Wiosenne klasyki 2020

To nie miejsce na politykę, więc zbytnio nie chcę mówi; tylko, że on też uważa, że lepiej nie mieszać polityki do szkoły.

1 polubienie

Ag2r nie wystartuje. Tym samym w wyścigu nie pojedzie jeden z potencjalnych kandydatów do podium - Oliver Naesen.

1 polubienie

A dlaczego?

To ma związek z pewnym szerzącym się wirusem ?

Mogę wiedzieć skąd informacja?

Skąd to info? Tylko Gougeard z Ag2r ma nie wystartować, a nie cała drużyna.

Jak podaje statystyka na procyclingstats zawodnicy CCC jako drużyna są najbardziej doświadczeni na tym wyścigu :smiley: . Nie wiedziałem że Schar już 13 raz tu jedzie (jest pod tym względem współliderem z Gilbertem).

Schar jedzie już 14 raz(pewnie nie doliczyłeś tego roku) tak samo jak Gilbert.
Nie dziwo. że Schar ma tyle startów, jak był nadwornym pomocnikiem Avermaeta- razem przejechali 151 wyścigów i ponad 400 dni wspólnie w peletonie na wyścigach.

Teraz myślę, kto może równać się tej parze w liczbie wspólnych startów?
Mam: Marcel Sieberg i Andre Greipel- 663 dni wyścigowych na przestrzeni 11 lat

1 polubienie

Aha bo myślałem, że oni już dzisiejszy biorą pod uwagę ale faktycznie patrzę niżej, że debiutanci mają zero.

Rzeczywiście, podałem błędną informacje za jednym z portali, który zresztą też skasował tweeta. Przepraszam. Ag2r jedzie w wyścigu.

2 polubienia

Apropos wycofania całej drużyny to Michał Szyskowski z Jumbo Visma nadając wczoraj relacje z Emiratów wspomniał, że co do kolejnych planów odnośnie startów w najbliższych włoskich wyścigach to wszyscy z ekipy dostali wiadomości w których zarząd informuje, że jeśli zawodnicy i obsługa będą mieli obiekcje i wątpliwości co do startu tam to po prostu nie pojadą. (zrozumiałem, że jako ekipa a nie pojedyncze osoby).

@OHN,
Chłopaki z Ineos dosyć aktywnie, czyżby namiastka reaktywacji Stannarda? Nie sądzę, ale zobaczymy.
DQS ciągle z przodu, jadą swój wyścig, chyba znowu na Stybara.

Od razu inaczej się ogląda belgijski klasyk jak z CCC jest dwóch mocnych grajków :smiley: .

1 polubienie

No to wygląda że zwycięzcą jest w tej pierwszej grupce. I w sumie mimo że nie ma tam GvA to szanse CCC są bardzo duże

Zobaczymy ile sił ma Declercq, bo jednak przewaga liczebna DCQ może mieć znaczenie.

Na razie muszą przejechać jeszcze kilka górek. Trentin wygląda mocno ale poczekajmy przede wszystkim na Muur.

Stuyven i Lampaert bardzo mocni na Muur.

Kurcze, braknie chyba tych kilka sekund.

3 polubienia

Trzeba liczyć, że będą się czarować

Poczarowali się ale w mocnym tempie.