Trasy - okolice Niesulic

W przyszłym tyg. wybieram się do Niesulic, ktoś może polecić jakieś fajna trasy z dobrym asfaltem w 70-80 km?

Gdzie chcesz zaczac i gdzie chcesz skonczyc ?

“Wychowalem” sie w Przelazach ( nad jeziorem Nieslysz , zwanym tez Niesulickim ) w klubie zeglarskim NOVITA ( stare dzieje ) . Znam WSZYSTKIE drogi dookola jeziora i w przerozne kierunki od jeziora. Na jakies wzniesienia niestety nie licz , ale krajobrazy beda wspaniale.
Jedna z opcji : zacznij w Nesulicach i jedz na OLOBOKU a dalej jak na mapce na PRIVie . Mozesz sobie to pomodyfikowac . Zatrzymaj sie w LUBRZY i w LAGOWIE . Lagow to PERELKA !!!

Z Niesulic będę startował bo tam mam noclegi, ale zabieram tylko szosę

No to ta mapka jest na szose …

Jak na trasę na szosę to trochę dużo bruku, powiem nawet więcej, tam spokojnie można zrobić konkurencje dla PR i od tego momentu musieli byśmy nazywać nie Piekłem a Niebem Północy, trasa ogólnie ładna i przyjemna. Jeśli ktoś będzie szukał w okolicy to bardzo przyjemne 80+ można zrobić do Krosna Odrzańskiego przez Skąpe, asfalt na całej długość dobrej jakości i umiarkowany ruch samochodów.

Dzięki Jarek za propozycje.

Napisz JAKA rundke pojechales … W Lagowie byles ?

Tą co mi wysłałeś na PM, z tym wyjątkiem, że od Lubrzy do Wilkowa nie jechałem tak jak pisałeś bo miałem dość bruku a uderzyłem na Świebodzin i odbiłem drogą 92 na Wilkowo i dalej na Niesulice, wyszło chyba z 10-15 km dalej.

Co do Łagowa, to rzeczywiście bardzo ładnie położona mieścina, zajrzałem na ten zamek Joanitów i pojechałem dalej, a co do Lubrzy to zbytnio się nie zagłebiałem w walory lokalne, odwiedziłem tylko przystań martineza gdzie są ogranizowane spływy (następnego dnia się tam wybrałem na spływ).