Transfery drużyn Pro Tour!

transfery

Pomiędzy potwierdzeniem a zaprzeczeniem jest jeszcze mnóstwo wypowiedzi pośrednich, dyplomatycznych, sprytnych uników :wink:

Przecież Holandia to nie rynek dla CCC :wink:

Może kiedyś jeszcze będzie. :wink:

Belgia też nie jest, a to najliczniejsza narodowość wśród potwierdzonych dotychczas zawodników.

Nieźle co niektórzy odpłynęli, CCC i Dumoulin, dobre żarty. :grinning:

O której konferencja?

Ucinam spekulacje :stuck_out_tongue:

hehe, a ja się podjarałem :smiley:

Ale w takim razie są jeszcze jakieś plotki odnośnie do przyszlorocznego składu CCC? Bo wolnych miejsc chyba tam nie brakuje, prawda?

Do wzięcia jest Davide Cimolai, solidny rozprowadzający, kluczowy w zwycięstwie Trentina ME.

Ale musieliśmy zejść w naszych rozważaniach… Kolarz nawet interesujący. Na szybkie sprinty do rozprowadzania Kuby Mareczki, a nawet może i czasem do samodzielnego finiszowania. Chociaż nie wiem czy ciekawszą opcją by nie był Van Asbroeck, czy nawet Pelucchi?

Skoro już schodzimy tak głęboko to ja może pójdę bocznym torem:
Wadecki kupując BMC oraz kobiecą ekipę myśli że dorwał się wreszcie do świętego graala kolarstwa. Czyli dopingu :stuck_out_tongue: Ma nadzieję że kupił tą technikę, której mu brakowało. Zapoda ją tym co ma, oni wskoczą na inny poziom a Wadecki pokaże każdemu figę z makiem :sweat_smile:

Tylko nie Pelucchi, on na byle wiadukcie zostaje za peletonem.

podobnie jak Jakub Mareczko :wink:

Pelucchi jako ciekawsza opcja niż zaproponowany Cimolai.

Dokładnie, jeden taki już wystarczy. No i Mareczko młodszy więc większa szansa na jakiś progres.
Jak dla mnie Cimolai jest lepszy.

A może Fabio Sabatini by chciał pojeździć troche na siebie…

Też tak to widzę. Cimolai to przede wszystkim świetny i lojalny rozprowadzający (ile zwycięstw Demare’a to jego zasługa?), a przy tym kolarz sam dobrze potrafiący zafiniszować. Co w przypadku Mareczki może być sprawą niebagatelną, bo w połowie przypadków sprinty pewnie do niego by należały :wink:

W sumie dziwię się, że Demare ma kontrakt do 2020, a nie przedłużono kontraktów z “wagonami” - Cimolai, Delage. Pewnie są dogadani tylko jeszcze nie podpisali. Wątpię by Demare się zgodził na odpuszczenie tych kolarzy.

Cimolai na pewno nie ma oferty od Groupama, sam się dziwi dlaczego.

Pelucchi od 2015 wygrał jeden etap.