Vuelta a Espana 2018

Buchman juz odpadl . Szybki
De la Cruz tez tragedia w ucieczce a ledwo co jedzie

Na prawdę ma pretensje do kogoś z zespołu, że się wywalił? Nikt nie przewidzi kiedy rower nawali.

Jak na tej stromej ścianie Rafał nie zaatakuje to po etapie.

Quintana już zostaje.

De la Cruz tym swoim równym tempem może to wygrać.

Jest Mas i Holender?

De la cruz odzyl :slight_smile:

no Qintana tez zaskakuje heh

Podium wodza baju baj

Majka jakby odpadal slabo wyglada nici z etapu chyba 2 raz

Nie no ta ścianka to nie była ścianka ale Ściana…
Niesamowite wymęczenie. Majka nie dał rady ale tak bywa, to była rzeźnia. I chyba doskonałe przetarcie przed Innsbruckiem.

Oj przetłumacz Leo prooosimy

Ale świetny ten podjazd. Rzeźnia dzisiaj niesamowita. Na ostatnie 5 kilometrów wjechało razem już tylko siedmiu najlepszych.

Wczoraj mówiłem o prawdopodobnym podium dla Masa, teraz już jest dla mnie poważnym kandydatem do zwycięstwa. Co za talent!

Moja diagnoza: Rafał nie dopił i nie dojadł, stąd go odcięło.

1 polubienie

No i 4 ostatni z grupki .

Niedobrze sie z nim dzieje w tej Borze.kolejny po Aru. W Tinkoff golil etapy I odjezdzal kazdemu na TDF jak chcial

I wiadomosc dla fanow Buchmana w top10 dzis duze straty i o dyszce w Madrycie mozecie zapomniec :slight_smile:

1 polubienie

Moja diagnoza jest taka że Rafała organizm może być bardziej jak organizm Robreta GEsinka, Andy Schlecka czy Jurgena van Den Brocka niz jak Cadela Evansa, Chrisa Hornera czy Alberto Contadora…

Piję do tego że może być już na swej krzywej opadającej mimo 29 lat a nie wznoszącej

Czy trzeba być fanem Buchmana, żeby zakładać jego dychę? Takie trochę bzdury wypisujesz :wink:

Ale Majka butelke to prawie z plastikiem połykal… :smiley:
Poczatek problemow Yatesa? Mas kozak.

1 polubienie

Najdalej z faworytów przyjechał Pinot- 2:46 do Valverde. Ten sam zjazd co na Giro będzie miał.

1 polubienie

Ogromne. 20 sekund do Gallopina, którego w większych górach na luzie łyknie i Urana oraz pół minuty do Quintany, Kruijswijka i Izaguirre. Minuta przewagi nad Pinotem. Po dzisiejszym etapie jestem jeszcze bardziej pewny dziesiątki Buchmanna.

Kurczę, przez te całe kretyńskie czepianie się Buchmanna przez niektórych stałem się jego wielkim fanem.

4 polubienia

Jakos do tej pory nie lyknąl w tych gorach Francuza, Nairo i Kruijswijka tym bardziej nie ĺyknie.