Waga roweru

ja jeszcze raz moge powiedziec, ze kontakt z Panem Orlowskim jest wysmienity i sprzet dobry. A po poskladaniu i przejazdze skomentowal Pan Kucharski (byly zawodnik) jednym slowem: zajeb… . Wiec jak ktos chce kupic cos dobrego i z super rada to polecam Pana Orlowskiego.

pomyłka - miało być kilka stówek (bo takie widziałem max. “przebitki” w jego cenach nad tymi z allegro czy sklepów innych - przykładowo kompletnych grup campy.

ha ja też chcialem kupic te koła - ritchey deep session , ale szukalem duzo w internecie , i spotykalem sie właśnie z tak sprzecznymi wagami jak podajesz , to mnie zniechęciło i z tego co widze dobrze zrobilem nie kupując:)

[size=75][ Dodano: Nie 13 Maj, 2007 06:37 ][/size]
piotras ty masz treka ? na full DA ? jest cos co jeszcze mozesz w nim odchudzić? Bo do zawodoweg roweru brak ci jeszce 0.8kg . To strasznie dużo , chyba ze aż tyle zyskuje sie na szytkach?

Rama NSR carbon/alu full carbon widelec full DA kiera sztyca mostek ITM 4 EVER koła Vuelta siodełko selle Italia . Waga roweru rozgrywa sie na ramie plus kolka jak kupisz rame full carbon poniżej 1 kg kupisz jakies kolka np . American clasik to masz fajną wage

W moim musiał bym zmienić koła np. na te Americany i waga była by 7,4 kg tak myśle + kiera inna opony michelinki pro r2 myśle ze do 7,2kg by sie zeszło ale kosztowało by mnie to troche kasy wiec niema sensu bo i tak jest bardzo lekki z tego co patrze po innych sprzętach

Nie wiem czy dobrze zrobiłeś, czy źle.
Ja w każdym bądź razie z tych kół jestem bardzo zadowolony, są sztywne - jeżdżę na nich już 3 sezon i żadnych problemów, nic się nie rozkręca anie nie decentruje - łożyska maszynowe pięknie się kręcą, czyli ogólnie rzecz ujmując są trwałe i funkcjonalne. Do tego koła naprawdę ładnie się prezentują. Dla mnie te cechy były i nadal są wielką zaletą, a do tego stanowią komplet Ritcheya z kierownicą, mostkiem i siodłem.
Gdybym chciał kupić lekkie koła na pewno bym nabył sobie inne, ale jak pisałem waga nie była i nie jest dla mnie najważniejszą cechą w rowerze.

hm piotras myślałem że w dziale o brykach pisałeś że masz taką jak doktor :slight_smile:
Rama poniżej 1 kg , to chętnie ale tlyko jakiejś znanej firmy , moja waży 1,2 czyli trace na tym 200g
kola :slight_smile: trafiłeś z tym AC – ja chcialem lekkie , bo jestem lekki , troszke zaluje na dziurach :frowning: I raczej odradzam kupno modelu 350. Raczej 420 jak kogos stac a jak nie to hurricane ( znaczy jak ktos chce AC)

dziwna rzecz dzisiaj , zgadałem sie z kumplem o wadze jego szoski - rama jakas taka nieznana mi :slight_smile: Ale kola mavic sl , full ultegra i gosc mowi ze wazyl na zawodach we francji = 8 kg. Se mysle , tyle co mojemu sie zwazylo.
No to nic mu nie mowiac daje mu oba do zwazenia w rece - trche to zludne , ale 3 osoby wazyły i każda mowi ze moj sporo lzejszy. Nic z tego nie kapuje , chyba sie nei ma co przejmować wagą :slight_smile: