Vuelta a Asturias

Kto nie oglądał, niech żałuje. Brawo Tomasz!

hehehe ja oglądam od 15 .Walczył fantastycznie najpierw na płaskim normalnie pracował razem z 2 kolegami .Potem towarzystwo się podzieliło na mniejszą grupę .Z niej piknie wyskoczył i już sam dojechał do mety.REWELACJA.

No i awans na 5 miejsce w generalce!

może głupio pytam, ale gdzie oglądaliście? w internecie czy któraś telewizja to transmituje?
gratulacje dla tomasza!

Link jest w temacie “Transmisje w internecie”. Można też oglądać na satelicie Hispasat (30 W).

to jest przyszłość naszego kolarstwa:)

Należy oddać honor jego kolegom z drużyny. Fumagali oraz Duma ostro pracowali, by ucieczka miała jak największą przewagę i szybko można było się zorientować po co to robią. Zastanawiający był też kryzys Garzellego.

Tak tak doskonale pracowali do samego końca .Ale rozmawiałem z Tomkiem przedwczoraj i mówił że “męczy”.To tak męczył ze zamęczył wszystkich i wygrał etap.

Info dla zainteresowanych - o 21.10 program poświęcony dzisiejszemu etapowi. Link ten sam co do wyścigu.

Czytałem publikacje na portalach Hiszpańskich naprawde poświęcają temu zwycięstwu sporo miejsca myślę ze jak powiedział Arek po tym sezonie będziemy mieli kolejnego zawodnika w PRO TOUR.Pięknie pięknie