Velogames Fantasy Cycling - Tour de France 2011

Zachęcam do brania udziału w tej grze, tak jak w Giro :slight_smile:

Założyłem ligę rowery.org, jak będę miał kod to podeślę :slight_smile:

Myślę, że warto podać chociaż adres strony na której jest rozgrywany konkurs :slight_smile:

velogames.com/

Kod ligi pojawia się od razu po utworzeniu.

No mam, miałem jakiś błąd wcześniej. Kod : 23144634

Zakładam, że skoro grały na Giro 23 osoby to każdy ma adres.

[size=75][ Dodano: Czw 23 Cze, 2011 19:32 ][/size]
Mad Villain, mogę wiedzieć czemu masz 2 składy w naszej lidze?

[size=75][ Dodano: Pią 01 Lip, 2011 14:49 ][/size]
Mad Villain, Siem, Tomazo - macie 2 konta w lidze. Możecie nam wyjaśnić czemu? Proszę je usunąć natychmiast, zanim zacznie się Tour. To jest zabawa, a nie oszustwo !

To nie były dwa konta, tylko mały błąd systemu. Po każdej edycji w zespole na stronie pokazywały się przez jakiś czas dwa zespoły o tej samej nazwie. Także nikt tu nie oszukiwał :slight_smile:

Na razie lideruję :532:

wiem, zorientowałem się później :wink:

Już nie :slight_smile:

haha kaszubska złosliwość :wink:

Jak już to kujawska, ale dlaczego zaraz złośliwość na podium (na razie) 2 ekipy z Kujaw :slight_smile:, zresztą jutro Bruce może być znowu 1, ja nie mam w składzie Evansa i Voecklera

podrzućcie linka do klasyfikacji naszej ligi w grze…
Zapomniałem nicka :blush: i nie mogę się zalogować (bo palant ze mnie chyba nicka dałem innego niż nazwę drużyny, a nie zapisałem sobie :blush: )

velogames.com/tdf11leaguescores. … e=23144634

tu jest link ale nie wiem czy wejdzie bez zalogowania. nie masz zapamiętanego? Kliknij 2 razy w pole ‘nick’, może wyskoczą nicki którymi się logowałeś.

Dzięki.
Weszło.
Może uda mi się teraz odzyskać dostęp skoro widzę już jakim tam jestem użytkownikiem :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Wto 05 Lip, 2011 10:11 ][/size]
Coś nie tak mają z tą stroną jednak. Wpisałem swojego Usernejma i nie dotarło nowe hasło na mój adres… (mimo, że jest ta opcja przypomnienia nowego hasła - a dokładniej wygenerowania nowego hasła).

Miałem ten sam problem… Chciałem od kolegi z komputera wejść sprawdzić ile pkt dostałem i nie pamiętałem hasła więc dałem przypomnij i nie doszło. Na całe szczęście na moim komputerze jestem zapamiętany i nie musiałem się logować od nowa…

Jak dołączyć do rowery org?

masz kod w tym temacie, podałem.

Wchodzisz na profil swojego teamu i na dole masz opcje ‘join league’. Klikasz, musisz wpisać kod a potem wejść bezpośrednio do ligi przez przycisk, który Ci wyskoczy.

Lider :532:

No i nie mówiłem i dobrze zamieniliśmy się miejscami bo ja dziś 3 :slight_smile:

Eh. Tour się na dobre nie zaczął a ja już mam 2x mniej pkt niż liderzy :stuck_out_tongue:

Nie jestem dobry w dobieraniu składu na Velogames :stuck_out_tongue:

Na nrtoone może też jestem daleko, ale na koniec wyścigu powinienem być wyżej biorąc pod uwagę mój skład :slight_smile:

Szkoda że Kirijenka i kern nie jadą bo dobrze mi idzie. :angry:

Dodałem Cię do ligi rowery.org bo Dawid PCT to twój team ?

Tak, to mój team .