Transfery drużyn Pro Tour!

Pomiędzy potwierdzeniem a zaprzeczeniem jest jeszcze mnóstwo wypowiedzi pośrednich, dyplomatycznych, sprytnych uników :wink:

Przecież Holandia to nie rynek dla CCC :wink:

Może kiedyś jeszcze będzie. :wink:

Belgia też nie jest, a to najliczniejsza narodowość wśród potwierdzonych dotychczas zawodników.

Nieźle co niektórzy odpłynęli, CCC i Dumoulin, dobre żarty. :grinning:

O której konferencja?

Ucinam spekulacje :stuck_out_tongue:

1 polubienie

hehe, a ja się podjarałem :smiley:

2 polubienia

Ale w takim razie są jeszcze jakieś plotki odnośnie do przyszlorocznego składu CCC? Bo wolnych miejsc chyba tam nie brakuje, prawda?

Do wzięcia jest Davide Cimolai, solidny rozprowadzający, kluczowy w zwycięstwie Trentina ME.

Ale musieliśmy zejść w naszych rozważaniach… Kolarz nawet interesujący. Na szybkie sprinty do rozprowadzania Kuby Mareczki, a nawet może i czasem do samodzielnego finiszowania. Chociaż nie wiem czy ciekawszą opcją by nie był Van Asbroeck, czy nawet Pelucchi?

Skoro już schodzimy tak głęboko to ja może pójdę bocznym torem:
Wadecki kupując BMC oraz kobiecą ekipę myśli że dorwał się wreszcie do świętego graala kolarstwa. Czyli dopingu :stuck_out_tongue: Ma nadzieję że kupił tą technikę, której mu brakowało. Zapoda ją tym co ma, oni wskoczą na inny poziom a Wadecki pokaże każdemu figę z makiem :sweat_smile:

Tylko nie Pelucchi, on na byle wiadukcie zostaje za peletonem.

podobnie jak Jakub Mareczko :wink:

2 polubienia

Pelucchi jako ciekawsza opcja niż zaproponowany Cimolai.

Dokładnie, jeden taki już wystarczy. No i Mareczko młodszy więc większa szansa na jakiś progres.
Jak dla mnie Cimolai jest lepszy.

1 polubienie

A może Fabio Sabatini by chciał pojeździć troche na siebie…

Też tak to widzę. Cimolai to przede wszystkim świetny i lojalny rozprowadzający (ile zwycięstw Demare’a to jego zasługa?), a przy tym kolarz sam dobrze potrafiący zafiniszować. Co w przypadku Mareczki może być sprawą niebagatelną, bo w połowie przypadków sprinty pewnie do niego by należały :wink:

W sumie dziwię się, że Demare ma kontrakt do 2020, a nie przedłużono kontraktów z “wagonami” - Cimolai, Delage. Pewnie są dogadani tylko jeszcze nie podpisali. Wątpię by Demare się zgodził na odpuszczenie tych kolarzy.

Cimolai na pewno nie ma oferty od Groupama, sam się dziwi dlaczego.

2 polubienia

Pelucchi od 2015 wygrał jeden etap.