Velogames

jak by co to jest zabawa na velogames.com/ klasyki.

kod ligi 14205115

Coś późno w tym roku ruszyli, kilka dni temu tam zaglądałem i dalej była Vuelta 2012. Już myślałem, że klasyków w tym roku nie będą prowadzili.

W ramach przypomnienia to nasz kolega dpo walczy o wygranie konkursu na Velogames jest aktualnie 10 będzie ciężko ale trzymam kciuki. Ja jak zwykle zapomniałem ze można robić transfery, i ustaliłem team na całokształt dla tego tak słabo zacząłem, a ocknąłem się podajże po Flandrii i już przeskoczyłem 500 miejsc hihi

btw : masz -1 transfer jak to?

Ja się pochwalę, że niedużo mi do dpo brakuje i jestem na 16 miejscu

Koledzy dpo i Iiiio to w ogóle świetnie; ja walczę z sebkąąą o podium wśród “naszych” i top 100 w generalce. Na Giro będzie lepiej! :slight_smile: Tymczasem sebkaaa miej się na baczności!:wink:

To i ja się pochwalę choć nie lubię.

Moim najlepszym wynikiem jest 4 miejsce w Paryż Nicea 2012.Kolejnym moim dobrym wynikiem jest 8 miejsce w przełajach.




Szanse na zwycięstwo zaprzepaściłem wstawiając Sagana dopiero po Brabanckiej strzale :/ gdybym miał go w ekipie przed tym wyścigiem byłoby naprawdę super. Tak czy siak to mój najlepszy wynik, Liio też jest wysoko, skład ma nawet lepszy także myślę, że mnie wyprzedzi i to jemu powinniśmy kibicować :wink:

Chyba jednak Twój skład był lepszy.

Myślałem, że Nibali Cię wywinduje wyżej.

Generalnie bardzo się cieszę z wyniku, na razie to mój rekord.

Gratulacje

Mi LBL zdecydowanie nie poszło, też bardzo liczyłem na Nibalego, ale jakoś zapomniałem, że on w zeszłym sezonie szykował się na TdF a w tym na Giro co jednak trochę zmienia. No i spadłem na 40 miejsce.

co by nie mówić trzymamy poziom w tym roku :slight_smile:

Podium wśród “nas” jest:)

chciałem pogratulować tobie obi za niezłe 15 miejsce na velogames ten Pozzato i Modolo ci zawalił a tak muszę przyznać ze nieźle poskładałeś ta ekipę.

Dziękuję. Faktycznie ci dwaj pojechali dużo poniżej moich oczekiwań. Nie lubię się bawić w gdybanie, ale gdybym zamiast za jednego z nich postawił na naszego Rafała, a za drugiego Evansa (przyznaję bez bicia i z pokorą stawiałem przed Giro na słaby występ Cadela) to…
Ale i tak wyszedł mi najlepszy wynik w historii.

Na velogames mozna już składy dobierać na nrtoone w sumie tez, załóżcie ligę!!!

jest jakaś liga na velogames już?

kod do ligi 24080301

kod ligi ten sam

Już pojawiła się nowa edycja wiosennych klasyków na velogames.

kod ligi 19203008 szosa.rowery.org