Witam bardzo serdecznie!

Witam. :smile:
Nie znalazłam tematu powitalnego więc pozwoliłam sobie go założyć, bo kultura wymaga przywitania się :slight_smile: . Jeśli już taki jest to proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce. :wink:

Jak już wiecie jestem tutaj nowa, Ilona mam na imię. Długo błądziłam szukając jakiegoś forum o kolarstwie i znalazłam w końcu Wasze :slight_smile: Kiedyś na jakimś byłam, ale teraz nie mogę go odnaleźć.

Powiedzmy, że trochę interesuję się kolarstwem i chcę pogłębić moją wiedzę, bo bardzo lubię oglądać wyścigi :wink: Mam nadzieję, że pomożecie mi :wink:

Oprócz kolarstwa interesuję się jeszcze piłką nożną (dyscyplina numer 1 w moim sercu), siatkówką, hokejem, sportami zimowymi, lekkoatletyką itp… :slight_smile:
Mam nadzieje, że miło spędzę tutaj czas :slight_smile:

No to witaj w naszym szacownym gronie :slightly_smiling_face:

Witaj. Bardzo mi miło!:+1:

Nie należę do tych co są tu długo ale również witam.

Cześć! Zawsze miło przywitać tu nowego kibica kolarstwa. Zwłaszcza kogoś z takim ładnym herbem w awatarze i skrótem w nicku. :wink:

Witamy, chociaż zdecydowanie wolałbym żeby był tam herb Manchesteru United :wink:

Witaj serdecznie i miłego spędzania czasu na forum :slight_smile::hugs:

Herb Barcy jeden z ładniejszych :slight_smile: to fakt.
Ja jestem dziwny kibic bo sympatyzuje też z Manchesterem United i Juve :slight_smile: A w Polsce tylko Widzew :slight_smile:

Dziękuje za mile powitanie :slight_smile:

Witaj. Mam nadzieję że nie jesteś 14letnią trollką :stuck_out_tongue:
Jeśli nie to żeby zdobyć podstawy wystarczy uważnie czytać do końca maja. Zaliczone zostaną wszystkie podstawowe typy wyścigów i będziesz mieć już całkiem porządną orientację.

Witamy na forum.:slight_smile:

Po tym kogo wskazałaś w Polsce tym bardziej serdecznie witam!

Zaczynam czytać poszczególne wątki:)
14 lat juz dawno za mną. Niestety :neutral_face: :wink:

No Widzew od 1997 roku :slight_smile: bywa czasem na meczach nawet :wink:
Też za Widzewem? :slight_smile:

Od 1983. Mam szczęście pamiętać jako chłopiec legendarne pojedynki z Liverpoolem czy Juventusem. No ale to tyle… Tu pozostańmy przy tematyce kolarskiej