Transfery drużyn Pro Tour!

transfery

Coś podobnego :open_mouth:

Nie trafią do CCC?:confused:

Ale komentatorzy na całym świecie mówią jednak Groupama FDJ, więc w świat to idzie.

Widocznie nie są na tyle dobrzy :wink:

Kudus w Astanie!!! Ciekawe czy Winokurow, coś z niego wykrzesze?!

Sosa podobno w Sky wg. La Gazzetta i TuttoBiciWeb, czyli kolejny odcinek serialu :wink:

Bardzo ciekawy artykuł o całym zamieszaniu wokół Sosy. W tle oczywiście wojenki agentów i podkupywanie zawodników.

W sumie UCI powinno pomyśleć o maksymalnym wynagrodzeniu dla drużyn, bo to co robi Sky jest niepojęte.

Dekunink Quick-Step, czego to “u” to coś pomiędzy “u” a “iu”, ale bardziej “u”. ostatnie “n” jest z kolei trochę nieme.

Co teraz z Masem i Gavirią?

Ponoć mają zostać, ale były ploty, że Sky dogadał się z Lefeverem w sprawie wykupu kontraktu Narvaeza.

Ja szczerze dziwię się Sosie, jeżeli pójdzie do SKY?! Liderów tam pełno, a w takim Treku chulal by jako lider w każdym wyścigu. To samo tyczy się Narvaeza, w QS na różne wyścigi dostawał wolną rękę, a w SKY tylko pomocnik! Wiem, wiem, kasa, ale oni są młodzi, jeszcze mają czas sie dorobić!!!

Podobno Dumoulin zwołuje na jutro konferencję prasową.
Zasadniczo, takie niespodzianki nie kojarzą się najlepiej…

Jedna z plotek (portal Buik van het peloton) mówi o tym, że Geschke i ten Dam zabierają go ze sobą do nowego zespołu…

Może lepiej tego nie rozszyfrowywać. Niech zostanie to w takiej formie jak jest. :smiley:

Już nie tylko tam o tym piszą … to na grubo się zapowiada

Ja tam się boję najgorszego. Nie sądzicie, że gdyby chodziło o zespół to zespół zapowiadałby konferencję?

A może Giant jako sponsor macza w tym palce? Tom jest niejako ambasadorem tej marki.

Krótka informacja o konferencji prasowej i Internet już oszalał. :grin: Z tego co zauważyłem, to większość widzi tylko dwa możliwe powody. W sumie mnie też sportowiec zwołujący konferencję prasową kojarzy się przede wszystkim ze sprawą Szarapowej sprzed kilku lat. Ale tak naprawdę może chodzić o cokolwiek. Zresztą już pojawiły się jakieś głosy z Holandii, że to nic wielkiego. No ale dobrze, że coś się dzieje u schyłku sezonu. Widowsko już się powoli kończy, a tu Tom nagle zadbał o dodatkową dawkę emocji. :wink:

Wadecki podobno zaprzecza - info z twittera Bobakowskiego ze “sportowefakty”

Wadecki by już dawno puścił parę, gdyby było coś na rzeczy :wink:

Kto jak kto, ale jednak Dumoulin uchodzi w peletonie za absolutny wzór czystego kolarstwa. Pieniędzy bym oczywiście nie postawił, że mu się do mięsa coś nie zaplątało, ale to raczej mało prawdopodobne.

Biorąc pod uwagę, że MŚ miały być ostatnią szansą dla CCC, żeby upolować duże nazwisko (gdyby się nie udało, upchaliby skład Polakami), zapowiedź Dumoulina może się z tym wiązać. Jeżeli dodać tego Gianta, Geschke i ten Dama, daje 90% szans, że chodzi o transfer.

Jeżeli rzeczywiście Dumoulin przeniósłby się do CCC z miejsca stałby się na pewno jednym z najlepiej opłacanych kolarzy w peletonie.

Jeżeli miałby być transfer to i tak nie może potwierdzić. Nie po to przecież Dumoulin sobie zwołał konferencję na jutro.

Widać, że sezon ogórkowy powoli się zaczyna :wink: kolarz zwołuje konferencję i zaraz wszyscy się interesują. No i oczywiście jak nie transfer to wpadka. Całe kolarstwo :slight_smile: A jutro przecież startuje wyścig rangi WT!!! :wink:

To pewnie będzie jakiś banał. Gran Fondo sobie zorganizuje albo serię ubrań czy nową linię szamponów.