Uwagi do moderatorów

Może ktoś to wyjaśnić? Dawida poniosło, ale jakim cudem ktoś podjął decyzję o usunięciu go z forum? Przecież to nie Węgry Orbana.

Nie wiem co i dlaczego. Poprosił o usunięcie konta i swoich danych - zrobiłem to, o co prosił. O motywację czy samą decyzję powinieneś już pytać jego…

Dawid chyba był po jakiejś mega imprezę i dziś nie kontaktował…

Albo coś nie tak w życiu poszło, szkoda.

mu tu jak jedna wielka rodzina, kogoś zabraknie zal i smutek szkoda…

Na pewno wróci na innym nicku, bądźmy dobrej myśli :slight_smile:

Ja rozumiem, że teraz mu strasznie wstyd, ale mimo to nie powinien uciekać. Jak na kogoś, kto innym zarzuca brak ambicji, to nie jest gest świadczący o sile charakteru.
Powinien po męsku zdobyć się na odwagę i przeprosić, zwłaszcza Bodiego, któremu nie tylko zrobił wielką przykrość, ale go po prostu obraził.

Święte słowa. Ja bardzo dawida cenię za jego wiedzę, i nieraz stoczyliśmy naprawdę fascynujące boje w “Kto to?” albo “Co to za wyścig?”.

Na pewno forum ucierpi merytorycznie na jego odejściu.

Myślę, że jego myśl o odejściu zapadła nagle i nieprzemyślenie.

Niech się prześpi z tym…

Dawid wracaj, bo naprawdę jesteś Kimś na tym forum :slight_smile:

Dokładnie, dlatego z kasowaniem konta nie ma co się śpieszyć. Wystarczy zablokować, do czasu, gdy opadną emocje.

A co o Macku pisał, bo nie w temacie jestem?

że nie ma godnści osobistej i ambicji i że lubi zawodników z mentalnością zwycięzcy jak Kwiatek

Czy możliwe będzie teraz komentowanie newsów?

No właśnie, tez chciałem i nie wiem jak?

ale pięknie! :slight_smile:

Nie mogę nic dopisać w ‘Komentarze do newsów’, bo wszystko dopisuje mi do posta sprzed 2 dni. To dzieje się nie pierwszy raz i jest strasznie wkurzające.

I komentarze, mogły by już powrócić na główną … czyli ciąg dalszy narzekań.

A mnie na głównej nie chce sie otworzyć 4 strona. Jest 1, 2,3…chce włączyć 4-ta i ciagle pozostaje 3. Kolejne juz normalnie otwierają sie. Jest 5,6,7…O co kaman?

E: nie wiem co to było, ale juz jest ok.

spróbuj odświeżyć przez F5

Ostatnio też miałem z tym problem i musiałem pisać w dziale inne wyścigi

W temacie Era Twittera nic sie nie poprawilo!