V Tyskie kryterium Fiata

Ma ktos jakies zdjecia z tej imprezy?

Tu znajdziesz kilka wunet.win.pl/nol/v-tyskie-kryter … highlight=
ale odnosze wrazenia ze te juz widziales;)

no tak mi chodzi o kategori junior chce zoabczyc czy sie zalapalem i jak wyszedlem bo na jednym jestem hee no na 2 bo na drugiem to jest moj but :slight_smile:

A ja mam aż 3 :mrgreen:

to zes teraz palnol heeeeeee

Jak wasze wrażenia z organizacji tego wyścigu. Osobiście jeszcze się nie spotkałem z takim chaosem organizacyjnym jak tam. Rozpoczęcie wyścigu opóźnione o 1h, start juniorów przesunięty za Elitę, brak komentatora w trakcie wyścigu juniorów itd. Wielki wstyd dla organizatorów :exclamation:

Mam takie same wrażenia . Szczególnie mój tato był niezadowlony bo jakby wiedział że ma czekać tyle na mój start to by się spać położył bo noc przed wyscigiem całą spędzi w podróży tylko po to żeby mnie zawieść a na dodatek to chyba każdy junior który się rozgżewał i nasmarował był lekko poddenerwowany że jeszcze musi czekać prawie 2 godziny . Przesunęli start Juniora za Elitę ponieważ na te godziny byli umówienie z władzami miasta .

Więc w tym roku kwestię organizacji zawaliła policja. Prawda jest taka, że z nimi się jeszcze nigdy nikt nie dogadał. Patrzą tylko żeby jak najszybciej pieniądze dostać i tyle.
Coś o tym wiem, bo byłem w Komitecie Organizacyjnym wszystkich edycji wyścigu “4 Asy Fiata”.
W tym roku powodem opóźnienia była policja. Komisarz odpowiedzialny za zabezpieczenie trasy nie chciał puścić wyścigu o wyznaczonej porze ponieważ na skrzyżowaniu ulWyszyńskiego z Ul.Dąbrowskiego miał stać policjant.Musieli ściągać jakiegoś młodego z komendy w między czasie.
Były jeszcze pewne niedociągnięcie i przez to start został opóźniony.
Jednym słowem : zawiniła policja !!!
Przesunięcie startu juniorów za Elitę mogło być faktyczne uciążliwe i niewygodne.
Spiker : P.Majcherek komentujący zawody, w trakcie Waszego wyścigu posilał się :slight_smile: Wiem bo sam przy tym byłem. Obok UM jest szkoła muzyczna i organizatorzy mieli tam zapewniony ciepły posiłek, który mogli odbierać od godz.15. A przecież nie pójdzie jeść w trakcie głównego wyścigu co nie :p
Także w tym roku wyszło to nieco gorzej ale myślę, że P.Hanusik zrobi wszystko żeby na następny rok przywitać Was wspaniałą organizajcą, jak to bywało do tej pory.
Pamiętajmy, że organizacja takiej imprezy w centrum miasta w sobotę od rana to duże przedsięwzięcie.

A ja powiem tak . Wiadomo każdy junior sie wkurzył jak przesunęli start o 2 h( niema to ja kw domciu posiedzieć ) ale powiem tak zabezpieczanie trasy jak na nie byle jakim wyścigu każdy możliwy wjazdy obstawiony kasa tez niezła sama trasa tez git każdy mówił ze jedna z lepszych kraterek w Polsce troszkę organizację pod pieścić i bedzie spox

Pawelak89 byłem w podobnej sytuacji co twój tata (tyle że po pracy). Nie mam żadnych zastrzeżeń co do zabezpieczenia trasy bo to akurat było doskonałe. Z tego co pamiętam to p.Majcherek w czasie wyścigu juniorów był na wręczaniu nagród zawodnikom Elity. Grzybku co do niemożliwości dogadania się z policją to przyjedź na wyścig do nas do Rudy, zobaczysz że jest to możliwe.

a a no wlasnie kiedy uwas jest w Rudzie?

Wyścig jest 19.08.2007r. Start pierwszej kategorii (młodzik) 9.30 Dla juniora 1500mx24 okrążenia czyli 36km.

no dzienki moze sie pojawie