Vuelta w Internecie

Zamieszczajcie tutaj strony, na których można oglądać etapy Vuelty. Ja znalazłem stronę, na której można oglądać eurosport: www.bodzio61.kk.e-wro.pl/stream_pliki/eurosport.htm
Niestety mi ona nie działa. Jak jest u was???

Nie działa…

No własnie…Mi sie kiedyś udało jak było jeździectwo :smiley: Ale co mi z jeździectwa jak chce Vuelte :frowning: To chyba zalezy od tego ile jest osob, ale nie jestem pewien.

Niech ktoś narzuci jakiś adres do live covereg’a, czy czegoś takiego z VaE :bulb:

lavuelta.com/06/ingles/online/peli2.asp?e=2

live coverage jest też oczywiscie na cyclingnews.com. Bardziej przydałaby się jakś stronka, na której jest transmisja na żywo. No i żeby nie cięło.

Podczas Touru na stronce Eurosportu byl LIVE AUDIO, nie wiem jak z Vuelta.

Chyba jest coś takiego, ale jak się włączy, to zamiast wyścigu widać tylko logo eurosportu.

Vuelta powinna byc dzis o 15:45 na tvants://www.tvants.com/tvants/?k=3e958e44ff1d6205 (trzeba miec zainstalowany program TVants)
Pozdrawiam

Dzięki, narazie eurosport się włącza, więc myślę, że o 15:45 też będzie. :slight_smile:

Hm, trochę ten ES na tym TVAnts nie działa, jest głos, ale nie ma wizji.

U mnie się włączył, tylko trzeba było chwilę czekac. I była wizja.

Kurde :/ U mnie jest tylko logo ES na obrazie i dźwięk :frowning:

A jaką masz wersję programu TVAnts :question: Ja właśnie ogladam mecz tenisa :smiley: Ale jakiś mało ciekawy i komentator trochę przynudza :wink:

A na tym RTL co był tour de france nie pokazuja Vuelty

A tego to nie wiem. W sumie można spróbować, to jest chyba ta stroana: www.rtl.lu/tele/livestream

Mam wersję 1.0.0.58, jest jakiś mecz, ale słyszę tylko odgłosy piłki :stuck_out_tongue: :frowning:

Strasznie mi tnie :frowning: Nie wiem czy to zależy od mojego neta, czy od czegoś innego

No mi zadziałało, ale też się strasznie tnie :frowning: Szkodaaaa…

Czy może się ktoś orientuje, czy i gdzie w Trójmieście - najlepiej w Sopocie - można oglądać Eurosport. Czy jest taki pub, klub etc?