cieślik, Zoidl, Ten Dam i Koch. I koniec, żadnych pozytywnych zaskoczeń. Ostatnie wypowiedzi Wadeckiego oraz Van Avermaet’a na to wskazują,

Spodziewałem się, że nie będzie rewelacji ze strony CCC na rok 2019 po ogłoszeniu tej fuzji, ale to co zastajemy przebiło moje najczarniejsze oczekiwania. Jak to się w ogóle stało, że GvA został?

2 polubienia

Znając życie GVA pochłania połowę budżetu!!! CCC ratuje BMC ale z budżetem podobnym do procon?

1 polubienie

Dokładnie tak samo pomyślałem.

Zabierzcie GvA i właściwie wychodzi skład na poziomie silniejszych francuskich drużyn z pro-conti. Przy luce, jaka w ostatnich latach powstała pomiędzy WT a PCT, trudno uznać moje słowa za komplement.
Ciekawe, czy za rok pojawią się jakieś ciekawsze transfery, czy czeka nas coś na wzór IAM wersja 2.0. Chociaż trzeba IAM oddać, że swój ostatni sezon mieli bardzo udany jak na nazwiska, które tam jeździły.

Plus GvA ma słabszy sezon i 34 lata na karku w kolejnym sezonie, więc mogl nie miec takich super propozycji. Terpstra tez poszedl do słabego zespołu, a przynajmniej sezon miał udany

Victor de la Parte “wraca” do pomarańczowych.

https://www.bmc-switzerland.com/int-en/experience/the-feedzone/victor_de_la_parte_makes_the_move_to_continuum_sports_in_2019/

Może Rebellin jeszcze wróci ? :wink:

Wg. procyclingstats Ponzi jeszcze nie ma kontraktu na 2019. Samoiłow też. :wink:

Ktoś wie czy Mathew Hayman kończy karierę czy jeszcze przedłuży kontrakt z Mitcheltonem? 40 na karku, a jego dawny druh Flecha już kilka ładnych lat nie jeździ już.

Ostatni raz pojedzie w TDU 2019.

Tutaj więcej: https://www.greenedgecycling.com/news/mathew-hayman-the-time-has-come

Według Het Nieuwsblad Stefan Denifl ma być w przyszłym sezonie w nowym CCC.

Przecież to CCC to jakaś porażka, jeszcze jakby stawiali na młodych obiecujących, a oni po prostu biorą wiekowy szrot. Średnia wieku grubo powyżej 30

Wiśniowski oficjalnie w CCC

Schahcmann w Borze! Ciekawy transfer!

Gdybym był trollem, napisałbym, ze kolejny Niemiec do holowania przez Majkę. :wink:

1 polubienie

Bardzo dobry transfer (wreszcie). Oczywiście, tylko w skali mikro - polskiego podwórka.
Dla Łukasza to kapitalny kierunek, bo może nie będzie miał wielkiej swobody w wyścigach docelowych, ale jeżeli na kogoś dymać, to najlepiej na GvA. I to na pewno zaprocentuje za parę lat. Druga rzecz, że w końcu jakiś kolarz z potencjałem, młody, rozwojowy, a już swoje potrafił pokazać.

Z tym młodym to już nie przesadzajmy 27 lat to już doświadczony zawodnik.

Pierwszy komplement dla CCC w temacie, a Ty musisz go deprecjonować? :wink:

1 polubienie

A skoro to komplement i to pierwszy to już nie deprecjonuje :wink:

wg mnie mógł jeszcze rok poczekać, Quick-Step - choć nastawiony na zwycięstwa - jest bardzo rozwojową drużyną także dla górali.
no chyba że marzy mu liderowanie w Ardenach, w Borze aż takiej znowu konkurencji mieć nie będzie. No i też zarobki pewnie wyższe.

1 polubienie