www.forumszosowe.org

Witam, jako, ze w internecie brakuje miejsca ktore zajmuje sie konkretnie tematyka kolarstwa szosowego i dokuczalo to mi oraz znajomym wyszedlem z inicjatywa zawiazania zalazka przyszlego, mam nadzieje miejsca naszych spotkan i dyskusji. Zapraszam na www.forumszosowe.org

jako, ze w internecie brakuje miejsca ktore zajmuje sie konkretnie tematyka kolarstwa szosowego

To od czego w takim razie jest to forum :neutral: :question:

Powiem więcej, znam przynajmniej dwa prężnie działające fora o tematyce szerokokolarskiej, z czego na obu kolarstwo szosowe zajmuje czołową pozycję. Dziwi mnie, że niektórym dwa fora w dosyć małej, niestety, społeczności internetowych fanów kolarstwa, nie wystarczają. Do tego są jeszcze grupy dyskusyjne, gdyby komuś dwa nie starczały…

Ozzy, czyżbyś miał na myśli pro-cycling.org i rowery.org :smiley: ??? Każda pliszka swój ogonek chwali, więc Ci się nie dziwię. Powiem więcej - w 100% się z Tobą zgadzam :wink: p-c.org i rowery.org to fora, które IMHO zadowolą każdego kibica :smiley:

To jest nas aż tylu, że nie mieścimy się na dotychczasowych? Po co mnożyć byty! Może za jakiś czas każdy założy swoje forum.

to twoja opinia… ja sie z nia nie zgodze.
zreszta… nie chce znow zaczynac dyskusji na temat for… ktore lepsze blabla itp.
nie chcesz zagladac na dane forum to tego nie rob i juz.

Dokładnie, w internecie najlepsze jest to, że każdy może założyć swoją małą społeczność. Prawda jest taka, że każde forum ma troche inne klimaty więc różni użytkownicy będą inne fora preferowali. Nie ma sensu mówić, że jest coś niepotrzebne bo mało ludzi interesuje się kolarstwem. Chcesz to wchodź, nie chcesz to nie wchodź… proste :slight_smile: