Witaminy , Odżywki

Witam !

Hmm nie wiem jak to zaczac ale czy ktos z was bieze jakies witaminy albo odżywki? bo chciał bym torche usprawnic swoj organizm oraz miesnie przed sezonem moze mi ktos cos poradzic? uprawiam kolarstwo szosowe z góry dzienki :wink:

bez obrazy piotrek zacznij od EPO bo i tak zapewne wszyscy biorą :frowning:

Sebka, wiem że nie jestem tu modem, ale daruj sobie takie komentarze - nie trenujesz, nie ścigasz się, to zachowaj to dla siebie.

Maciaz rozumię ciebie i innych którzy zapewne nie biorą dopingu ale jak tu grac fer jak niektórzy biorą a nawet nikt ich nie kontroluje :frowning:

Wlasnie sebkaa, chlopak szuka porady dotyczacej suplementacji i myslac ze ja znajdzie zwraca sie tutaj. A Ty do niego z tekstem o EPO. Daj sobie chlopie na wstrzymanie, przeciez nie wszyscy biora. A juz na pewno nie Piotras bo troche go znam :smiley:

Sebkaaa, ja fachowcem od medykamentów, odżywek itp. nie jestem, ale jest chyba różnica między dopingiem a odżywkami czy witaminami. Dla kogoś, kto trenuje może to być konieczność… Dlatego uważąm, że Twoja wypowiedź była nieco krzywdząca.

Rozumię i przepraszam piotrasa tylko poprostu zasugerowałem ze jeżeli chce do czegoś dojśc w kolarstwie to tylko przez doping.sorki piotras ale to była wypowiedz kierowana emocjami :frowning: a jesli chodzi o odżywki i tym podobne proponuje użytkownika tego forum i zarazem moderatora tego forum a jest nim -Quibo on ci doradzi.

Kwestia co rozumiesz pod pojęciem “usprawnić”, wiesz to określenie jest dość szeroko rozumiane więc nie bardzo mogę w takim przypadku coś doradzić. Jeśli podałbyś jakieś konkretne zdolności, które chcesz poprawić to wtedy można nad czymś pomyśleć.

sebkaaa no spox ale chce powiedizec ze nawet jak mial bym jexdizc po tylach to nigdy nie wezme tego dziadostwa co mi to da ze wygram kilka wyscigow spr. i co kapa kara i po kolarstwie :0 moje gg 8227632 kolego od odzywek jak bys mogl to zaklikaj pogadamy co i jak ok? Arek dzienki za poparcie :wink: chodziło by mi cos na sile a dokladnei o miesnie nog