Vuelta a Espana 2018

A Giro 2015 jak łądnie jechał i nadrobił sporo do Contadora na ostatnim etapie

Ale przecież to nie jest jakiś wyjątek w ostatnim czasie, van den Broeck, Gesink, van Garderen, Talansky czy A Schleck mieli dokładnie to samo. Można też pod to podciągnąć Quintane czy Chavesa

Za chwilę Majka dostanie rozkaz dyktowania tempa żeby Buchmann awansował na 9 miejsce :slight_smile:

Michał podyktował tempo i Buchmann odpadł. Majka wracaj do grupy bo Buchmann musi być w 10. :rofl::joy:

Kwiatkowski dyma na słabszego od siebie De la Cruza a Majka zaraz wróci do Buchmanna.Tyle by było walki o etap.

Valverde powinien na zjazdach ruszyć z jakimś kolegą z ekipy.

Ja wiem czy slabszego ? Kwiatkowski ma 1.21.56 straty , a De la Cruz 25.40 …

Adam Yates ma ponad godzinę a Brambilla 16 minut i kto z nich jest lepszy ???
Hiszpan jest kolarsko pod każdym względem gorszy od polaka ale Michał ma słabą głowę( przeciwieństwo Landy).

Ja nie mam na mysli kto jest KOLARSKO lepszy , tylko klo jest lepszy w tej Vuelcie ( bo chyba o niej tutaj piszemy ) …

Quintana tym atakiem, straci wszystkie siły i reszta mu poprawi na koncówce.

A co ma do rzeczy kto jest jest wyżej w generalce po 19 etapach.Liczy się dzisiejszy etap.

No ale chyba nie wierzyles, ze Kwiatek to wygra ???

A wierzyłeś że Del la Cruz to wygra ???

Wypłaszczenie przed Galliną może pokonać Lopeza.

Dobra napiszcie co się dzieje, bo w pracy jestem…

Póki co Kruijswijk oddaje podium bez walki. Zostawia swój los chłopakom z Ameryki Południowej :wink: mam nadzieję, że skończy czwarty.

Lopez z Masem szaleją na przodzie, Yates chociaż nie musial to zaatakował i był za nimi w czołówce ale póki co odpuścił, byl z nimi tez Quintana ale (chyba) został cofniety do pomocy Valverde który jedzie w niezbyt licznej pogoni, w której jest też Majka, to tak w wielkim skrócie

Majka już został i będzie holował Emu do top10

Movistarowcy bez podium hehe

Movifail part 2 :joy::rofl:

1 polubienie

Dla Bory naprawde ma jakies znaczenie czy Buchmann bedzie 9 czy 12… dla mnie to jakas abstrakcja walka o taka pozycja w GT. A wycofanie Majki… cóż nie miało większego znaczenia po ucieczce i tak nie było już szans na wygraną etapową najwyżej zostałby razem z Valverde, a nie na poczatku finałowej wspinaczki.

Szkoda dla naszych że na Vuelcie nie udało się nic ugrać, a zmeczonego Kwiatka spycha to do roli pomocnika w Insbrucku dla Majki, który i tak medalu nie wywalczy.

Czyli Rysiek Carapaz najlepszy wynik w generalce GT wśród potężnych liderów Movisztaru :slight_smile:

1 polubienie