Uwagi do moderatorów

Nie wiem, jak inni moderatorzy, ale mnie na forum nie było od czwartku, więc trudno żebym cokolwiek zrobił. To raz. Dwa, matti, jeżeli żądasz reakcji moderatorów, to jest taki przycisk służący zgłaszaniu postów - wtedy masz pewność, że moderatorzy zauważą problem.

PS Widzę, że Tomasz tam reagował, więc trudno mi się teraz mieszać i “poprawiać”…

Sorbi, też tam reagował.

Ja nie reagowałem, z dwóch co najmniej powodów:

  • urlopuję, więc wypoczywając zaglądam na forum bardzo rzadko, mimo iż mam ze sobą lapka,
  • praktycznie nie zaglądam do tematów typu: KONKURSY, O KOLARSTWIE (niemieckim, kolumbijskim, luksemburskim, Sylwester Szmyd, oraz SZOSA (zawierających wypowiedzi komentujące poszczególne wyścigi z cyklu Pro Tour).
    Otóż, po pierwsze: z zasady nie komentuję wyścigów. Po drugie: poziom merytoryczny niektórych wypowiedzi jest tak żenująco niski, że jako moderator najchętniej bym bardzo dużo z nich usunął i autorów wypowiedzi obdzielił tęczą kolorów. Do szału doprowadzają mnie wypowiedzi typu: jutro zaatakuje zawodnik X; na przełęczy na pewno zaatakuje Y; zawodnik M jest do niczego, bo nie skontrował; itp., itd. Wróżenie z fusów jest dla mnie niezrozumiałe i bezsensowne. Stąd przed kilku laty (bodaj trzy) podczas TdF podjąłem się trudu zrobienia porządków i narzucenia forum pewnego stylu i poziomu wypowiedzi, co skutkowało usunięciem wielu postów i obdzieleniem kilku userów ostrzeżeniami, a w efekcie wywołało burzę, skargi na mnie do Naczelnego, który zasugerował mi bym WYLUZOWAŁ. Kierując się tą sugestią wyluzowałem i od tego czasu wymienione tematów i wątków w ogóle nie czytam, przestałem się nimi interesować, jest mi wszystko za jedno co userzy wypisują w tych tematach.

Skoro jest Ci wszystko jedno, to nie powinieneś być moderatorem.

wydaje mi sie, ze sa coraz wieksze trudnosci z wysylaniem wiadomosci na priv.
napisalem wczoraj ok. 23 dwie i do teraz siedza w folderze “do wyslania”. to nie pierwszy raz w ostatnim czasie.

spokojnie druid wiadomosci dotarły :slight_smile:

nie wszystkie :slight_smile:
poza tym, samo opoznienie budzi jednak poczucie dyskomfortu :stuck_out_tongue:

Wiadomość znajduje się w folderze “Do wysłania” dopóki nie otworzy jej odbiorca. Więc pretensje należy mieć do adrestaów swoich PM, że ich nie czytają :wink:

dobrze wiedziec.
niemniej, dziwne nazewnictwo.
co nie zmienia faktu, ze fajne rozwiazanie.

Brawo Naczelny! Wreszcie kolorki na właściwych miejscach :slight_smile:

A cóz to za ddiameciki sie wkradły, czy to tylko u mnie :question:

Eksperymentuję z paroma rzeczami - trochę forum może dziś i jutro wariować…

Widze mamy nowego redaktora wypada mu zyczyc powodzenia i jak najwiecej ciekawy artykułów :slight_smile: widziałem sporo redagowanych Baldwinie twoich artykułów pod przewodnictwem czy to wowo czy TomAsza były ciekawe wiec trzymaj fason :slight_smile: moze troche o baskijskich kolarzach :slight_smile:

powodzonka

a znasz język baskijski :smiley: ?

myslisz ze to baskijski fundacioneuskadi.com/pag/ca_ … 2&cbomes=5

w translatorze i tak dramatycznie tłumaczy czy to na baskijski czy na hiszpanski aczykolwiek strone główna to ekipa Euskaltelu mogła by miec swoja a nie na sponsora i z mozliwoscia zmiany na jezyk angielski

jest wersja francuska, dam sobie radę :slight_smile:
Sebkaaa dziękuję za zachętę :slight_smile:

Zgłosiłem post użytkownika sebkaaa do moderatorów, gdzie napisał, że Martin nie ma jaj (bo się wczoraj wycofał), a nie dostał on żadnego ostrzeżenia. Ja swego czasu dostałem za nic, Duche również, Tompoz tym bardziej, a tutaj kolesiostwo widzę jest ponad wszystkim.

Obiektywizmu trochę!

Mamy karać, za opinie niezgodne z Twoimi? Bez jaj :smiley:

Czym innym jest obrażanie innych użytkowników, brak kultury osobistej, a czym innym użycie kolokwialnego określenia w stosunku do postawy zawodnika.

Jakiego kolokwialnego?

Jak ktoś użył określenia “do dupy” to dostał ostrzeżenie. Dajecie ostrzeżenia za nic, a jak Wasz kolega coś zrobi to już udajecie świętych. Nie macie jaj, że tak kolokwialnie stwierdzę.

Dziękuję, dobranoc.

Zachowujesz się jak dzieciak: zgłaszasz prawie każdy post który ci nie pasuje dlatego nie będę reagował na byle posty.