Troszkę motoryzacji :D

http://videos.streetfire.net/video/B901D8D4-8663-45BE-9B3E-177AA78D06C0.htm

No qrde, zajebista, a ta kierownica, te szprychy:) ach znow mógłbym powiedziec “i’m in love”

Dobre !!! Wreszcie coœ o nie dopingowaniu się kolarzy :)))
Ja proponuję zaœ video.google.com/
Wpisać należy w wyszukiwarce nazwę marki lub modelu samochodu względnie słowa np. crash, bicycle, race, itp. wedle inwencji i znajomoœci słówek angielskich, co pozwoli na wyszukanie ekstra filmików o super autkach oraz welocypedach :slight_smile:.

Łee. A ja myslalem ze bedzie cos o rowerach… :smiley:

la doyenne, zainteresuj się np tym. Jest o rowerze video.google.com/videoplay?docid … &q=bicycle
Ponieważ koleœ szybko kręci, więc pewnikiem jest nabuzowany koksem. Zainteresuj się również tym zawodnikiem :))

[size=75][ Dodano: Nie 04 Cze, 2006 13:43 ][/size]
zachęcam do obejrzenia driftingu, cacuszkami video.google.com/videoplay?docid … 983&q=cars

[size=75][ Dodano: Nie 04 Cze, 2006 13:45 ][/size]
zachęcam do obejrzenia driftingu, cacuszkami video.google.com/videoplay?docid … 983&q=cars

[size=75][ Dodano: Nie 04 Cze, 2006 13:54 ][/size]
to jest mniej sympatyczne, ale dające pogląd na skutki szaleństwa video.google.com/videoplay?docid … 602&q=cars

Bez komentarza. :/ :/ :/

Oczywiscie wszystko na tym swiecie jest kwestia gustu :wink: ale dla tych co sa zainteresowani i niezorientowani maly tip: klikamy na “switch to windows media player” i wtedy mamy w media playerze co oznacza nie mnie nie wiecej tylko tyle ze od tej pory mozemy sobie powiekszyc obraz na caly ekran! :smiley:

Łeee, dlaczega ta pani zasłania taki ładny samochód :stuck_out_tongue:

Co za krągłości, co za sylwetka przepiękna prezentacja, cudowny widok godzinami mogę patrzyć na takie… samochody

Ten film był w konkursie, pt. “Znajdz na filmie samochód” :slight_smile:

Ten film był w konkursie, pt. “Znajdz na filmie samochód” :slight_smile:

No filmik mi się podoba :slight_smile: Fajneeee auta - też :slight_smile: