vuelta w tv

Mam takie pytanie czy ktoś wie gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy etap vuelty w tv, bo zdaje się że eurosport daje jakieś durne wyścigi samochodowe?

jeśli masz satelite to poszukaj programu TVE International

Od której będzie dziś Vuelta na TVE Internacional :question:

Od 16.30. Telewizja hiszpańska transmituje dzisiaj Vuleltę od 16.00 na kanale Teledeporte oraz La 2. Skacząc z jednego Eurosportu do drugiego możemy obejrzeć dokładnie to samo.

Ehhh… Eurosport dziś strasznie kręci z etapem. Najpierw od 16:00 do 16:15 :stuck_out_tongue: , potem na ‘‘dwójce’’ półgodziny od 16:30 i od 17:00 do końca na głównym kanale :imp: Być może najlepszy etap tegorocznej Vuelty i taka wtopa :angry:

Już mam q…a doś tego całego zasr… eurosportu i drechów na motorach, w samochodach itp. Czy jakieś podrzędne dp czech jest ważniejsze niż trzeci wyścig świata kolarzy? “przenosimy się do Eurosport1 - tam dokończenie wyścigu” Przeniosłem sie i oglądam głupkowatych kolesi i cycate panny. Chociazby powiedzieli ze wyścigu dalej nie bedzie a tu koleś mi ględzi ze zapraszam do E1.
Żenada. Nie pierwszy juz raz zresztą

Dokładnie! W tygodniu jak jechali przez te hiszpańskie półpustynie to pokazywali połowę etapu. A królewski etap sobie olali!!! Co za kretynizm!!!

Dodam jeszcze ze napisałem maila do polskiego E. w tej sprawie. Cóż - oni nie mają na to wpływu, ale w końcu pracują w ten firmie i powinno ich chyba obchodzić to co gawiedź sądzi w tej sprawie. mam też wrażenie że nieobecność Jarońskiego to między innymi efekt takiej a nie innej polityki programowej E.
Napisałem jeszcze krócej i tak samo jak w poprzednim poście. Panowie na końcu przeczytają że takie coś to po prostu żenada i kpiny z kibiców oraz samych sprawozdawców - czyli pracowników (jaroński Probosz i Błahut).
No czy to normalne że coś takiego przerywa się dla pokazania paru zdań kierowców furgonetek? Wbrew pozorom to normalne jeśłi popatrzy się na ilość reklam którymi sa oblepieni a które widać dopiero jak opuszczą bolidy. Nic nie mam przeciw motocarom ale znajmy granice. W końcu to trzeci wyścig świata i do cholery to nie jest jazda na wrotkach, nie mistrzostwa gry w kapsle i chyba coś się tym którzy kupili dekodery i płaca za kablówki z myślą o kolarstwie należy. Tym bardziej że to już nie pirewszy taki numer kiedy oglądam jakieś popierd…ania samochodów na zupełnie podrzędnych wyścigach podrzędnych klas gdy odbywa się TDF albo Giro albo Vuelta.

Raz jeszcze napisze: MARKETING… Wyścigi samochodowe to interesy koncernów samochodowych. One, w przeciwieństwie do ludzi odpowiedzialnych za promocję kolarstwa, DBAJĄ O SWOJE INTERESY. Dość wspomnieć, że pierwszy porządny krok w kierunku porządnej promocji kolarstwa pojawił się w momencie utworzenia serii ProTour. Serii, która jeszcze przed powstaniem znalazła się pod zabójczym obstrzałem ze strony organizatorów wyścigów GT, w zasadzie to samego TDF, dla których ich własne głupie egoistyczne interesy były ważniejsze niż promocja całej dyscypliny. I mamy co mamy. Królewski etap Vuelty rozstrzelony na dwa kanały największej stacji telewizyjnej na świecie i przerywany wyścigami samochodowymi. Przeszkadza mi to, bo wielkim fanem motoryzacji nie jestem :smiley: W sumie to Lang ze swoimi “specami” od promocji trzyma poziom światowy :/