Typer kolarski - 3 edycja

W tym temacie proszę o wpisy wszystkich chętnych którzy mają ochotę kontynuowac typera. Chodzi o to żeby zobaczyc jak duże jest zainteresowanie i czy w ogóle się to opłaca.

Oczywiście że sie moge pobawic z miłą chęcią

Ja również lubię takie zabawy :slight_smile:

No to ja też wezmę udział jeśli będzie kolejna edycja :wink:

Mnie tez nie zabraknie :smiling_imp:

i ja

Jestem za.

Sundin jest Nas 7, może jeszcze ktoś będzie :slight_smile: Organizujesz? Bo jak coś to mogę Ci pomóc, miarę moich czasowych możliwości :slight_smile:

To proponuję takie coś:

Ty ustalisz kalendarz wyścigów, a ja dodam regulamin oraz będę wszystko na bieżąco podliczał. Przez 2 lata sam ustalałem ten kalendarz i przyda się świeże spojrzenie i pewne zmiany :slight_smile:

Jeśli mogę coś zasugerować, to może zachować się demokratycznie i po prostu skorzystać z kalendarza UCI i wziąć pod uwagę wszystkie wyścigi rangi HC lub, jak Wam mało, kategorii 1.1 i 2.1.

Na przykład tak:

Le Tour de Langkawi

Omloop Het Nieuwsblad
E3 Prijs
Critérium International
Driedaagse De Panne-Koksijde
Gran Premio Miguel Indurain
Scheldeprijs
De Brabantse Pijl
Giro del Trentino
Tour of Turkey
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt
4 Jours de Dunkerque
Tour of California
Bayern-Rundfahrt
Tour de Belgique
Tour de Luxembourg
TD Bank International Cycling Championship
Österreich-Rundfahrt
Tour of Qinghai Lake
Tour de Wallonie
Tour of Denmark
Vuelta a Burgos
Tre Valli Varesine
Tour du Limousin
Paris-Bruxelles
GP de Fourmies
Tour de Vendée
Giro dell’Emilia
Paris - Tours
Milano-Torino
Giro del Piemonte
Tour of Hainan
Japan Cup

Oczywiście wybór, jak każdy - kontrowersyjny. Ja bym jeszcze dodał Strade Bianche, volta Algarve, GP Kanton Argau, Settimana Copii & Bartali, Volta Portugal albo Chrono des Nations.

Zresztą wybierzecie sami. Miłej zabawy!

Skoro jest nas siedmiu to może każdy zaproponuje powiedzmy po 8 wyścigów i będzie ciekawie :smiley: Co wy na to ???

Sundin zróbmy tak. Ja skorzystam z listy z zeszłego roku i kalendarza UCI ( brawo Grzdylu ) i w ciągu kilku dni przygotuję ten kalendarz. I będę sprawdzał czy czegoś nie odwołali albo coś. A Ty wklej regulamin ( taki jak rok temu będzie chyba w porządku ) i podliczaj :slight_smile:
Gdyby coś, w miarę możliwości też mogę liczyc :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Sro 19 Sty, 2011 11:07 ][/size]
I słuchajcie. Może będzie więcej chętnych jeśli będą mieli źródło informacji? Będę się starał podrzucac listę startową i trasę każdego wyścigu (jeśli znajdę) :smiley:

Widzę, że sam wkleiłeś regulamin i bardzo dobrze. To ja będę podliczał, ewentualnie poproszę o pomoc jeśli nie będę miał wystarczająco dużo czasu.

okej :slight_smile:

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w typowaniu proszę o wpisywanie się tutaj :slight_smile:

Może i ja się skuszę na tego typera

i ja :slight_smile:

ja moge grac ale niewiem czy moge teraz kiedy sezon sie juz trwa

popatrz na kalendarz( [forums.rowery.org/t/typer-kolarski-3-edycja-2011/16823/1) ), zaczynamy typowanie 20 lutego :slight_smile:

Mam małe pytanko dlaczego nie ma ani jednego wyścigu z cyklu world tour

[size=75][ Dodano: Pią 11 Lut, 2011 14:40 ][/size]
jeśli pozwolicie proponuje typować wszystkie najważniejsze wyścigi na świecie

[forums.rowery.org/t/zabawa-w-typowanie-2011/16752/1) - tu masz odpowiedź

a tak przy okazji może i ja się przyłączę