Uwaga młodzi miłośnicy kolarstwa !

Z wielką przyjemnością zobaczyłem dzisiaj o godz.14.30 na ESPNclassic kawałek historii kolarstwa a mianowicie 83 Tour de France z roku 1996 . Kiedyś , gdy oglądałem tę stację wydawało mi się , że pokazują tam tylko sporty znane w USA . Wspaniała plejada kolarzy że wymienię 5-krotnego zwycięzcę Touru M. Induraina ( już wtedy chciał zostać samodzielnym liderem TdeFrance ), dalej J. Svorada, B. Riis ( Telecom ), Cipollini ( superMario) , E. Zabel, A. Zulle, A. Olano, J. Bruynell, T. Rominger, J. Ullrich, L. Armstrong i liderujący w pierwszej części Touru J. Berzin. Należy wspomnieć trójkę Polaków startujących wówczas - Zenon Jaskuła, Zbigniew Spruch i Marek Leśniewski . Polecam tę stację ( nie myślcie, że to kryptoreklama) a więc www.espnclassic.com. Pozdrawiam , andypolska.

A to masz ten kanal dzieki UPC ??? Dokupiles jakis pakiet ???

Serio fajne tam programy leca, chetnie bym obejrzal:

29 czerwca 2006
21:30

Cycling Special
Eddy Merckx

Belgian Eddy ‘The Cannibal’ Merckx, one of three cyclists to win the Tour de France five times, and voted world sportsman of the year three times.

quibo ten kanał każdy kto ma UPC powinien mieć, ale tak samo jest z Eurosportem 2. Na śląsku jest a na mazowszu juz nie.

w malopolsce tez nie…

A ja mam Cyfrę +, jestem z woja łódzkiego i mam ESPN Classic :mrgreen: Ostatnio jest tam bardzo dużo kolarstwa, zwłaszcza Tour de France.

Niestety ja korzystam tylko z programów jakie nadaje Multimedia. Nie ma tam nawet Eurosport 2. Chętnie obejrzał bym takie wyścigi.

U mnie na Śląsku też nie ma Eurosportu2 :frowning:

ESPN jest fajny, ale ciągle leci jedno i to samo. Mam nadzieję, że niedługo poszerzą swój repertuar.