Velogames


#1

jak by co to jest zabawa na velogames.com/ klasyki.

kod ligi 14205115


#2

Coś późno w tym roku ruszyli, kilka dni temu tam zaglądałem i dalej była Vuelta 2012. Już myślałem, że klasyków w tym roku nie będą prowadzili.


#3

W ramach przypomnienia to nasz kolega dpo walczy o wygranie konkursu na Velogames jest aktualnie 10 będzie ciężko ale trzymam kciuki. Ja jak zwykle zapomniałem ze można robić transfery, i ustaliłem team na całokształt dla tego tak słabo zacząłem, a ocknąłem się podajże po Flandrii i już przeskoczyłem 500 miejsc hihi

btw : masz -1 transfer jak to?


#4

Ja się pochwalę, że niedużo mi do dpo brakuje i jestem na 16 miejscu


#5

Koledzy dpo i Iiiio to w ogóle świetnie; ja walczę z sebkąąą o podium wśród “naszych” i top 100 w generalce. Na Giro będzie lepiej! :slight_smile: Tymczasem sebkaaa miej się na baczności!:wink:


#6

To i ja się pochwalę choć nie lubię.

Moim najlepszym wynikiem jest 4 miejsce w Paryż Nicea 2012.Kolejnym moim dobrym wynikiem jest 8 miejsce w przełajach.

#7

Szanse na zwycięstwo zaprzepaściłem wstawiając Sagana dopiero po Brabanckiej strzale :/ gdybym miał go w ekipie przed tym wyścigiem byłoby naprawdę super. Tak czy siak to mój najlepszy wynik, Liio też jest wysoko, skład ma nawet lepszy także myślę, że mnie wyprzedzi i to jemu powinniśmy kibicować :wink:


#8

Chyba jednak Twój skład był lepszy.


#9

Myślałem, że Nibali Cię wywinduje wyżej.

Generalnie bardzo się cieszę z wyniku, na razie to mój rekord.


#10

Gratulacje

Mi LBL zdecydowanie nie poszło, też bardzo liczyłem na Nibalego, ale jakoś zapomniałem, że on w zeszłym sezonie szykował się na TdF a w tym na Giro co jednak trochę zmienia. No i spadłem na 40 miejsce.


#11

co by nie mówić trzymamy poziom w tym roku :slight_smile:


#12

Podium wśród “nas” jest:)


#13

chciałem pogratulować tobie obi za niezłe 15 miejsce na velogames ten Pozzato i Modolo ci zawalił a tak muszę przyznać ze nieźle poskładałeś ta ekipę.


#14

Dziękuję. Faktycznie ci dwaj pojechali dużo poniżej moich oczekiwań. Nie lubię się bawić w gdybanie, ale gdybym zamiast za jednego z nich postawił na naszego Rafała, a za drugiego Evansa (przyznaję bez bicia i z pokorą stawiałem przed Giro na słaby występ Cadela) to…
Ale i tak wyszedł mi najlepszy wynik w historii.


#15

Na velogames mozna już składy dobierać na nrtoone w sumie tez, załóżcie ligę!!!


#16

jest jakaś liga na velogames już?


#17

kod do ligi 24080301


#18

kod ligi ten sam


#19

Już pojawiła się nowa edycja wiosennych klasyków na velogames.


#20

kod ligi 19203008 szosa.rowery.org