Transmisje z wyscigow w INTERNECIE

A no tak pomyłka :stuck_out_tongue:

Propozycja dla kibiców z podzielną uwagą wobec mocnej konkurencji Amstel Gold Race. „Piekło Zachodu”, czyli skrzyżowanie wyścigu Monte Paschi Eroica z Paris-Roubaix, słowem Tro-Bro Léon. Odcinki brukowane, drogi polne i leśne. W ubiegłym roku można było obserwować brawurową ucieczkę Piotra Zielińskiego. 20 kwietnia w godz. 11.30-12.00 oraz 16.10-17.50.
video-direct.france3.fr/player.php?id=193 albo na stronie francuskiego Eurosportu o 16.10.

Subida al Naranco, 1.05., 15.00.
Vuelta a Asturias, 3-7.05., codziennie 15.00.

Stream telewizji TPA rtpa.es/portal/site/rtpa/men … 030a0aRCRD

Telewizja TPA nie emituje w sieci wszystkich programów, jednak w przypadku kolarstwa do tej pory nie było ograniczeń.
Uwaga, większy format ekranu uzyskujemy po kliknięciu w napis “Ver emision”.

Giro na żywo na stronie telewizji RAI: giroditalia.rai.it/

od kiedy w multimediach wylaczyli eurosport (podobno rozmowy trwaja… juz 4 miesiace!!) ogladam tu:
tvchannelsfree.com/watch/428 … rance.html
niestety po francusku, ale bez reklam i przyzwoita jakosc

cyclingfans.com/
linki do poszczegolnych wyscigow (live video streaming)

Można gdzieś w necie obejrzeć cały dzisiejszy etap Giro?

Jak Giro w necie to tylko giroditalia.rai.it/ :wink: (Andrew parę postów wyżej już zamieścił ten link). Po wejściu na stronę kliknąć w “Diretta della tappa” na panelu po lewej stronie. Viator w innym temacie wspominał, że dziś stream aktywny od 13:00, więc do obejrzenia prawie cały etap :wink:

Transmisja live z dzisiejszego niedzielnego etapu leci cały czas na Rai Sport - u mnie na N jest to kanał 181. Tylko nic nie rozumiem z tego włoskiego mamrotania :cry:

Przyznam się, że wyłącznie oglądam RAI. Nie ma przerw reklamowych, nie mówiąc o tym, że komentatorzy wiedzą co się dzieje. Mają tych ludzi na motocyklach (Pancani, Fabretti), którzy na bieżąco informują o wydarzeniach. W ubiegłą niedzielę trochę zdenerwował mnie Gianni Bugno, który pilotuje helikopter. Najpierw płoszył pelikany w rezerwacie, a potem nieszczęsne krowy przeżuwające lunch.

Wyskakuje mi jakiś error gdy chce oglądać Giro na tej stronce co podał min. Kosa.

:arrow_right: znów mi tutaj obrazek nie działa, oto link: img147.imageshack.us/my.php?image=errorat1.png

O co tu chodzi?

Euskal Bizikleta, 6-8.06. codziennie ok. godz. 15.50 mfile.akamai.com/8813/live/refle … 398&prop=e
albo
mfile.akamai.com/8813/live/refle … bkup=44522
Oczywiście także w telewizji etb.

Gdzie można bedzie obejrzeć TdF w internecie ???
oczywiście darmowo ;>)

Z uwagi na kolejne „zderzenie” kolarstwa z tenisem w Eurosporcie i możliwością skracania relacji z wyścigu Critérium Cycliste du Dauphiné Libéré, należy mieć nadzieję, że relacja internetowa ( prolog od godz. 17.45) --> video-direct.france3.fr/player.php?id=210 będzie również dostępna w Polsce.

Wyścig dookoła Słowenii, telewizja Slo tv 2 oraz stream octoshape.com/play/play.asp?lang=en

11.06 – godz. 21.55, 12.06 – godz. 21.40, 13.06 – godz. 23.00 ( etap królewski z finałowym podjazdem pod Krvavec), 14.06 – godz. 22.30.

Wiadome może czy wystartowały chłopaki do 1 etapu GP Internacional CTT Correios de Portugal bo były potężne problemy jeśli chodzi o strajk kierowców TIR-ów .Odbywa się gdzieś relacja z tego wyścigu??Dzięki za pomoc

Hej, wiecie gdzie jest TDF online? BO ja nic nie moge znaleźć.

justin.tv/giac2007

w ramach podziękowania zmień idola w avatarze :wink:

aktualne linki zawsze tu: cyclingfans.com/

Volta a Portugal, 13-24.08, kanał RTPi.
Prezentacja 12.08. godz. 15.45, etapy o 15.15 lub 15.30.
octoshape.com/play/play.asp?lang=en

GP d’Isbergues , właśnie trwa video-direct.france3.fr/player.php?id=241