Uwagi do moderatorów

Może to jakiś bug?
U mnie nie ma żadnych problemów, żadnych zmian strona nie wymaga. Jeśli to ma znaczenie, to jestem “ciągle zalogowany”.

Cześć, dlaczego co jakiś czas wyskakuje mi monit nakazujący zmianę hasła?

Ja dzisiaj znowu musiałem zmienić.

Ogólnie mówiąc, nienawidzę być zmuszony używać i wielkich liter i liczb.

Prośby o zmianę hasła spowodowane są bezpieczeństwem - mamy bardzo dużo ataków na stronę i forum.

Niestety musimy, wszyscy, jakoś znieść tę niedogodność, dopóki nie znajdziemy lepszego sposobu na usunięcie problemu ataków.

Co tu atakować??? Ani to jakaś ważna instytucja państwowa, ani bank, ani coś z resortu wojska czy policji. Forum sympatyków kolarstwa i tyle.

I bardzo fajna baza danych maili do spamowania.

Zamieściłem wczoraj ankietę na temat bojkotu Tour of Turkey z powodu nieuszanowania przez tureckich kibiców piłkarskich minuty ciszy po zamachach paryskich. Ankieta zniknęła jeszcze tego samego dnia. Nie dostałem żadnej informacji kto i czemu ją usunął. Żądam wyjaśnień w tej sprawie.

Ja ją usunąłem. Była kompletnie bez sensu i sprowadziłaby na forum jedynie politykę i religię. Nie potrzebujemy tego i wszystkie tego typu posty od dawna są usuwane. Moim niedopatrzeniem, za co przepraszam, było nie wysłanie Ci wiadomości.

Nie była kompletnie bez sensu, ale rzeczywiście była o polityce i religii, dlatego umieściłem ją w dziale inne, a nie wyścigi. Przyjmuję do wiadomości, że to usuwacie. Dzięki za wyjaśnienia.

za gdzie obiecany kilka lat temu powrót do możliwości komentowania bezpośredniego pod wiadomościami . A niestety to było sednem tego forum wartością największą i dodaną.

Forum to jest teraz w znacznej części poto by sobie Pan Redaktor Zimny miał gdzie chwalić się swoimi akredytacjami z wyścigów… a z czuciem kolarstwa to tak widzę średnio jest same frazesy żadnych niestandardowych przemyśleń czy uwag i klasycznie uwielbienie dla polskich gwiazd kolarstwa i żadnego krytykowania… a tu potrzeba trochę pieprzu trochę krwi trochę energii trochę życia.

A co im da Twoja krytyka? Myślisz, że Majka i Kwiato czytają takie opinie, albo że Sky tylko czeka, żeby Cię zatrudnić? Litości.

Ja się nie chwalę żadnymi akredytacjami. Jeżdżę tam za swoje pieniądze i kosztem swojego urlopu i czasu. Równie dobrze mogę jechać, dobrze się bawić i z nikim niczym się nie dzielić.

Jeśli ponownie Twoje posty mają w całości składać się z kropek poprzedzielanych pustymi frazesami o czuciu kolarstwa, to oszczędź tego nam wszystkim.

Ty mister Frazes co puszczasz koło bo cię ktoś skrytykował … I nie wypowiadaj się za wszystkich kolego bo jak na razie oprócz stek frazesów nic dla tego forum nie zrobiłeś. Nie ty będziesz decydował co tu będę pisał. Takich straszących mnie to było tu paru i już ich nie ma kolego tutaj. A straszeniem szacunku nie zdobędziesz, chyba zależy ci na szacunku forumowiczów… nie marzy ci się by cię ktoś tu pochwalił redaktorze napisał że madrze gadasz i czujesz kolarstwo? to pomysl trochę

Tompoz, wyluzuj.

aż miło teraz wejść na forum i poczytać niektóre tematy o wyścigach czy historii, a tu się znowu zaczyna. nieładnie.

a co się znowu zaczyna znałeś forum kilka lat wstecz i więcej gdy była możliwość rozmowy już pod wiadomością na stronie głównej… z zaciekawieniem czekałem co o róznych sprawach sądża koledzy Duche Druid i inni czujący kolarstwo…a teraz nowi redaktorzy to frazes frasez frazes.

Hmmm, może jest na to rozwiązanie: news, który nas interesuje skopiować w całości i założyć temat. Tak jak było dawniej - news ma swój temat. Będzie dużo tematów i bałagan, ale może dzięki temu w końcu ktoś się zajmie tym problemem :slight_smile:
Bo Tompoz ma w tym całkowitą rację - kiedyś do każdego ciekawszego newsa było kilka wypowiedzi i niejednokrotnie dyskusja. Teraz tego nie ma.

pewnie że tak były fajne dyskusje i wcale nie było haosu, jak news był nie interesujący to nie było a nieraz było kupę wymiany mysli

co do meritum.

nikt nie kwestionuje przydatności komentowania pod newsami. sam uważam, że była to dobra okazja do dyskusji, teraz istnieje temat “Komentarze do newsów”, ale z oczywistej przyczyny nie spełnia swoich założeń.

tutaj natomiast chodziło o bezsensowne wycieczki osobiste.
forum jest po to, żeby kulturalnie wymieniać poglądy i uwagi merytoryczne. proponowałbym Tompozie, aby dyskutować z argumentami, a nie z tym co dana osoba robi, albo czego nie robi.

Komentarze to bylo serce forum,

bardzo trafnie kolega undef napisał serce forum … a nie frazesy i lansowanie się dalej na bazie forum tego króre tworzą usersi a nie redaktory i ich plakietki

Kolega Tompoz ma wieeeeeeeeelkie kompleksy, które próbuje rekompensować na forum. Koledze Tompoz to pomaga? To na zdrowie!