Vuelta 2007

Udało się z Bennatim :stuck_out_tongue:

To tak jak mi… :wink:

Mam pytanie do TomAsza: Wybrałem z 5 koszyka Jorge Ferrio, a z tego co widzę po wynikach 1 etapu, ten kolarz nie jedzie. Co w tej sytuacji?

Zgodnie z regulaminem, jeżeli ktoś go zastapił to on Ci punktuje, jeśli nikt to przepada.

Dlaczego stronka konkursy.rowery.org mi nie działa ?

wyczysc cache.

no jak narazie 75 nie jest zle jak na dobry początek :slight_smile:

Start znakomity 3 pozycja, ale starty mam zwykle dobre po prologu Touru w 2006 prowadziłem skończyło się dalekim miejscem. Powodzenia wszystkim w konkursie :mrgreen:

Witamm
Może mi ktoś powiedzieć z jakiego teamu są następujący zawodnicy:
byli oni dostęni z 8 koszyka :
Ramon Troncoso
Juan Jose Oroz
i jęli kotoś ich zastąpił to kto to jest

Jeżdżą odpowiednio w Karpin Galicia i Euskaltel-Euskadi, a kto ich zastąpił, zaraz sprawdzę (przynajmniej zastępcę Oroza powinienem namierzyć).

Nie znam hiszpańskiego ale chyba znalazłem wstępy skład Euskaltela:
Iñigo Landaluze, Igor Antón, Iñaki Isasi, Koldo Fernández de Larrea, Aitor Hernández, Dioni Galparsoro, Jaun Jose Óroz, Alan Pérez, Samuel Sánchez
I ostateczny:
Samuel Sánchez, Igor Antón, Haimar Zubeldia, Koldo Fernández de Larrea, Iñaki Isasi, Dioni Galparsoro, Aitor Hernández, Alan Pérez, Iñigo Landaluze

Wychodzi z niego, że zamiast Oroza jedzie Zubeldia, ale nie dam sobie nic za to uciąć.

Najlepszy początek w konkursach szosy, no i pierwszy raz chyba trafiłem ze sprinterem.

no ja po 2 etapie 25 nie jest zle i chyba też trafiłem ze sprinterem ale to narazie początek :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Pon 03 Wrz, 2007 21:33 ][/size]
heh i po 3 etapie 20 no prosze jak narazie ładnie

[size=75][ Dodano: Wto 04 Wrz, 2007 22:12 ][/size]
kolejna poprawa miejsca i po czwartym etapie jestem 18 :slight_smile:

[size=75][ Dodano: Czw 06 Wrz, 2007 20:31 ][/size]
nie no jestem w szoku po 6 etapie na 17 miejscu wkońcu trafiłem ze sprinterem heh coś dziwnego :slight_smile:

Po kazdym etapie bede prezentowal na kim mozna bylo do tej pory najlepiej “zarobic” gdybym mial pelna liste poszczegolnych koszykow moglbym wyliczyc optymalny i bylby doskonalym porownaniem do aktualnie najwyzszych wynikow na liscie konkursowej pozdrawiam

Po 6 etapie
Freire 350
Bettini 155
Benatti 140
Efimkin 130
Koldo Fernandez 55
Alan Davis 55
Piepoli 50

Za chwilke jak sie skonczy siodmy etap zaprezentuje uaktualnione dane Pozdrawiam

[size=75][ Dodano: Pią 07 Wrz, 2007 17:25 ][/size]
Najlepsi kolarze

Freire 350
Bettini 190
Efimkin 150
Benatti 140
Zabel 108
Davis 105

A mi honor ponownie ratuje Korff, ale i tak dwa etapy i w sumie 30 punktów to niewiele.

O, dzisiaj ładnie wpadnie za Korffa, Fernandeza i Bettiniego ;P.

No jak narazie ładnie mi idzie w konkursie hihi 13 pozycja nie jest zle, ale za to w generalce na koniec strace mam Evansa,Antona,i Piepolego spadne troszkę. Co to typów drużyn Wygrają ci co mają Menchova,Piepolego,Freire i Fernandeza a napewno będą w pierwszej 10 :slight_smile:

Po 9 etapie

Freire 350
Bettini 190
Efimkin 152
Benatti 140
Piepoli 120
Menchov 110
Zabel 108
Davis 105

  1. już nie jest tak pięknie jak było na pocżatku, trafiłem ze sprinterem jak nigdy, ale człowiek na generalke wypada bardzo słabo - Marchante.

no ja coraz wyżej 10 jestem :smiley:

Freire 350
Menchov 342
Benatti 283
bettini 240
Petacci 235
Efimkin 167
Zabel 147
Duque 126
Peipoli 125
Davis 122

Ja mam bettiniego i petacciego