Transmisje z wyscigow w INTERNECIE

No właśnie super. Ja dziś rano zauważyłem, że AMGEN Tour of California będzie na darmowym kanale. Teraz czekam na transmisję i będe oglądać na cycling.tv

Dobre i to, ale jestem ciekaw, czemu np. eurosport nie transmituje tego wyścigu? Ogólnie byłem zdziwiony tym, że nie był transmitowany także Tour of Quatar, czy Tour Down Under. Godziny relacji bardzo przystępne, a więc większość znajdzie chwilkę wolnego czasu na obejrzenie.

PS: Czasówka dla Cancellary, tak jak obstawiałem :wink:

Np. wczoraj w czasie wyścigu maiłeś na ES finał welsh open, a finał turnieju rankingowego ważniejszy niż etapówka z początku sezonu. ES to stacja, która nie skupia się tylko na kolarstwie, czy na tym, co Ty chcesz oglądać… Każdemu chcą dogodzić i kolarstwo zaczynają od pierwszego bardziej prestiżowego wyścigu - Paryż-Nicea.
Są sympatycy różnych innych dyscyplin, którzy też czekają na swoje, a kolarstwa jeszcze będzie duuużo ;] Prawie codziennie od marca (Francja, Włochy + tor), w kwietniu klasyki + wyścig dookoła kraju basków, maj to giro, czerwiec DL i TdS, lipec TdF, sierpień DT i ENECO i Igrzyska bodajrze, wrzesień TdP i Vuelta, październik MŚ i klasyki, mało?
Nie wiem jak będzie z transmisją, ale chyba to, co wymieniłem będzie na antenie. Czyli 8 miesięcy kolarstwa na jedynym (?) polskojęzycznym kanale. Nie ma co narzekać :wink:

Nie musisz mi tego mówić bo ja to wszystko wiem. Pisałem, że zdziwił mnie fakt, iż Eurosport2 nie transmitował Qataru. W tamtym roku była relacja, az miło było ogladać :wink:

Widocznie im się kontrakt skończył albo mało osób to oglądało, a może Eurosport miał tak napiętą ramówkę, że już nie mieli czasu antenowego.

Tym, którzy interesują się włoskim kolarstwem, nie tylko z najwyższej półki, polecam stronę z audycjami kanału UnoSat. Programy są emitowane w tv wieczorem w każdy czwartek, a ich archiwum znajduje się na stronie ciclonews.it/ora_enter.php
Pod datą 21.02. obszerna relacja z Giro della Provincia di Grosseto.

Ty jesteś specjalistą od znajdowania ciekawych rzeczy nie ma nigdzie Languelia na necie bo z chęcią bym obejrzał.Dzięki za pomoc pozdrawiam.

Z Laiguelgią sprawa jest beznadziejna. Jakaś relacja może się pokazać później albo pod podanym wczoraj linkiem ( choć w tej chwili przynajmniej u mnie nie działa) albo na stronie
ultimokm.net/player/player.php
Na tej stronie puszczają program zmieniany co tydzień. Obecnie poza prezentacjami włoskich grup młodzieżowych, można obejrzeć migawki z GP Costa degli Etruschi.

Volta a la Comunitat Valenciana, 26.02.-1.03, codziennie od 15.30. Z kilku streamów działa tylko ten. Powoli się wczytuje ( do dwóch minut ) i działa w Firefoksie.
tvsplanet.com/europe-interne … nel-spain/

Jest może jutro GP lugano w TV jak macie jakiś link do wyścigu to z góry dziękuje pozdrawiam

W lokalnej telewizji kantonu Ticino w ogóle brak wzmianki o GP di Lugano. Dzisiaj o 15.00 nadają program sportowy pt. Fuorigioco, ale jak wskazuje tytuł, program jest poświęcony głównie piłce nożnej i hokejowi. „Fuorigioco” to po polsku „spalony”, czy mniej po polsku „off side”. Może coś bąkną na temat wyścigu, ale obawiam się, że będą wałkować wczorajszą porażkę drużyny hokejowej HC Lugano z Bazyleą.
Na wszelki wypadek można zajrzeć na stronę new.ticinonews.ch/ potem kliknąć w „TeleTicino” na pasku, następnie „guarda la diretta” i oglądasz lokalną telewizję.
Relację z wyścigu nada kodowana stacja TSI 2 o godz. 18.40, a być może w niekodowanym programie SFi o godz. 22.25, w programie sportowym również coś się pokaże.

Vuelta Ciclista a Murcia na www.7rm.es od 15.35 live!
można też na www.regmurcia.com/vueltamurcia/retransmision.ram
potrzebny real player.
na powyższej stronie klikamy na “7rm en directo” i oglądamy wyścig… :slight_smile:
całkiem dobry transfer.

Vuelta Ciclista a Castilla y León, 24.03.- 28.03. codziennie od 15.30
tvcyl.es/
Działa w Internet Explorer. Kilka stacji do wyboru ( nie wszystkie funkcjonują o tej samej porze).

A nie ma gdzieś od wtorku Settimana e Bartali??

Tylko półgodzinne relacje w Raisport, we wtorek o 22.30, w pozostałe dni o 17.30. Podsumowanie w RAI 3 w sobotę o 16.40.
Jeżeli chodzi o Raisport to natknąłem się na informację, że można ten kanał oglądać w sieci przy pomocy programu streamer one. Nie wiem czy tak jest w rzeczywistości.

rondevanhetgroenehart.nl/con … ve_verslag

Ronde van Drenthe, 12.04. godz.14.00 rtvdrenthe.nl/a9807caf-4bcc- … 97214.aspx

http://wielrennen.nos.nl/
(Jednak pod tym adresem jest blokada na oglądanie z innych krajów niż HOLANDIA)

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

Wyścig Paris-Roubaix w internecie (pierwszy link chyba od 13:30, a drugi od 14:00)

TOUR OF TURKAY…
program: DSF :stuck_out_tongue:

& Etappen:
Dienstag, 15. April, 15.30 Uhr
2. Etappe: Kusadasi - Bodrum
(165,9 km) LIVE

Mittwoch, 16. April, 15.45 Uhr
3. Etappe: Bodrum - Marmaris
(166,8 km) LIVE

Donnerst., 17. April, 15.30 Uhr
4. Etappe: Marmaris - Ölüdeniz
(177,7 km) LIVE

Freitag, 18. April, 15.30 Uhr
5. Etappe: Kalkan - Finike
(100,1 km) LIVE

Samstag, 19. April, 15.00 Uhr
6. Etappe: Finike - Antalya
(115,8 km) LIVE

Sonntag, 20. April, 15.15 Uhr
7. Etappe: Antalya - Alanya
(136,6 km) LIVE

Nie tutaj, a tu: [forums.rowery.org/t/giro-del-trentino-2-1/224/1)
darek już o tej relacji wspomniał…
Żywcem z niemieckiej rozkładówki DSF skopiowane, ble ;]