władza na forum

musiałem to napisac ale taka jest prawda niegniewajcie sie ale ten temat dotyczył kobiet zarejstrowanych na forum

[size=75][ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 19:46 ][/size]
czyli czesci forum a jezeli olga jest zła ze to dotyczy poczesci niej to niech nie kozysta z tego tematu i wcale nie wchodzi bo jezeli bym pisał o innych kobietach to pewnie by było si nierozumiem tego ale luzik tylko ciekawe ze moderator kamil zaakceptował ten temat a tak pozatym czemu nie kasujecie tematów gdzie gołe kobiety są a tu tylu małolatów jest albo czemu istnieje temat sex a kolarstwo rozumiem ze dla 8 latka najmłodszego uzytkownika forum to codzienny temat ps olga sobie zazyczyła i tewmatu mojego nie ma przykro mi z tego względu bo nie ma w tej chwili równego traktowania uzytkownikuw tego forum

[size=75][ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 19:49 ][/size]
czuje sie bardzo skrzywdzony i mysle ze uzytkownicy tego forum to zrozumieją i mnie poprą

[size=75][ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 19:51 ][/size]
a teraz po tych wypowiedziach moich pewnie mnie wykasują z uzytkowników zarejstrowanych

Od kiedy administracja serwera wiąże się z demokratycznym systemem podejmowania decyzji? A od kiedy moderator musi się tłumaczyć? I komu?

Jeśli o mnie chodzi, to na forum panuje Naczelnokracja. Ja tu trzymam sznureczki, ale jak wszyscy wiedzą, nie mieszam się o ile mnie sytuacja do tego naprawdę nie zmusza.
Tłumaczyć moderatorzy nie muszą się nikomu, poza mną - ale ja ich o to jeszcze nigdy nie poprosiłem i nie sądzę, aby dzień ten miał kiedyś nastąpić.

Nie moderuję, bo jestem zwolennikiem wolności wypowiedzi. Wiem, głupio czynię, ale wierzę w ludzką inteligencję i jestem przekonany, iż autorzy bezsensownych, uwłaczających osobom trzecim postów sami się ocenzurują albo zostaną skutecznie ocenzurowani przez innych czytelników.

Nie moderuję, pomimo, że nie ze wszystkimi postami się zgadzam, a w zasadzie ich treścią. Nie cenzuruję treści rasistowskich (prawie takich nie było), erotycznych (och, jakby ta “młodzież” nie widziała tego na setkach innych stron) bo nie widzę powodów ku temu - nie były to treści skrajne, nielegalne czy mocno niecenzuralne.

A temat został zamknięty i, powiem uczciwie, gdyby ktoś inny tego nie zrobił zrobiłbym to ja. Czemu? Zastanów się nad tym sam…

@Sabkaaa

Zią wyluzuj:)

kamil wiesz myslałem ze jestescie tolerancyjni a jezeli tylko temat pojawi sie o was to zamykacie go a przeciesz jestescie czescią tego forum jak ja ty czy inni tworzymy ciekawą strone ale nie mozna tak postepowac zrozumcie to

[size=75][ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 20:22 ][/size]
bo moderatorzy to tez ludzie nikt mi nie zamknie tematu z powodu ze chciałbym wypic kawe z olga no bezsensu to jej sie niepodoba to niech nie czyta tak samo napisze ze chciałbym sie spotkac na kawie z mają włoszczowską bo bym poruszył temat piekne polskie kolarki mtb to tez byscie zamkneli mi temat

[size=75][ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 20:24 ][/size]
chyba nie co ale niech jusz wam bedzie nierozumiecie mnie tego tematu ale si wy tu rządzicie tylko chciałem sie wypowiedziec co mysle i chyba miałem prawo

[size=75][ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 20:36 ][/size]
to znaczy ze moderator nie musi sie tłumaczyc a jezeli olga sie namnie uwezmnie i bedzie kasowac moje wypowiedzi tematy to chyba była by przesada chodz wiem ze tak nie bedzie ale jak by było tak z kims innym to chyba by był skrzywdzony tak jak ja teraz z moim tematem zamknietym

jak tak bardzo ci zależy na dobrym wychowaniu młodzierzy to zajmij sie swoją pisownia…

moja pisownia jest błedna wiem ale nikt nie jest idealny i niewarto sie czepiac pisania w tym temacie bo tu o merytoryke i gramatyke nie chodzi[/code]

[size=75][ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 21:01 ][/size]
a tak pozatym to spujrz na siebie a potem krytykuj swoją pisownia… twoim zdaniem to jest poprawnie literę ą chyba trzeba na koncu urzyc a nie a

To merytoryczna stroną części swoich postów też się zajmij bo, niektóre z nich są bardzo nieczytelne.

Pozatym jak pisano wyżej - forum to nie demokracja. Po to sa admini i moderatorzy, żeby sami szybko podejmowali decyzje :slight_smile:

Chyba pora wyluzować :slight_smile:

pora wyluzowac,masz racje quibo :slight_smile:

zawsze możesz założyć temat pod tytułem “Miss Forum”, albo jeszcze lepiej “Zdjęcia forumowiczów” i on będzie miał ręce i nogi. tamten był, wybacz, bez sensu i jak widzę Naczelny się ze mną zgadza :slight_smile:

sebkaa powiem jedno: pierdolisz!!!

a ja powiem spadaj

Idąć po kolei:* Kamil, nie rób sobie jaj - sprawa jest dość poważna, pomimo luźnego traktowania przez coponiektórych

  • sebkaaa - jesteśmy tolerancyjni; na innych forach koniec całej dyskusji byłby nieco mniej uprzejmy…
  • sebkaaa + for1second - jestem purystą językowym, tzn. szanuję nasz język jako medium wymiany informacji - pierwszy go kaleczy, drugie niepotrzebnie za to krytykuje; przyjęło się, że zwracać uwagę na niepoprawną pisownię mogą wzajemnie tylko osoby pozostające w jakiejkolwiek zażyłości
  • Quibo - dziękuję za głos rozsądku
  • livingstrong - masz całkowitą rację i tak: od momentu, kiedy przeczytałem ten post podzielałem Twoją opinię o konieczności jego zamknięcia (choć, przyznam się, osobiście posunąłbym się dalej i go najzwyklej w świecie wyciął…)

A na koniec sebkaaa i Ślepa Gienia - uprzejmie proszę bez chamstwa…

Tyle w temacie, uważam go za zamknięty z mej strony.

przepraszam i postanawiam poprawe :smiley:

naczelny moze masz rację temat uwarzam za zamknięty,ale myśle ze troche racji też miałem i myśle że sie ze mną zgodzisz. chciałbym też oficialnie przeprosic livingstrong a mianowici olgę za to że ją uraziłem lub skrzywdziłem troche zachowałem się jak gówniarz za to cie szczerzę przepraszam sorki

[size=75][ Dodano: Wto 04 Lip, 2006 21:37 ][/size]
i przepraszam za przeklinanie byłem pod wpływem nerwów sorki ślepa genia

I na tym miłym akcencie zakończmy…