Transmisje z wyscigow w INTERNECIE

Raisport 2 transmituje Romandię, codziennie od 16.00.

Romandia będzie w Polsacie Sport lub Polsacie Sport Extra ewentualnie Polsat Sport News codziennie o 16;15 tak samo Tour de Suisse

Nie chcę zaśmiecać tematu o Vulecie. Ma ktoś jakiś polski stream?

będzie Oman gdzieś w necie, czy trzeba czekać na skróty w euro ??

Puchar Świata kobiet, Vargard ( Szwecja ), start wspólny. Relacja z całego wyścigu, dzisiaj od 10.30.
youtube.com/watch?v=EDKwMFBcrHA

Super :slight_smile:
A może wiesz, Viatorze, kto komentuje?

Słynna blogerka, twitterianka i komentatorka, znana także z ES - Jose Been oraz Rochelle Gilmore.

Dzięki :slight_smile:

Świetny komentarz, nie obrażający inteligencji słuchacza, a jednocześnie wprowadzający niezorientowanych w niuanse. Panowie komentatorzy powinni się uczyć.

GP Plouay.
Jutro o 14.00 panie - youtube.com/watch?v=Z45MPP-a9Rk

Panowie w niedzielę o 13.20 na kanale France 3 ( w Eurosporcie transmisja z samej końcówki ).

Ktoś wie czy gdzieś będzie (najlepiej po polsku) po jutrze tą próbę bicia rekordu Voigta?
edit: w internecie.

Eurosport.

W internecie, zapomniałem dopisać.

Eurosport player

Ok, skoro się nie domyśliłeś, za free.

Gdzieś widziałam informację, że ma być stream na stronie Treka. A jeśli nie, to tutaj na bank coś znajdziesz cyclingfans.com/hour-record/live

Nie prościej kupić dostęp?
Nikogo wtedy nie okradasz, majątku to nie kosztuje.

Dzięki:-)

Ktoś wie, gdzie w internecie będzie można oglądać Mistrzostwa Świata?

W ipli. Pakiet ipla sport - pierwsze 14 dni masz za darmo. Jeżeli masz telefon w Plusie to możesz podać numer telefonu, jeżeli nie to numer karty płatniczej. Musisz pamiętać o anulowaniu subskrypcji w ciągu tych 14 dni.

Dzisiejsze MŚ w przełajach na żywo na kanale youtuba uci https://www.youtube.com/user/ucichannel