Vuelta a Espana 2018

Kwiato odpoczywa przed MŚ

Prędzej Kwiatkowski zdobędzie dwa medale w Innsbrucku niż wygra etap na tej Vuelcie.A dziś to nawet nie ma o czym mówić.

Co sie bedzie pod gore spinac. Pewnie ich zlapia przed podjazdem. :wink:

Aru miał 39 stopni gorączki w nocy, ale chyba wystartował.

Tak odpoczywa, ze dwie proby zabrania sie do ucieczki podjąl. Movistar wszystko kasuje i mozliwe ze zemsci sie to na nich

Co za walka o zawiązanie jakiejś ucieczki:) Kwiato próbuje, ale jego szansę oceniam na mniej niż 0. Zbyt ciężki ten podjazd na koniec:)

Chyba ucieczka bez szans na dojechanie.

Może warto by Rafał pomyślał o ataku na początku wzniesienia. Faworyci by się oglądali na siebie, a on może by podobnie jak Pinot mógł odjechać:)

Chyba można już założyć, że ucieczka dzisiaj nie dojedzie. Za blisko mety, za łatwy teren i za duża chęć Movistaru, by wszystko kasować. Widać Valv celuje w 10 sekund bonifikaty na mecie.

Niezależnie jak to się skończy to dla mnie Valverde jest nadczłowiekiem;)

Chyba będzie dziś wcześniejszy atak Quintany. Tzn. na początku ostatniej góry. Taki na serio, co dla Movi może być bardzo korzystne - jak się powiedzie, Nairo wraca. A jak się nie powiedzie, to będzie to dobry grunt dla Pitiego.

Etap jest krótki, nie mają na co czekać.

Jutro też nie ma nawet 100 kilometrów, na tym etapie wyścigu nie ma już mowy o oszczędzaniu się.

Jestem ciekaw jak zareaguje Yates na dzisiejsze tempo. Na Giro Sky gotowało go cały 17. etap i następnego dnia już zaczął tracić.

Też oczekuję dzisiaj wcześniejszego ataku Quintany. Zwłaszcza że Movistar lubi takie zagrywki. W sumie dziś pierwszy etap, gdzie jadą konkretnie na Valverde. Zapowiadają się dwa przyjemne dni.

Nie byłbym zdziwiony gdyby na podium w Madrycie stanęło dwóch Movistarowcow.
Wystarczy kryzys Yatesa jutro, a dzisiaj Quintana musiałby zaatakować, 2 minuty straty do Yatesa, więc skoczą za nim Lopez oraz Krujswijk, o ile będzie w czubie. Brytyjczyk będzie raczej oglądał się na El Bale, ale w jego mięśniach nie siedzę, więc może chcieć kasować ataki, a ma do pomocy Adama i Haiga.

Lol… wygląda to jakby Moviestar atakował całym zespołem:P

Jednak nie puścili ucieczki. Ale to raczej było drugorzędne dla nich. Próbują troszkę zmęczyć Yatesa. Może wiedzą coś czego my nie wiemy…

A co do Moscona, do którego już dobiera się Probosz to i ja nie wiem czemu go zawieszono. Nie widziałem tam uderzenia ani jakiejś reakcji uderzanego. Który zresztą chyba nawet nie raczył się wypowiedzieć na temat. Dla mnie dziwna historia.

W każdym razie dzięki tej taktyce Movistaru dowiemy się może jak ciekawie rozegrać takie wzniesienie.

Dogadali się przed etapem?

Hehe Quintana zaatakował :smiley: Teraz tylko na kole Kruijswijka i z 10 sekund przewagi :stuck_out_tongue:

Proszę napisać ile jeszcze zostało do końca etapu i jaka jest sytuacja w peletonie.

Chwałą się Quintana nie okrywa.

11 km do mety. Quintana, Kruiswijk i Pinot kilkanaście sekund przed grupką liderów.