Watty u kolarzy zawodowców i nie tylko


#1

Na stronce www.srm.de/go.htm w zakładce Tour de France przedstawiono krótką analizę wyników osiągniętych przez zawodników i pobranych dzięki korbom SRM w czasie trwania TdF. Można po analizować :stuck_out_tongue:


#2

Nikt z tobą o wattach nie pogada . Paru polskich mastersów trenuje z pomiarem mocy, Galinski probuje trenować Szafraniec ale mu nie wychodzi. Ale za to w swojje firmie sprzedaje pomiar mocy relatywnie tani czyli powertap który ma wieskzosć polaków bo korby Sram to drozszy temat.

O watach wPolsce pogadasz tylko na preclu tu masz adres

groups.google.pl/group/alt.pl.re … two/topics

a troche info po polksu o p[omairz emocy to tutaj kultowy już teks Tomka Tarchali

kolarstwo-szosowe.gda.pl/tzpm.html

Tompoz


#3

To nie jest żaden wyrok, oświadczenie jest wynikiem ugody sądowej - więc nie doszło do rozprawy. To znaczy że dwóch rozsądnych ludzi doszło do porozumienia.

Każdy z nas ma lepsze i gorsze “momenty”, ale lucjan jest dla mnie niezwykle wartościowym człowiekiem, o ogromnej wiedzy (znacznie przewyższającej moją).


#4

Sram robi pomiar mocy? Podaj link jak możesz.


#5

Sram nie produkuje czujników mocy. Natomiast oferowane są produkty firmy Quarq, które można dopasować do kilku rodzajów korb, m.in Sram.

quarq.com/

Poniżej przytaczam link do ciekawego artykułu na temat generowanej mocy na podjeździe pod Tourmalet w tegorocznym 17 etapie TdF.

sportsscientists.com/2010/07 … nyone.html


#6

Jest też SRM (bez “a” w środku), który jako pierwszy kojarzy się z korbami i z mocą.


#7

Dysponuje ktoś linkiem porównawczym produktów Ergomo? Ile prawdy w ich wskazaniach?