Uwagi do moderatorów

W Komentarze do newsów znów to samo, dopisuje się do poprzednich postów. Czy ja do ciężkiej cholery, mam użyć mocniejszych słów, wejść komuś na ambicję?

Może Wam mojego wnuczka podesłać do pomocy, jak nie dajecie rady?

Ekhem, ekhem. Jest tylko jedna osoba, która może coś zdziałać. Na pewno jest nią nikt z moderatorów czy redaktorów :stuck_out_tongue:

Jakkolwiek wiemy, jak bardzo jest to uciążliwe, to mamy ograniczone pole manewru.

Nie sugerujesz chyba, że to moja wina? Tylko na tym forum mam takie przygody.

Oczywiście, ze nie sugeruję, że to Twoja wina. Nad sprawami technicznymi czuwa Naczelny, a nie moderatorzy i redaktorzy. Z tego, co wiem, to pracuje nad przywróceniem pełnej funkcjonalności portalu i forum.

tak jak nad komentarzami do Newsów…

Muszę niestety dołączyć do grona narzekających na funkcjonowanie forum. Nagminnie mam z tym problemy, funkcja "odpowiedz’ działa sporadycznie, próba obejścia przeszkody przez funkcję “cytuj” też, zdarza się, nie działa. Dzisiaj dodatkowo odkryłem, że to samo jest w korespondencji pw. W tej sytuacji z góry przepraszam kolegów, gdy nie odniosę się do niektórych postów.

ciekawe skąd się to bierze, bo przecież ingerencji jako takiej w forum chyba nie było, a wcześniej nie zauważyłem takich problemów.

ja co prawda poruszam się w kilku tematach na krzyż, ale generalnie nie mam tego typu problemów. może więc kompatybilność z przeglądarką szwankuje?

również nie mam tego typu problemów, ale ostatnio przeglądanie forum mam utrudnione ze względu na dość długie ładowanie się kolejnych stron i tematów i zacinanie się strony. na innych stronach nic podobnego się nie dzieje, nie wiem co może być nie tak.

Problem nie leży w przeglądarce. Ja w awaryjnej sytuacji wypróbowałem 3 z identycznym skutkiem.

[size=75][ Dodano: Śro 02 Kwi, 2014 12:43 ][/size]

Ten post jest kolejnym dowodem.

[size=75][ Dodano: Śro 02 Kwi, 2014 13:48 ][/size]

test

[size=75][ Dodano: Śro 02 Kwi, 2014 16:09 ][/size]

test

[size=75][ Dodano: Śro 02 Kwi, 2014 20:50 ][/size]

test

[size=75][ Dodano: Czw 03 Kwi, 2014 13:16 ][/size]
z komputera w pracy
wciąż to samo !!!

[size=75][ Dodano: Pią 04 Kwi, 2014 20:51 ][/size]
xxx

[size=75][ Dodano: Sob 05 Kwi, 2014 23:48 ][/size]
xxx

[size=75][ Dodano: Pon 07 Kwi, 2014 23:30 ][/size]
jest super, tak trzymać, koledzy informatycy :wink:

Mi od zawsze strona rowery.org najszybciej z wszystkich się ładuje(mam słaby net), w ostatnich tygodniach nie zauważyłem by coś się zmieniło.

Dość sporadycznie ostatnio wypowiadam się na forum, niemniej nie zauważyłem błędów w działaniu.
Podobnie z serwisem newsowym, bardzo stabilnie się trzyma w ciągu ostatnich tygodni.

no i co nie gra? Można dopisywać normalnie posty przecież.

Popatrz na dopisywane posty Bosssa u góry o to chodzi

Pytanie dotyczące fanpegu na FB.
Dlaczego nie mogę lajkować ani podpisywać postów?

Tomaszu, wyobraź sobie, że kupiłeś samochód. Po krótkim czasie zepsuł się, więc jedziesz do serwisu danej marki. Kierownik serwisu wzrusza ramionami i mówi: Ale o co panu chodzi? To nie nasz problem. Ja mam taki sam samochód i mój się nie psuje.
Fajnie byś się poczuł?

Cieszę się, że po tygodniu oczekiwania błąd został usunięty, mam jednak nadzieje, że zadziałacie “systemowo”, by tego typu denerwujące userów usterki więcej się nie powtarzały :slight_smile:

Z tego co wiem to nikt nie ruszał Forum. W poniedziałek mieliśmy tylko chwilowy pad wszystkich baz danych.

a jak to się objawia? Ja np. od kilku dni mam w domu kłopot z wczytywaniem FB pod Operą, musiałem przerzucić się na inną przeglądarkę.

Przed chwilą nie mogłem dodać posta do tematu Era Twittera, pojawiał się taki oto error:

Udało się to obejść cytując poprzedni post :wink:

Ja mam pytanie. Czy jeśli założyłbym temat w forum: Inne - dotyczący kariery w PCM, to czy byłaby możliwość aby nie edytowało mi postów, a dodawało kolejny jeśli bym coś wrzucił?