Transmisje z wyscigow w INTERNECIE

Na poczatek to co wszyscy wiedza

Cycling TV

[size=75][ Dodano: Sro 24 Maj, 2006 23:47 ][/size]
I wazna uwaga dotyczaca Cycling TV :exclamation: Trzeba sprawdzac na biezaco w rubryce LIVE Races czy nie pojawily sie tam czasem nowe transmisje. Czasami pojawiaja sie wczesniej nie zapowiadane mniejsze lub wieksze wyscigi jak to bylo w przypadku Brabantse Pijl czy Vuelta al Pais Vasco ktore co prawda nie bylo “niekodowane” ale mozna bylo ogladac Highligths. Jutro Tour de Vendee :exclamation:

[size=75][ Dodano: Czw 25 Maj, 2006 00:16 ][/size]
A swoja droga te reklamy rzeczywiscie sa tak upierdliwe ze az dziw bierze ze nie ma wiecej wyscigow LIVE na kanale nie platnym. Slabo negocjuja kontrakty ze sponsorami. Ja mam te wszystkie firmy ktore sie tam reklamowaly gleboko wryte w pamiec.

:arrow_right: Witam. Chciałbym się od was dowiedzieć gdzie moge ściągnąć, lub obejrzeć relacje z mistrzostw świata w Salzburgu-jazda indywidualna na czas mężczyzn. Wygrał, wtedy (zresztą sami wiecie) Fabian Cancellara. Bardzo mi zależy na tej relacji. Na cycling.tv jest, ale ten akurat wyścig wymaga rejestracji, a co za tym idzie pełnej aktywacji konta.

:arrow_right: Bardzo bym prosił o pomoc :594:

Pierwsze co bym zrobił to poszukał bym przy pomocy klijentów P2P
[url=http://forums.rowery.org/t/p2p/72/1] .
Na forum jest juz temat podobny - [url=http://forums.rowery.org/t/tdf-2003/225/1] , może znajdziesz pomoc.
Ewentualnie można napisać maila do ES, badź “do eksperta” za pośrednictem forum PCM…

:arrow_right: :arrow_right: Szukałem w torrentach tego wyścigu, ale niestety nic nie znalazłem. Szukałem na polskich jak i na innych czołowych stronach z torrentami. Są jakieś relacje z Tour de France, Vuelty, ale z Mistrzostw w Salzburgu nie znalazłem. Nie wiem…może Ty znasz jakieś ciekawe i sprawdzone strony z torrentami z tematyką o kolarstwie szosowym?

:arrow_right: :arrow_right: Napiszę też do tego kolesia co ma tą dość dużą kolekcje turów i klasyków. Jeśli by miał to z chęcią bym kupił. :594:

:arrow_right: :arrow_right: Napisałeś też: ‘‘Ewentualnie można napisać maila do ES, badź “do eksperta” za pośrednictem forum PCM…’’ Z chęcią tam napisze, tylko że zbytnio nie wiem co to jest ‘‘ES’’ i ‘‘ekspert za pośrednictwem forum PCM’’. Jeśli nie sprawiło by Ci to kłopotu to proszę wyjaśnij mi te dwie rzeczy. :594:

:arrow_right: :arrow_right: Bardzo mi zależy na tym wyscigu, tak więć for1second liczę na twoją pomoc w tej kwesti. :594:

Co trzeba zrobić żeby oglądać relacje na cycling.tv bo nie mogę oglądać coś nie działa.

Hans, gdzie znalazłeś transmisje z Vuelty?
A ES to zdaje się EuroSport :wink:.

Hans chodzi o to pro-cycling.org/index.php?ka … &artykul=1

:arrow_right: :arrow_right: Pegos - nie wiem dlaczego u Ciebie nie działa cycling.tv, może masz coś ‘‘poryte’’ z konfiguracją przeglądarki (np: w nie których przeglądarkach idzie ustawić, że ma nie wyświetlać filmów, czy odtwarzać muzyki), lub masz ‘‘poryte’’ z systemem. :594: A z tego co ja wiem to na cycling.tv nie które relacje są za darmo to obejrzenia, a nie które wymagają pełnej aktywacji konta, co wiąże się z kosztami. :594:
Tak więc przyjacielu nie wiem jak rozwiązać twój problem :/

