Vuelta a Espana 2018

Rafał pracuje dziś na Pöstlbergera

No bez przesady… na taki pomysł to chyba nawet w Bora by nie wpadli:P

Oj, tym razem to ja przegapiłem (jakiegoś) Rodrigueza w ucieczce! Eder, daj mi namiary na dobrego bukmachera!

Najlepszy dokolarstwa to chyba jest unibet ale nie wiem na pewno

Albo w dość znanym imieniu Tiesj. :slight_smile:

Wlaśnie takie rzeczy odbierają mi wiarę w ogólny poziom ludzi interesujących się kolarstwem. Żeby to napisał prosty kibol Legii z Pelcowizny, to w porządku, rozumiem, ale tu? Może jeszcze do obozu go wyślą, co? :roll_eyes:

Nie wiem dlaczego zakładasz, że fan kolarstwa musi być bardziej inteligentny niż kibic piłki nożnej. Ja nie dostrzegłem takiej zależności.

Cholera, Contador właśnie powiedział “Moviestar”…
Jak żyć? :open_mouth:

Ależ to jest oczywista oczywistość, że dla Niemieckiej ekipy lepsze jest ósme miejsce Niemca niż piąte Polaka i nie ma w tym nic złego. Tak ten świat działa i zawsze ktoś obcy musi pokazać ciut więcej. I nie chodzi tu o jakieś sprawy polsko niemieckie. Czy na Tirreno Kwiato był słabszy od Thomasa? Nie sądzę. To tylko w naszej piłkarskiej lidze szrot z zagranicy dostaje większe szanse od naszej młodzieży :slight_smile:

EDIT. Gdyby Rafał miał tu szanse na podium to Buchmann grzecznie by go holował.

Ale gadasz głupoty. Buchman na razie jest ostatnim z zawodników którzy jadą na generalke, najprawdopodobniej uda mu się wyprzedzić tylko Gallopina. Dodając do tego, że Niemiec jako jedyny z tych zawodników przygotowywał się specjalnie do Vuelty jego wynik nie zapowiada jakichś cudów w przyszłości. A to, że jest młody? Majka w podobnym wieku walczył i jechał dużo lepiej w Giro, więc to żadnych wyznacznik. W dodatku Bora raczej dość mocno stawia na ekipę międzynarodową, porównanie że SKY zupełnie nie jest trafne. Zresztą w kolarstwie raczej nie ma aż takiego parcia na sukcesy rodzimych kolarzy, gdyż sporo firm celuje w rynki międzynarodowe. Obecnie to chyba najbardziej ekipy Francuskie stawiają na swoich jako liderów ale wiadomo czym to jest spowodowane. No i SKY, ale oni to akurat mogą sobie wyprodukować mistrza :slight_smile:

I nie jest Katalończykiem. Moja teoria leży…

Czy ja dobrze widzę, że Euskadi goni dla Rodrigueza? :grin:

E: widzę, że pomyliłeś Rodriguezów, Dobry. :wink:

A co robi euskadi? xD

Chca by Rodriquez dzis drugi raz Majke ogral :slight_smile:

Ale czysto teoretycznie czy ten Rodrigez ma jakiekolwiek szanse z Yatsem, Quintaną czy Lopezem?
Chyba, że sprzęt mają z pierwszej półki :d

To jest tylko popisówka dla sponsorów.Nic innego.

E tam nie prawda :smile:

Kto wie na tamtym etapie tez nikt sie go niespodziewal to i teraz moze odpali .

Jumbo jak jeszcze pozniej zrobi tempo to moga ich dogonic jeszcze

Gdyby Quintana był Hiszpanem to pomyśłałbym, że dobrodusznie na niego pracują(coś w stylu przysługi Marka). Już chyba im się znudziło.

A ja kibicuję Baskom i co mi kto zrobi? :sunglasses:

No tak, ale nadzieja umiera ostatnia. :stuck_out_tongue:

Na tym falso piano co jest teraz Majka może przegrać etap jak prześpi.

Nie przetłumaczę słów Aru. Nie uwielbia swojego Colnago.

Ciężkie chwile w swojej karierze przechodzi teraz Aru