Uwagi do moderatorów

Zgadzam się, przydałby się ShoutBox albo coś w tym stylu.

Pisałem już o tym z rok temu, nawet temat założyłem z takim zapytaniem o utworzenie tematu Livescore, niestety bez odzewu ze strony modów

…a Naczelny pisał, że pracuje nad tym…

Ile już nad tym pracuje, rok? Czy wprowadzenie shouta to jest naprawdę taka skomplikowana rzecz?

A płacisz mu za to, żeby było już?

Nie o to chodzi, tylko że temat jest już wałkowany bardzo długo, a jakbyś nie zauważył ja tylko pytam czy to jest aż tak bardzo skomplikowane- jeśli tak, to nie ma problemu.

Ok, przypomniałem Naczelnemu o shoutboxie, zobaczymy co z tego wyniknie.

Panowie moderatorzy nie sądzą, że należy pożegnać kolejne wcielenie pantaniego56 ?

Może Ciebie pożegnać bo ani wiedzą ani elokwencja nie grzeszysz ma w kapusia i donosiciela się zabawiasz to taki masz honor to tego Ciebie rodzice nauczyli,wstyd chłopaku wstyd.

przede wszystkim chciałbym zwrócić uwagę na zaistnienie syndromu “nożycowego” - uderz w stół, a nożyce się odezwą,
co ma pantani do chinola?
poza tym zawsze mi się zdawało, że elokwencja to sztuka pięknego wysławiania się,
próba przeniesienia tego pojęcia “na papier” wymagałaby - jak sądzę - przekonania czytelnika o znakomitej znajomości zasad pisowni polskiej (bo w takim języku jest prowadzone to forum, choć czasami można mieć wątpliwości :wink: ),
mój szlachetny przedmówca, tak łatwo rozdający cenzurki, sam ma niejakie grzeszki na sumieniu pod tym względem - ergo: innym wytyków czynić nie powinien,
poziomu cudzej wiedzy na pewno nie podejmę się oceniać, ale też nie wydaje mi się , by na tym forum istniało coś takiego, jak ocena wiedzy; jasne, że są takie osoby, o których spokojnie można powiedzieć, że mają spore rozeznanie i są takie, które prawdopodobnie są zainteresowani “z doskoku” (jak np. ja) - jedni i drudzy jednak to kibice kolarstwa i właśnie wymianie kibicowskich uwag służy to forum - nie ma tu komisji oceniającej,
wrzucenie natomiast komuś, że jest kapusiem i donosicielem tylko z tego powodu, że złożył wniosek formalny, by rozpatrzeć sprawę użytkownika, który - będąc wcześniej zbanowanym - wykorzystuje inny login do wejścia na forum, to kwalifikuje się co najmniej na ostrzeżenie, a może na coś więcej (w końcu to obraza art. 25 kc - narażenie na szwank czyichś dóbr osobistych),
na tym szlus

Obserwowaliśmy od samego początku i czekaliśmy jedynie na finalne potwierdzenie, które sam przesłał na moją skrzynkę :smiley:

Proponuje uporządkować wątki związane prośbami o dobór rowerów do 1 bądż maksymalnie dwóch tematów, i przypiąć.
Np. Pomoc w doborze roweru szosowego, pomoc w doborze roweru (mtb,cross,trekking) etc.

Tematy wielokrotnie powielane, a nie wnoszą nic nowego do dyskusji.

Osobiście byłbym za stworzeniem poddziału (w dziale Sprzęt) dot. pomocy w wyborze roweru, gdyż taki układ dla czytających byłby bardziej przejrzysty, niż wszystko w jednym temacie. Każdy temat mógłby zaczynać się od typu poszukiwanego roweru, np. [SZOSA], [MTB], itd.

Przy odpowiedniej ciągłości konwersacji nie powinno być bałąganu, poza tym nie mówimy o nie wiadomo jakiej ilości postów, plusem takiego rozwiązania jest to, że czytający ma od razu całe źródło wiedzy, a nie musi skakać od wątku do wątku pomijając kwestie, że te posty się powielają, róźniąć się ciut inną teścią.

Panowie jak często i czemu w ogóle mam zmieniać hasło? Nie sądzicie, że to lekka przesada? To jest tylko forum kolarskie.

Jestem zarejestrowany na pewnym forum ponad 8 lat i nigdy nie była wymuszana na mnie zmiana hasła. Rozumiem, że w pracy wymagają ode mnie co 30 dni zmianę hasła ale tutaj na zwykłym forum ?

No właśnie, rozumiem za pierwszym razem, jeśli hasło nie spełniało wytycznych (wielkie litery + cyfry), ale skoro jest ok no to bez przesady…

a o co chodzi z tym zmianą hasła? U mnie wszystko normalnie śmiga.

Podobne uczucia co koledzy wyżej.

Ta zabawa z hasłami jest mało poważna.