vuelta w tv


#1

Mam takie pytanie czy ktoś wie gdzie będzie można obejrzeć jutrzejszy etap vuelty w tv, bo zdaje się że eurosport daje jakieś durne wyścigi samochodowe?


#2

jeśli masz satelite to poszukaj programu TVE International


#3

Od której będzie dziś Vuelta na TVE Internacional :question:


#4

Od 16.30. Telewizja hiszpańska transmituje dzisiaj Vuleltę od 16.00 na kanale Teledeporte oraz La 2. Skacząc z jednego Eurosportu do drugiego możemy obejrzeć dokładnie to samo.


#5

Ehhh… Eurosport dziś strasznie kręci z etapem. Najpierw od 16:00 do 16:15 :stuck_out_tongue: , potem na ‘‘dwójce’’ półgodziny od 16:30 i od 17:00 do końca na głównym kanale :imp: Być może najlepszy etap tegorocznej Vuelty i taka wtopa :angry:


#6

Już mam q…a doś tego całego zasr… eurosportu i drechów na motorach, w samochodach itp. Czy jakieś podrzędne dp czech jest ważniejsze niż trzeci wyścig świata kolarzy? “przenosimy się do Eurosport1 - tam dokończenie wyścigu” Przeniosłem sie i oglądam głupkowatych kolesi i cycate panny. Chociazby powiedzieli ze wyścigu dalej nie bedzie a tu koleś mi ględzi ze zapraszam do E1.
Żenada. Nie pierwszy juz raz zresztą


#7

Dokładnie! W tygodniu jak jechali przez te hiszpańskie półpustynie to pokazywali połowę etapu. A królewski etap sobie olali!!! Co za kretynizm!!!


#8

Dodam jeszcze ze napisałem maila do polskiego E. w tej sprawie. Cóż - oni nie mają na to wpływu, ale w końcu pracują w ten firmie i powinno ich chyba obchodzić to co gawiedź sądzi w tej sprawie. mam też wrażenie że nieobecność Jarońskiego to między innymi efekt takiej a nie innej polityki programowej E.
Napisałem jeszcze krócej i tak samo jak w poprzednim poście. Panowie na końcu przeczytają że takie coś to po prostu żenada i kpiny z kibiców oraz samych sprawozdawców - czyli pracowników (jaroński Probosz i Błahut).
No czy to normalne że coś takiego przerywa się dla pokazania paru zdań kierowców furgonetek? Wbrew pozorom to normalne jeśłi popatrzy się na ilość reklam którymi sa oblepieni a które widać dopiero jak opuszczą bolidy. Nic nie mam przeciw motocarom ale znajmy granice. W końcu to trzeci wyścig świata i do cholery to nie jest jazda na wrotkach, nie mistrzostwa gry w kapsle i chyba coś się tym którzy kupili dekodery i płaca za kablówki z myślą o kolarstwie należy. Tym bardziej że to już nie pirewszy taki numer kiedy oglądam jakieś popierd…ania samochodów na zupełnie podrzędnych wyścigach podrzędnych klas gdy odbywa się TDF albo Giro albo Vuelta.


#9

Raz jeszcze napisze: MARKETING… Wyścigi samochodowe to interesy koncernów samochodowych. One, w przeciwieństwie do ludzi odpowiedzialnych za promocję kolarstwa, DBAJĄ O SWOJE INTERESY. Dość wspomnieć, że pierwszy porządny krok w kierunku porządnej promocji kolarstwa pojawił się w momencie utworzenia serii ProTour. Serii, która jeszcze przed powstaniem znalazła się pod zabójczym obstrzałem ze strony organizatorów wyścigów GT, w zasadzie to samego TDF, dla których ich własne głupie egoistyczne interesy były ważniejsze niż promocja całej dyscypliny. I mamy co mamy. Królewski etap Vuelty rozstrzelony na dwa kanały największej stacji telewizyjnej na świecie i przerywany wyścigami samochodowymi. Przeszkadza mi to, bo wielkim fanem motoryzacji nie jestem :smiley: W sumie to Lang ze swoimi “specami” od promocji trzyma poziom światowy :/