Vuelta 2007

Mam pytanko. Co będzie się działo w tym roku z konkursem na Vuelcie? Już TdF miał mieć zmiany do których nie doszło. Czy któryś z Panów może juz podać jakieś info? Osobiście jestem nadal za konkursem w starej wersji. Konkurs na p-c w ostatnim tygodniu został totalnie spiepr… i tyle tego było. Pozdrawiam

W chwili obecnej nie ma znowu planów modyfikacji zasad konkursu. Zmiany szykuję, ale wolniej to idzie niźli bym sobie życzył - praca :frowning:
Anyway, konkurs będzie po staremu.

A nagrody Naczelny jakieś już skołował? Dzięki za pierwszą odpowiedź i czekam teraz na info od Tomasza kiedy koszyczki skroji.

Nagrody, jak zawsze, będą. Jakie - kwestia pozostaje otwarta…

Przecież przez długi czas przewodziłeś kolarzykom :wink: , ale masz racje coś im nie wyszło.

A czy będzie konkurs związany z Tour De Pologne??? Jak będzie to w jakiej formie :mrgreen: :smiling_imp:

Z TdP mam złe wspomnienia, bo przegrałem w losowaniu ;P. Ten konkurs był be ;P.

Zgadza się Sobri. Ale potem zaczęto bardzo zmieniać ceny kolarzy. NIe miało to ani składu, ani ładu. Odniosłem wrażenie że na forum p-c zdecydowanie za bardzo zaczęto nalegać na zmiany i to takie które mi bardzo zaskodziły. Wole nasz kofany konkurs z jasnymi zasadami. Pozdro dla naszych organizatorów.

Tradycyjnie koło 21 zawsze w czwartki zacznie się konkursik, czyli dziś :slight_smile:

Ano dziś :slight_smile: Jestem 4 :slight_smile: Ja zwykle starałem się być oryginalny w doborze. Czasem popłaca.

Patrzę na koszyki i myślę - Boże, jaka ta Vuelta słabo obsadzona. Chyba dawno tak źle nie było.

Okej, moja drużyna:

Marcin, Twoja drużyna: ABANDONE TEAM

wystartuje w składzie:
Samuel Sanchez - no cóż, nie myślałem, że nadejdzie taki czas, że Sanchez będzie najmocniejszy w pierwszym koszyku, że w ogóle się tam znajdzie!

Alessandro Petacchi - finisze, wiadomo. Kusił mnie Davis, no ale Petacchi prawie zawsze miał dobrą formę na Hiszpanię

Paolo Bettini - jakieś ucieczki, może jakiś finisz z grupy

Igor Anton - pewnie w górach coś zgarnie, może jakieś przyzwoite miejsce w generalce

Koldo Fernandez - z sympatii, poza tym przy odrobinie szczęścia może wygrać jakiś etap z peletonu

Egoi Martinez - to co rok temu

Sergio Paulinho - to co rok temu

Andre Korff - przyzwoite miejsca w sprintach

Damien Monier - kobieca intuicja

Powiedziałbym nawet więcej - jest tragicznie! W wyścigu wieźmie udział tylko skromna garsta najlepszych, najbardziej znanych zawodników, z których zreszta znaczna część wycofa się po ok. 2 tygodniach z uwagi na przygotowania do mistrzostw.

Panowie, gdzie jest link do konkursu bo nie jestem na bieżaco :question:

konkursy.rowery.org

Jak zwykle.

Wiecie czy będzie rozgrywany podobny konkurs na jakiejś innej stronie?

Stanisław, Twoja drużyna: WIEPRZE 2

wystartuje w składzie:
Jose Angel Gomez Marchante
Daniele Bennati
Janez Brajkovic
Igor Anton
Koldo Fernandez
Volodimir Gustov
Alexandr Kolobnev
Ludovic Turpin
Paolo Tiralongo

Witam
MAm pytanie czy będzie organizowany podobny konkurs co ten na Vuelcie dotyczacy naszego krajowego turu.
W tamtym roku takie coś jak się nie mylą było organizowane

Chyba bardziej liczę na fuksa. Albo zaskoczy i będę wysoko, albo znowu się przeliczyłem i będzie jak we Francji.

TEAM STG

wystartuje w składzie:
Samuel Sanchez
Alessandro Petacchi
Leonardo Piepoli
Jose Luis Rubiera
David Herrero
Aitor Hernandez
Inaki Flores
Andre Korff
Dionisio Galparsoro

a moja drużyna to: SEBKAAA TEAM

Cadel Evans
Oscar Freire
Leonardo Piepoli
Igor Anton
Koldo Fernandez
Egoi Martinez
Enrico Franzoi
Karsten Kroon
Paolo Tiralongo

złota drużyna muwie wam rozniose was wszystkich hehe :wink:

Kiedy zostaną podane wyniki po 1 etapie i lista startowa?

a co valverde16, trafiłeś :question: :wink: :stuck_out_tongue: