Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol 2015

Ładne baty dostała reszta od Bercika i Krzyśka

czyli nic się nie zmienia :wink:

19 sekund różnicy, to mniej więcej efekt zaskoczenia szybkim atakiem Hiszpana.

Froome jak na Vuelcie, zostaje na początku podjazdu, a potem odrabia.

Kudus na 7 miejscu. Brawo.
On i Meintjes( 8 na Omanie) zaczęli bardzo dobrze ten sezon.

Taktyka Szmyda raczej słuszna. Na finałowym podjeździe i tak dla wszystkich widzów byli tylko dwaj kolarze…

Contador 16 sekund wolniej od Hornera w 2013 a mamy przecież luty. Sky fatalnie ustawione przed finałowym podjazdem, Contador zyskał sporo czasu zanim w ogóle zaczęli się wspinać.

chyba jakieś jaja.
mamy luty, jeszcze nie znam kostiumów, nie zacząłem sezonu, a tu czytam, że Contador się ciął z Froomem?!

i do tego w telewizji :wink:

Widać, że stęsknili się za sobą panowie. Jednak Saxo wykonało kapitalną robotę dla Alberto dziś, a Basso to w ogóle jak Szmyd za najlepszych lat :wink:

To był i będzie dobry trening dla obu panów. Na tą chwile oczywiście nie można nic powiedzieć, bo pewnie jakby Sky nie przespało początku podjazdu to dojechali by razem z jakieś 3-4 minuty nad resztą bo Froomi bo mocno ciągnął. Największą prace wykonali Paulinho i Basso, gdy widziałem jak Alberto odchodzi już od Basso to 1 skojarzenie było mniej więcej takie : “Po co on tak wcześnie atakuje… Nie starczy mu sił, przecież to początek sezonu” jak widać pomyliłem się.

Miło, że już tak wcześnie możemy emocjonować się walką Froome-Contador do tego na Eurosporcie :slight_smile: Jutro pewnie będzie powtórka z rozrywki, jednak stawiam na Frooma bo dzisiaj się mniej zmęczył od Bercika (tak mi sie przynajmniej wydaje). Chociaż z drugiej strony mogę sie pomylić tak jak dziś z Contadorem :wink:

W zasadzie to on chyba tak nie planował, ale jak obejrzał się i z niedowierzaniem zobaczył, że Ivan zerwał cały peleton i w nieświadomości odjeżdżali sobie coraz dalej, to po prostu nie wypadało nie odjechać :smiley: Kto jak kto, ale Bercik przecież w takiej sytuacji na nikogo by nie czekał :smiley:

Sky zawalili zjazd. Wiadomo, że Froome kiepsko zjeżdża, ale co robiła reszta? Nieve to się zupełnie na ogonie peletonu pałętał, Białorusini tez nagle gdzieś się schowali, tylko Kennaugh został z przodu. Froome na twitterze wykazał się dużą uprzejmością, chwaląc pracę drużyny, ale na kolacji pewnie parę słów prawdy padło.

Będzie transmisja gdzieś? Bo na Euro2 nie wiem czemu jest powtórka wczorajszych kwalifikacji.

Jest ale na eurosporcie brytyjskim czy francuskim, a nie naszym

Kolarstwo Eurosport
KOLARSTWO: Tour of Andalusia , Hiszpania - Etap 4 (60min)

Tercet Sky dziś zaprezentował się z dobrej strony, imponująca gra na trzy fortepiany :wink:
“Not terribly much, just 16%” - :smiley:

Świetna jazda Szmyda dzisiaj, jeśli dobrze dojrzałem - 4 miejsce. Paterski też ładne narzucił tempo, troche rozrzedził towarzystwo. Nieźle Cycki jeżdżą w tym roku, oby tak dalej.

Co za etap!

Świetnie Sylwek, szkoda, że wczoraj zabrał się w odjazd, niestety tym razem zła decyzja Wadeckiego.

Świetny Sylwek.
A SKY z Krzyśkiem na czele nieźle dzisiaj pozamiatali. Fajny rewanż za wczoraj.