Vuelta a la Comunidad de Madrid 2.2


#1

W wyścigu startuje 8 POLAKÓW:
Artur Król- Amore
Tomasz Kiendyś- Knauf
Marcin Sapa- Knauf
Wojciech Pawlak- Knauf
Tomasz Lisowicz- Knauf
Jarosław Rębiewski- Knauf
Krzysztof Jeżowski- Knauf
Piotr Zaradny- Knauf
Piotr Barczyk- Knauf

[size=75][ Dodano: Czw 11 Maj, 2006 18:38 ][/size]
9 polaków


#2

nie jestem pewien czy knauf jedzie, cos mi sie obilo, ze nie maja srodkow na wyprawe do hiszpanii.


#3

Knauf rzeczywiście nie dojechał do Madrytu.


#4

Szkoda że nie dojechali są w bardzo dobrej formie. No ale tak to już jest z Polskim kolarstwem.
Wyniki 1 etapu 8,5km[ITT]
1 Josu Aguirre (Spa) Orbea 11.27
2 Sergi Escobar (Spa) Gr Nicolas Mateos 0.04
3 Ivan Melero (Spa) Orbea 0.07
_
59 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonalds 1.21

[size=75][ Dodano: Sob 13 Maj, 2006 08:32 ][/size]
wyniki 2 etapu:
1 Diego Milan (Spa) Gr Nicolas Mateos 3.30.05
2 Unai Elorriaga (Spa) Alfus Tedes
3 Carlos Torrent (Spa) Viña Magna-Cropu
_
66 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonalds 18.52

Klasyfikacja po 2 etapach:
1 Josu Aguirre (Spa) Orbea 3.41.39
2 Sergi Escobar (Spa) Gr Nicolas Mateos 0.04
3 Jesus Ramirez (Spa) Spiuk-Extremadura 0.10
4 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants 0.21
5 Carlos Torrent (Spa) Viña Magna-Cropu 0.23
6 Francisco Torrella (Spa) Alfus Tedes 0.40
7 David Perez (Spa) Atom 0.41
8 Unai Elorriaga (Spa) Alfus Tedes 0.46
_
67 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonalds 20.06

[size=75][ Dodano: Nie 14 Maj, 2006 09:25 ][/size]
Wyniki 3 etapu:
1 Mikel Gaztanaga (Spa) Atom 3.45.57
2 Unai Elorriaga (Spa) Alfus Tedes
3 Diego Milan (Spa) Gr Nicolas Mateos
_
48 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonalds 18.14

Klasyfikacja po 3 etapach:
1 Josu Aguirre (Spa) Orbea 7.27.36
2 Sergi Escobar (Spa) Gr Nicolas Mateos 0.04
3 Jesus Ramirez (Spa) Spiuk-Extremadura 0.10
4 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants 0.21
5 Carlos Torrent (Spa) Viña Magna-Cropu 0.23
6 Francisco Torrella (Spa) Alfus Tedes 0.40
7 David Perez (Spa) Atom 0.41
8 Unai Elorriaga (Spa) Alfus Tedes 0.46
_
65 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonalds 38.20

[size=75][ Dodano: Pon 15 Maj, 2006 06:07 ][/size]
Wyniki 4 etapu:
1 Oscar Grau (Spa) Viña Magna-Cropu 2.36.28
2 Unai Elorriaga (Spa) Alfus Tedes
3 Mikel Gaztanaga (Spa) Atom
_
67 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonalds ten sam czas

Klasyfikacja po 4 etapach
1 Josu Aguirre (Spa) Orbea 10.04.04
2 Sergi Escobar (Spa) Gr Nicolas Mateos 0.04
3 Jesus Ramirez (Spa) Spiuk-Extremadura 0.10
4 Mikhail Ignatiev (Rus) Tinkoff Restaurants 0.21
5 Carlos Torrent (Spa) Viña Magna-Cropu 0.23
6 Francisco Torrella (Spa) Alfus Tedes 0.40
7 David Perez (Spa) Atom 0.41
8 Unai Elorriaga (Spa) Alfus Tedes 0.46
_
64 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonalds 38.20