Wstęp na ME europy na torze

Orientujecie sie jak to jest ze wstępem na ME w Pruszkowie? Z chęcią bym sie wybrał pokibicować, ale nie mam pojęcia, czy są jakieś specjalne wejściówki, bilety? Gdzie kupić?

1300 miejsc, możliwość dostawienia jeszcze kilkuset, trochę mało :/
Nie wiem jak z biletami…

Też się wybieram - myślę że więcej niż 1300 osób nie przyjdzie, zależy od nagłośnienia w prasie - ale w marcu na mistrzostwa świata to chyba będzie cieżko z miejscami…

Dołączam się do pytania: nie wiecie gdzie można kupić/ zarezerwować bilety?

podejrzewam ze jak już będzie moszna nabyć bilecik na ME juniorów to odpowiednie info pojawi się pzkol.pl :wink:

Dziwne gdyby PZKol zajmował się sprzedażą biletów, robią to zawsze wyspecjalizowane firmy (agenci) ale z tego co słyszałem tor nie ma jeszcze administratora, a więc (jak zwykle) nic nie wiadomo…

czy ja napisałem coś o dystrybucji biletów przez pzkol??? nie!! napisałem tylko ze będzie zapewne info bo jak nie tam to gdzie???

OK - myślę że nie bedzie zadnych biletów, wstęp wolny i 300 widzów na trybunach (jak przed laty otworzono tor Orła w Warszawie, odbyły się Mistrzostwa Europy (albo świata, ne pamiętam) juniorów, i tak to właśnie wygladało, a wtedy więcej kibiców chodzlo na imprezy kolarskie

[size=75][ Dodano: Pią 29 Sie, 2008 15:39 ][/size]
Jest potwierdzenie na stronie PZKoL - wstep jest wolny!