Transmisje z wyscigow w INTERNECIE

Można gdzieś w internecie zobaczyć wyścigi z udziałem Polaków zarówno sobotni jak i niedzielny?Jeśli ktoś coś wie proszę o pomoc:)Dziękuje z góry

Wczoraj odwołano bezpośrednią transmisję z Lazio. Za tydzień podobnie może się wydarzyć z Emilią. Pozostają skróty w telewizji – z M.Cimurri dziś o 16.45 w RAI 3, podobnie z Lazio jutro o 17.55 i o 19.00 w RaiSport. Przekaz internetowy jest ograniczony do terytorium Włoch.

pl.youtube.com/watch?v=8fe6zXqA7 … re=related
Sylvester Szmyd at Tour the France 2008 (78,LAM)

[size=75][ Dodano: Sob 04 Paź, 2008 20:35 ][/size]
pl.youtube.com/watch?v=-FzLlHcUI6o&NR=1
przygotowanie roweru dla Sylwestra Szmyda,Vuelta Espana2006

[size=75][ Dodano: Nie 19 Paź, 2008 12:45 ][/size]
chronodesnations.com/chrono/ … ct_tv.html

macie koledzy czasowke na koniec

Vuelta a Andalucia, 15-19.02. dziś około 14.00, w następne dni o 21.15 na kanale Andalucia tv oraz
radiotelevisionandalucia.es/ … eb/portada

Tour du Haut Var, 21-22.02. ( wyścig się rozrasta ) odpowiednio o godz. 15.50 i 15.15, aczkolwiek streamy mogą pojawić się wcześniej.
video-direct.france3.fr/player.php?id=380

jak juz kolego Dawid dajesz Sylwka to tu Sylwek jak przyjechał na Rondo Babka obok niego Masters z I kat. Wojtek Wróbel ktory zgradził Łódzkie Kasztany dla Warszawskiego Ronda Babka :slight_smile:

youtube.com/watch?v=lSWGfn7R … re=related

widać ich od 31 sekundy filmu\

Tompoz

P.S
Wojtek pozdrawiam cię przy okazji

tracker.amgentourofcalifornia.com/ - Tour of California

Grupa MG Kvis Norda wzmocniona Australijczykami
tuttobiciweb.it/cg/index.php … lvideo=207

2009-03-28 - EMILIA ROMAGNA - Collecchio (PR)
13 Trofeo Edil C di Km. 147 (highlights)
italiaciclismo.net/gara_elit … edil_c.htm
5. miejsce Marycza, dobra jakość :wink:

[size=75][ Dodano: Sob 11 Kwi, 2009 12:00 ][/size]
W tabeli wyników z 18. minuty na 10. miejscu jest Michał Kwiatkowski, natomiast w podpisie pod video Enrico Mantovani, która wersja prawidłowa?
ciclismoweb.net/index.php?op … &Itemid=64 - tutaj 10. również Polak.

Heja,

Nie bedę miał TV w MAJU, ma ktoś może stronę gdzie będzie transmitowane GIRO?

Dzięki z góry :))

Na tej stronie znajdziesz linki do najważniejszych kanałów tj. Raisport piu i RAI 1-3, gdzie tradycyjnie są transmisje z Giro worldlivetv.it/en/
Oby działały również przez cały maj.

Dzięki za pomoc.

gdzie ogladacie Giro? gdzie dziala (oprocz Sopcasta)?

raisport.rai.it/dl/raisport/direttaGiro.html

atdhe.net/6133/watch-giro-d-italia angielski komentarz i zawsze działający stream

Tour of Belgium

live.sporza.be/cm/lmc/wielrennen … van_Belgie

Hej, chciałbym obejrzeć 19 etap giro , ma ktoś jakies linki na strumienie “na żądanie” ?

Dzięki z góry.

Fajne to Giro tegoroczne.

Dzisiaj chciałem obejrzeć etap, ale jest TENIS od 10:00 do 19:30 (570min ) i od 19;30 do 20:00 (30min). Czyli 600min Tenis --> SORY ALE CZEGO GIRO NIE TRANSMITUJĄ TEŻ TE 9 godzinne etapy. :neutral_face: SZOK

Podpowiedzcie mi proszę gdzie mozna bedzie w necie oglodać szwajcarie za co zgóry dziękuje.

Gdzie te czasy gdy oglodałem /Szwajcarie na Eurosporcie badz DSF.

Tompoz

I gdy wypatrywało się kolarzy w pomarańczowych koszulkach z trzema literami CCC :slight_smile:

I jeszcze wcześniej

Tompoz

[size=75][ Dodano: Czw 04 Cze, 2009 08:24 ][/size]
Powtarzam prośbę czy wiecie gdzie będzie można w necie oglodać

Szwajcarie

z góry dziekuje za ewentulane odpowiedzi

Tompoz

Heya
Na poniższej stronie są zawsze linki do relacji z etapów najwazniejszych wyscigów, tak obejrzałem większość Giro.
steephill.tv/
Zawsze jest tabelka z mozliwymi relacjami - polecam klikać w Universal Sports - tam zawsze jest relacja w bardzo dobrej jakości :slight_smile:

pozdrawiam