Uwagi do moderatorów

Na dodatek jeszcze kłamiecie. Ja niby zgłaszam cały czas posty? To chyba Ci się coś pomyliło. Co jeszcze wymyślisz?

Dziwne, że na każdy post Tompoza reagujecie, na mój też, i tak dalej. Jakież to przypadkowe.

Mam w swoim działaniu jeden cel, jak już karać to wszystkich równo, a nie, że tylko tych co Wam nie podpasowali.

P.s. I najlepsze. Skoro tamto określenie było kolokwialne, to czemu usunięty został ten post? :cry: Który to już raz w swoich wypowiedziach się gubicie?

No, niestety. Na liście zgłoszonych postów widnieją głównie Twoje zgłoszenia…

Nie ma nic ciekawszego do roboty, tylko ciągłe problemy z moderatorami. Jak tak Ci tu źle, to są inne fora - polskie, angielskie, francuskie i międzynarodowe.

Wszystkich użytkowników traktuje tak samo - nie jeden miał już ostrzeżenie.

panowie po co ta afera dajcie mi ostrzeżenie ja i tak nie jestem refolmowalny, a ci co mnie znają osobiscie badz na fajsie czy czyms innym wiedza ze jestem normalny ehhh.

P,S

poprostu skonczmy ta dziecinade

Seba sorry ale nie będę Ci dawał ostrzeżenie za byle co.

P.S.1 Nie odpowiadam za innych moderatorów od tego jest Naczelny.
P.S.2 Jak ktoś jest adwokatem Tompoza to źle wróży(nie chodzi tylko o nasze forum).
P.S. 3 Z tymi zgłoszonymi postami to rzeczywiście pomyliłem Ciebie z Twoim bratem
PRZEPRASZAM

No sorki, ale jeśli ktoś pisze umyślnie na przykład “El Pizdolero” to nic dziwnego, że taki post trzeba zgłaszać.

No, ale to nic nie da, bo to przecież sebkaaa. Ciekawe czy jakby zawodnicy tacy jak Huzarski czy tez Szmyd zobaczyli, ze po wycofaniu sie z danego wyscigu (aby przygotowac sie do drugiego i w wyniku odczuwania kontuzji) nie maja jaj, to by im bylo milo.

I poza tym, znów mamy dwa posty od moderatorów. Jeden twierdzi, że ja cały czas zgłaszam, a drugi, że się pomylił. Kolejne zawirowania w wypowiedziach.

Nie dostałem odpowiedzi na pytanie: Skoro tamten post był normalny, to czemu go usunięto?

P.s. Nie wyganiajcie każdego kto wam się postawi na inne fora, za dobrze by wam było.

Czy tylko mnie razi to spamowanie sklepów internetowych na forum? Wypuszczają masę postów, ale mało co wznoszących do dyskusji tylko po to aby adres sklepu był jak najbardziej widoczny, pewnie i pozycjonowany lepiej w guuglach.

Tak, tak zaraz będę reagował.

Linki [czytaj całość] na głównej stronie ŹLE LINKUJĄ

Pozdrawiam.

U mnie jest ok. Tak się robi czasem, odśwież stronę i za chwile będzie dobrze.

Jezeli dostałem ostrzeżenie za słowo kur… to prosze mi znalesc w słowniku ze jest to słowo jak to moderator sie wyraził Nie parlamentarne słownictwo, udowodnijcie mi to a zakceptuje ostrzezenie, bo mi nie chodzi o nie a o sam fakt.

Nie ja Ci dałem ostrzeżenie, lecz mimo tego do Twojego zapytania jw. odniosę się następująco. Prosisz, więc masz sjp.pl/kurwa . Język polski ma tak bogate i piękne słownictwo, że pełnię wzburzenia można wyrazić pisząc bez użycia słów wulgarnych.

Jako przykład podam bardzo starą anegdotę:
Gość namiętnie grywający w szachy zapytał udzielającego w radio porad językowych pana Rumiana, czy poprawnie językowo będzie gdy wypowie słowo SZACHUJE. W odpowiedzi, nie znający się na grze w szachy, pan Rumian wyjaśnił: owszem będzie to poprawne językowo, lecz bardziej elegancko będzie, gdy pan powie „UCISZCIE SIĘ PANOWIE”.

a moze ja miałem na mysli np kur…czak, słowo które zrecznie zastepuje słowo kur… to co mieliscie na mysli i co!!!. Ja poprostu uwazam ze to ostrzezenie jest bo ktos je wymusił, mnie to nie rusza mozecie mi ich dac nawet 5 tylko uzasadnione!!!

Seba mi się wydaje, że dostałeś za całokształt tamtej dyskusji. W sumie kilka razy użyliście sformułowania 'kur…" i Sobri dał Ci ostrzeżenie żeby to przerwać. Tak ja to odebrałem. Następnym razem napisz ‘cholera’ i nie będzie problemów, to chyba nie przekracza granicy wulgarności :slight_smile:

Przyjmij to na klatę jak prawdziwy mężczyzna i żyj z tym przez 60 dni. Potem to zniknie i na drugi raz ugryź się w język bądź używaj innych sformułowań.

P.S Nie bądź babą i nie FOCHUJ, NIE OBRAŻAJ SIĘ :slight_smile:

własnie takiego odbioru sie spodziewałem u niektórych, 500 razy powtarzałem ze mi te ostrzezenia nic nie robią a sam fakt ich przyznawania czyli brak uzasadnienia opartego na czyms rzczowym np słownik polski itd

P.S

Baldwin kur o ile pamietam napisałem tylko raz :stuck_out_tongue:

no ale dobra koniec dyskusji bo niektórym tu juz sie wydaje ze sie fochuje itp

a powinny. Ja też raz dostałem i od tamtego czasu zastanawiam się zanim coś napiszę.

Sebka, na tym forum nie ma sensu dyskutowac z moderatorami, bo to jak walenie glowa w sciane. Niczego Ci nie wytlumacza, ale ostrzezenia z byle powodu to lubia dawac jak nikt inny. Ja juz do tego tutaj przywyklem i szkoda czasu na to, by wdawac sie z tutejsza wladza w jakiekolwiek dyskusje.

Mam problem z dodaniem avataru. Nie wiem dla czego zdjęcie dodawane z mojego dysku komputera nie chce się wczytać. Zachowuję odpowiednie rozmiary zdjęcia oraz jego “wagę”. Z kolei avatary z ogólnodostępnej galerii dodają się w normalny sposób.

@Vino

Prawdopodobnie to nie wina twojego komputera, gdyż mam taki sam problem jak ty. A również robię wszystko tak jak jest napisane.