Typer kolarski 4 edycja

Jak dla mnie też zbyt dużo wyścigów żeby regularnie typować. Może zrobić tak, że będzie 50 wyścigów ale do końcowej klasyfikacji dla każdego gracza będzie się wliczać np. najlepszych powiedzmy 15 jedniodniówek i 15 etapówek, ale to wymagałoby więcej pracy od organizatora.

to jest praktycznie nie wykonalne, no dobra wykonalne ale na tyle pracochłonne ze nawet w trzy osoby do liczenia był by problem

Wrzucę jutro listę wyścigów, uwzględnię Wasze zastrzeżenia. Nie upieram się przy Columbii czy Gasperim, dałem je żeby było więcej możliwości. Jeżeli nie ma chętnych na Kolumbię i na włoskie wyścigi U23 to spoko, można je wykasować. Zamknę kalendarz w 35 wyścigach i jedziemy z typowaniem.

[size=75][ Dodano: Nie 08 Sty, 2012 22:34 ][/size]
Co do Trofeo de Gasperi. Nie mam jakichś emocjonalnych związków z tym wyścigiem, jak to sugeruje Grzdylu. Śledzę go od kilku lat, bo bierze w nim udział sporo młodych zawodników, którzy potem wyskakują w PT, lepiej lub gorej, ale zawsze. Przykłady: Lloyd (dawno jakoś coś tam działał) Beletti, Guarnieri, pokazywał się i Gavazzi, Modolo, Clarke. No i Polacy też nieźle wypadali swego czasu. Fakt, że od jakichś 3 lat wyścig jest dosyć słabo obsadzany, ale nie jest czwartorzędny, od początku ma kategorię 1.2.

Jest ostateczny kalendarz? W teorii jutro rusza pierwszy wyścig…

29 jest pierwszy start typer został przeklejony wyzej i tam zapoznaj sie ze szczegółami.