Wszystko o 'GIRO d'ITALIA 2006'

W tym wątku proszę zawierać wszystkie uwagi, wnioski, propozycje, itp. dotyczące konkursu ‘GIRO d’ITALIA 2006’.

Cieszę się że konkurs doszedł do skutku POZDRAWIAM :open_mouth:

powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu
miejmy nadzieje że te 3 tygodnie nie będą nudne :wink:

Nie napisałem nic o nagrodach, ale są jeszcze w trakcie pozyskiwania.

PRO Tour miał spowodować lepszą obsadę na takich wyścigach jak Giro czy Vuelta. Tymczasem jak przejrzałem ostatnie trzy koszyki w konkursie to się po prostu załamałem.
Jest coraz gorzej…

Wiadomo że giro i vuelta nigdy nie dorównają tourowi bo to odpoweidnio wyścig głównie dla włochów i hiszpanów,a w tour mierzy większość kolarzy.Po drugie odnosze wrażenie ze włosi rywalizują z hiszpanami o prestiż ich wielkich wyścigów i tak hiszpanie nie startują za bardzo w giro,a włosi w vuelcie.

szczególnie koszyk ostatni to już dla mnie czysta loteria :stuck_out_tongue:

zgadzam sie zwami te 3 ostatnie a doslownie ostatni w szczegolnosci :laughing:

Napiszcie proszę, gdzie jest strona głowna konkursu? Wysłałem swoją drużynę, ale tam był tylko formularz zgłoszeniowy, Regulamin i Forum. Poza tym, gdzie można znależć składy drużyn. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich :slight_smile:

Składy drużyn z pewnością wkrótce się pojawią, podobnie jak wyniki. Wszystkiego szukaj na stronie głównej szosy - tak było w poprzednich latach i zapewne tym razem będzie tak samo.

wszystkie aktualnosci dotyczace konkursu beda pod adresem cyclingnews.pl

Dziękuję za odpowiedzi :slight_smile: Już nie pierwszy raz bawię się z Wami w tym świetnym konkursie, ale prawdę mówiąc pierwszy raz bylem taki zdezorientowany - stąd pytanie. Pozdrawiam wszystkich :slight_smile:

Ja bym tam nie narzekał na te koszyki i obsadę Giro. Nie jest zła! A trzy ostatnie koszyki… hmm, gwiazdorów nie było, fakt, ale znalazło się kilku solidnych, a co ważne, już punktujących kolarzy. Np. Massimiliano Richeze (taka malusia wpadka TomAsza, że go nie wrzucił do wora ze sprinterami, a Che już w tym sezonie sporo nabroił w sprintach), a chyba w jego koszyku był też Loddo, którego kompletnie zbagatelizowałem. W koszykach siódmym i ósmym wyszperałem Gadreta (świetna jazda w Romandii!) i Fertonaniego, który, mam nadzieję, błyśnie w górach.

A koszyki bardzo ładnie wyplecione, nie było łatwo.

Wszyscy na rzekają na 3 ostatnie koszyki a wczoraj wygrał… zawodnik z ostatniego wlasnie koszyka(Juan Horrach Rippoll):!: Drugi ył zawodnik z 7 koszyka - Addy Engels. A na jednym z etapow sprinterskich 3 miejsce zajął A. Loddo (8 koszyk). Więc nie czepiajcie się tych koszyków, bo jeśliby sie dokładnie poszukało, to mozna znaleźć dobrych zawodnikow :exclamation:

Konkurs ,Wygraj GIRO, dobiegł końca ,zwycięzcy gratuluję a organizatorowi tj. tomAsz-owi dzięki. Mam nadzieję że to nie ostatni konkurs,ponieważ wypadłem blado i chciałbym wreszcie wskoczyć do przynajmiej 50-siątki.Pozdrawiam :smiley:

nie no ostatni to raczej nie będzie :mrgreen: jak co roku są trzy wielkie toury i od 2005 jeszcze TdP :sunglasses: :smiley:

jak Wam poszlo w konkursie bo dla mnie to byl najgorszy konkurs w historii :neutral_face: 300 ktores miejsce :cry:

poczekaj jak dojda punkty za generalke :stuck_out_tongue: wtedy może być jeszcze gorzej :smiling_imp:

Średnio mi poszło… 374.miejsce 1045 pkt. A więc gorzej niż na ubiegłorocznym Giro… ale pocieszam się, że już za miesiąc Tour de France :exclamation: :smiley:

U mnie przyzwoicie 31. miejsce w klasyfikacji końcowej, gdyby nie Petacchi byłoby bardzo dobrze.
Zawiódł też Yakovlev, a tak się zastanawiałem czy nie wziąć Gadret’a.
Konkurs ciekawy, choć szybki koniec Petacchiego ostudził emocje.