Witam bardzo serdecznie!

Witam. :smile:
Nie znalazłam tematu powitalnego więc pozwoliłam sobie go założyć, bo kultura wymaga przywitania się :slight_smile: . Jeśli już taki jest to proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce. :wink:

Jak już wiecie jestem tutaj nowa, Ilona mam na imię. Długo błądziłam szukając jakiegoś forum o kolarstwie i znalazłam w końcu Wasze :slight_smile: Kiedyś na jakimś byłam, ale teraz nie mogę go odnaleźć.

Powiedzmy, że trochę interesuję się kolarstwem i chcę pogłębić moją wiedzę, bo bardzo lubię oglądać wyścigi :wink: Mam nadzieję, że pomożecie mi :wink:

Oprócz kolarstwa interesuję się jeszcze piłką nożną (dyscyplina numer 1 w moim sercu), siatkówką, hokejem, sportami zimowymi, lekkoatletyką itp… :slight_smile:
Mam nadzieje, że miło spędzę tutaj czas :slight_smile:

2 polubienia

No to witaj w naszym szacownym gronie :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Witaj. Bardzo mi miło!:+1:

1 polubienie

Nie należę do tych co są tu długo ale również witam.

1 polubienie

Cześć! Zawsze miło przywitać tu nowego kibica kolarstwa. Zwłaszcza kogoś z takim ładnym herbem w awatarze i skrótem w nicku. :wink:

1 polubienie

Witamy, chociaż zdecydowanie wolałbym żeby był tam herb Manchesteru United :wink:

1 polubienie

Witaj serdecznie i miłego spędzania czasu na forum :slight_smile::hugs:

1 polubienie

Herb Barcy jeden z ładniejszych :slight_smile: to fakt.
Ja jestem dziwny kibic bo sympatyzuje też z Manchesterem United i Juve :slight_smile: A w Polsce tylko Widzew :slight_smile:

Dziękuje za mile powitanie :slight_smile:

Witaj. Mam nadzieję że nie jesteś 14letnią trollką :stuck_out_tongue:
Jeśli nie to żeby zdobyć podstawy wystarczy uważnie czytać do końca maja. Zaliczone zostaną wszystkie podstawowe typy wyścigów i będziesz mieć już całkiem porządną orientację.

1 polubienie

Witamy na forum.:slight_smile:

1 polubienie

Po tym kogo wskazałaś w Polsce tym bardziej serdecznie witam!

1 polubienie

Zaczynam czytać poszczególne wątki:)
14 lat juz dawno za mną. Niestety :neutral_face: :wink:

No Widzew od 1997 roku :slight_smile: bywa czasem na meczach nawet :wink:
Też za Widzewem? :slight_smile:

Od 1983. Mam szczęście pamiętać jako chłopiec legendarne pojedynki z Liverpoolem czy Juventusem. No ale to tyle… Tu pozostańmy przy tematyce kolarskiej

2 polubienia

Jako że wyswietlili się tu kibice klubu zza między, nie mogę sobie odmówić tej małej przyjemności :wink:

A ja po prostu gratuluję klubowi, któremu jak się domyślam kibicujesz, w pełni zasłużonego awansu do ekstraklasy. Co do mojego ukochanego klubu piłkarskiego to nie będę tutaj czarować, wstyd jeden wielki piłkarzyki przyniosły klubowi wiosną. Jedynie żałuję, że perspektywa derbów Łodzi na najwyższym poziomie odwleka się w czasie. A Ty masz prawo czuć dumę i świętować.

Jak widzisz podchodzę do tego na luzie, nie jestem jakimś antywidzewskim radykałem. Nawet trochę szkoda mi kibiców RTS bo uczciwie muszę powiedzieć że był to i jest fenomen i to nie tylko na polską skalę, te karnety, frekwencja itd. Ci piłkarze z tej rundy moim zdaniem naprawdę nie powinni mieć życia u Was w klubie bo oni po prostu postawili stolca na swoich kibiców.

Refleksja nachodzi taka że cieszę się że w kolarstwie albo nie ma albo jest zdecydowanie mnie takiego syfu jak w futbolu, czytaj odpuszczania przez te wkłady do koszulek awansu i jawnego kpienia z ludzi którzy kochają swój klub, poświęcają na niego swój czas, energię i pieniądze.

W pełni podzielam Twoje zdanie. Ja też bez napinki podchodzę do faktu, że ŁKS awansował. Zasłużył to awansował. To jest trochę temat dla mnie niezrozumiały, że dla wielu kibiców najważniejszą rzeczą jest nienawiść do innego klubu zamiast miłość do swojego klubu. Nie ukrywam, że po tym co widziałem w tej rundzie to mam wątpliwości, czy 10 pozostających piłkarzy to by nie było za dużo. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kilku z nich prezentowało cień zawodników z poprzedniej rundy chociażby…

Oni ewidentnie sprzedali ten awans. To jest tak oczywiste że nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Ta drużyna powinna ROZJECHAC tą ligę. Budżet, kibice, wsparcie, stadion, tradycja, Widzew był dwie klasy ponad całą resztą. Myślałem że oni klepną awans na kilka kolejek przed końcem. Tam nie było nikogo mocnego w tym roku.
Już pierwsze remisy zaczęły mnie dziwić ale jak rekord zaczął być srubowany to już wiedziałem co jest grane. Nie myślałem jednak ze pocisną aż tak żeby przegrać z Olimpia czy dziś Bełchatowie. Muszą przyznać, że byli konsekwentni :wink:

To co jest super na ŁKS teraz, to fakt że klub jest WRESZCIE bardzo mądrze i sensownie prowadzony. Przemyślane decyzje, rozbudowa akademii, brak przeplacanych gwiazdeczek, ludzie związani z klubem, super. Szkoda że tylko z tym stadionem jest taka bryndza. Mam nadzieję że w 2, max 3 lata będziemy mieli normalny Stadion a nie taka prowizorke jak teraz.

A kończąc OT to widzę że walka o MP też na bardzo zaciągniętym ręcznym póki co. Piłka to jednak syf

Chociażby tym awansem ŁKS zasługuje już na pełny normalny stadion. Pozdrawiam

1 polubienie