Trzeba zlikwidować TOUR DE FRANCE 2006

to co pokazali pan Landis i pan Pereiro to szczyt oszustwa i dlatego chciałbym aby tour de france 2006 zostało uznane jako nieważne i tez ze się nie odbyło a dlaczego bo oglądałem tour emocjonowałem się jak co roku a potem zostałem oszukany przez Landisa a niedługo mogę zostac oszukany przez pereiro dlatego niech wywalą z histori touru tą niepamiętną date 2006r :frowning:

Popieram taką możliwość, aby w kronikach nie było podane iż wyścig z roku 2006 się odbył.

Po pierwsze primo żadnemu jeszcze nic nie udowodniono, więc powstrzymajmy się od wydawania wyroków (chodź Landis zdaje się robić zamęt i wykręcać na wszelkie sposoby). Jeśli juz obojga by zdyskwalifikowali, to przecierz zostało jeszcze bardzo dużo chętnych do tytułu zwycięzcy… :smiley: Bo chyba nie uważasz, że wszyscy brali… Jeśli tak to nie powinieneś wogóle oglądać nic z udzialem kolarzy ;]
Fakt faktem, tour z 2006 roku nie sprostał byciu takim tourem, do jakiego nas przyzwyczaił za czasów dominacji Armstronga, według mnie temu wyścigowi coś brakowało… Zdarzały się sytuacje jakie nie przystają na TdF… z ostatnich lat najbardziej brudny, eliminacje czołowych kolarzy było widać przez większość wyścigu po sposobie jazdy…
Co do zlikwidowanie to żart rozumiem ;] Udowodnij doping dyrektorowi wyścigu to może…
Pozdrawiam

for1second tu ni chodzi o to że wszyscy brali tu chodzi przedewszystkim o to co kibic czuje trzeba kiedys zrozumiec tez kibica poniewaz co to za oglądanie i emocjonowanie sie jezeli okazuje sie ze ktos jest na dopingu a za pół roku okazuje się ze 2 zawodnik(a miał być pierwszym) tez jest na dopingu, najlepszą opinię powiedział Quibo iz oni będą likwidowac pokoleji kazdego az wkońcu dotrą do Dessela :frowning:

sebkaa, jak się tak bardzo emocjonowałeś jazdą Landisa na etapie przez Joux Plane to twoja wina, przecież jak Voigt z Honcharem nie odrobili nic na płaskim a Sastre na górze/ nawet tracił/ to było wiadomo że coś dosypał. A co do Pereiro to jak mu dali zgodę to mógł zażywać - ta sprawa to jakaś paranoja. A jeżeli chodzi o unieważnienie wyścigu to przecież był wspaniale walczący Sastre, Kloden itd.

A jeżeli chodzi o unieważnienie wyścigu to przecież był wspaniale walczący Sastre, Kloden itd.

Podobno na każdego znajdzie się paragraf :wink: . ja póki co wierzę Pereiro - w końcu pozwolenie na zażywanie tego środka miał, więc niech ci, którzy rzucaja na niego jakieś oskarżneia udowodnią mu, że zażywał go niezgodnie z tym zezwoleniem albo, że go nie miał.