:arrow_right: :arrow_right: maciaz - relacje (nie transmisję) :594: z Vuelty znalazłem tylko na cycling.tv - niestety w torrentach się nie spotkałem z Vueltą , a jeśli chodzi o Tour de France to mogę ci podać stronkę z paroma torrentami. Dzięki za wyjaśnienie skrótu ‘‘ES’’ :594:

:arrow_right: :arrow_right: Cyryl - też dzięki za pomoc w wyjaśnieniu kwesti ‘‘ekspert za pośrednictwem forum PCM’’ :594:

Jak nie działa Ci cyling.tv to:

• czy masz zainstalowanego Real Playera lub Quick Time? Jeśli nie to proponuje zainstalować najlepiej oba, ale nie wiem czy oba są potrzebne :stuck_out_tongue:
    Ja mam gratis jeszcze coś takiego jak DivX, cała rodzinke i m.in. jest DivX Web Player, nie instalowałem tego, nie wiem skąd się wzięlo, być może ściąga się przy instalacji którego z wyżej wymienionych… Nazwa by sugerowała, że może być konieczny :smiley:

:arrow_right: for1second czy ten Pan na obrazku w pod twoim nickiem to George Hincapie :question: Nie jestem pewnien, może się mylę, ale bardzo dobre ujęcie. :594:

tak, po okularkach poznać można ;]
Tak na przyszłość - unikaj pisania nie na temat ;] a sprawy prywatne załatwiaj poprzez PW ;] Niech inni wezmą to też do siebie, bo ostatnio moderatorzy troche muszą przenosić postów ;]

:arrow_right: To prawda for1second mój ostatni post odbiegał od tematu, ale nie nawiązywał on do dalszej rozmowy z innymi, tak więc jeden ( krótki ) post nie na temat moim zdaniem nie zaszkodzi tak nie rozwiniętemu jeszcze tematowi jak ten.
:arrow_right: Ale dzięki za zwrócenie uwagi, na przyszłość będę się starał pisać na temat. :594:

Pegos - widzę, że używasz Firefoksa, podobnie jak ja. Jednak Cycling.tv jest optymalizowany pod IE. Pod Internet Explorerem działa bez zarzutu, jeśli pominąć zakłócenia wynikające z niedoborów łącza.
Natomiast sprawa wyścigów w Internecie zaczyna mnie interesować, bo wypowiadam umowę UPC (żenująca oferta za paskarską cenę) i nie będę miał ES. Programów P2P nie instaluję z założenia, żeby sobie komputera nie zaśmiecać. Pytanie jest takie: czy ktoś ma adresy plików na serwerach typu rapidshare? Może jakaś zacna istota ludzka wrzuca tam plik np. z Flandrii godzinę po relacji Live na ES? Choć to pewnie marzenie ściętej głowy…

Pomarzyć można

Ja mam Mozille i cycling.tv chodzi bez zarzutu

Na Eurosport.fr jest nadawany Haut Var.

Volta a la Comunitat Valenciana, 27.02-3.03, codziennie o 15.30, TVVi.
Wiadomość umieściłem tutaj, gdyż kanał ten (oprócz Astry) jest dostępny pod adresem
rtvv.es. Wystarczy kliknąć na „TVVi en directo” i chodzi z zaledwie minutowym opóźnieniem w stosunku do wersji telewizyjnej. Mankamentem jest niewielki ekran, za to transmisja jest emitowana bez zarzutu. W ubiegłych latach relacja live z wyścigu była u nas nieosiągalna.
dop. adres jest dobry, tylko po es z rozpędu umieściłem kropkę, przez co link nie działa.

Vuelta a Castilla y Leon, 26-30.03., codziennie o 15.30.
tvcyl.es/

W tej chwili przekaz nie działa, chyba mają jakąś awarię. Miejmy nadzieję, że wkrótce to się zmieni. Ponadto na Hispasacie transmisja na niekodowanym Canal 4 CyL oraz prawdopodobnie na kodowanym Teledeporte.

dop. przekaz niektórych z 6 kanałów działa wyłącznie w Internet Explorer, obecnie /21.40/, Valladolid i Segovia.

Krótkie migawki z Tour de Normandie, reportaże z kolejnych etapów ukażą się codziennie po godz. 20.00.
normandie.france3.fr/dossiers/29465046-fr.php

Driedaagse van de Panne, cycling.tv jutro od 15.00.

Profronde van Drenthe, 14.04. godz. 15.00, Tv Drenthe - Astra oraz rtvdrenthe.nl/7d9f2f3e-2455- … 8d67e.aspx